Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


25.09.19
2409 1 Друкувати

Чи має право податкова запрошувати платників для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків?

Відповідно до п.п. 20.1.1 ПКУ контролюючі органи мають право запрошувати платників податків, зборів, платежів або їхніх представників для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків, зборів, платежів, дотримання вимог законодавства з інших питань, у тому числі законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи.

Письмові повідомлення про такі запрошення надсилаються в порядку, встановленому ст. 42 ПКУ, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня запрошення, в яких зазначаються підстави запрошення, дата і час, на які запрошується платник податків (представник платника податків).

Форма повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до контролюючого органу затверджена наказом Мінфіну від 18.07.2017 р. № 644 «Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до контролюючого органу».

За матеріалами ГУ ДПС у Луганській області
Теги:
Коментарі
  • Елена
25.09.19 16:32

т.е. они решили проверить правильность "начисления НДС"  за три года и я с грузовиком документов должна явиться в указанный срок?

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
28632 40
Календар бухгалтера
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Додаток
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд