Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


13.10.19
3252 11 Друкувати

Змінять порядок призначення допомоги при народженні дитини

Мінсоцполітики зробило перший крок до того, аби відв’язати розмір соціальних виплат від показника прожиткового мінімум.

Розроблено законопроект, який пропонує встановити соціальні допомоги та виплати не у відсотковій або кратній залежності від розміру прожиткового мінімуму, а затверджувати їх розмір щороку у Законі України про Державний бюджет на відповідний рік.

В результаті, приміром, розмір допомоги при народженні дитини визначатиме Держбюджет замість нинішньої фіксованої суми 41280 грн. До того з’явиться й умова її виплати: середньомісячний дохід сім’ї на одну особу не має перевищувати 15% від загального розміру такої допомоги. А виплачувати таку допомогу будуть у порядку,  прописаному Урядом.

Нагадаємо: зараз допомогу  при  народженні  дитини  надають у  розмірі  41280  грн.  Виплату здійснюють одноразово у сумі 10320 грн, решту суми  допомоги   виплачують  протягом  наступних  36  місяців рівними частинами (860 грн/місяць). А отримують її усі без виключення батьки.

Водночас планують змінити і порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.  Таку допомогу планують призначати теж з урахуванням розміру середньомісячного сукупного доходу сім’ї на одну особу. Право на таку допомогу отримають лише ті сімї, у яких такий середньомісячний дохід не будет перевищувати трикратний розмір зазначеної допомоги.

У разі ухвалення цього законопроекту він запрацює із 01.07.2020 р.

Документ уже надійшов на погодження до СПО профспілок.

За матеріалами Інтерактивна бухгалтерія
Теги:
Коментарі
  • Непогода
13.10.19 08:42

Следующий шаг по пути геноцида собственного народа. Опять ходи собирай справки, а потом жди когда тебе месяца через три может быть назначат выплату, а может быть и не назначат, кто-то решит, что не положено. Зачем в этой стране рожать детей?

Відповісти
    Оцінити
  • 26
  • 3
  • Rina
13.10.19 15:52

Т.е. как всегда те кто платит налоги, тот в дураках. А правительство поддерживает плодить нищету.
 

Відповісти
    Оцінити
  • 21
  • 1
  • Веселе життя
13.10.19 18:53

Спростили.....Все зелебобіки як ви хотіли,совок повертається-довідки,черги ,побутова корупція.Смакота...

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 1
  • Бухгалтер
13.10.19 19:20

Т.е.15 %от такой помощи? Т.е. если у меня зп 5000 то я помощь не получу? Или как?Или что?

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Лариса
14.10.19 10:23

Просто очень жаль наших молодых,которых загоняют в угол.

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • Европа Ж...
14.10.19 11:43

Это как вообще?????????!!!!!!!!! они там что вообще мозги на вату заменили?!?!?!??!?! 
т.е. например зп официальная мужа 7500грн,
7500*15% =1125грн
при нынешней месячной помощи 860грн , т.е. помощь его жена получать не будет?!??!?!?!??!
я правильно поняла?!!??!

Відповісти
    Оцінити
  • 3
  • 0
  • kh.ua
15.10.19 09:25

Европа Ж..., 41280 х15% = 6192 (в месяц)
Но все равно охреневшие!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • *
15.10.19 11:48

Это значит, что официально работающие (доход считают за период "до") и замужние мамочки ничего не получат. Поощрят плодиться только социально неблагополучных. Алкоголики давно превратили это в "бизнес". И дети их потом не интересуют. Вот такой народ нужен стране. А по справедливости нужно платить страховку тем, кто в ней участвует, и платит ЕСВ.

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • Тиса
15.10.19 13:54

Банзай! Це попереджувальне харакири цього зеленодитячого випорожнення.

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Андрей
15.10.19 14:27

все для народа(((почему-то одни дети заслуживают больше других только потому что у их родителей белая зарплата(((это так стимулирует выход из тени(((сейчас люди не хотят белую зарплату получать, потому что субсидии могут лишить или алиментов  придется больше платить, а теперь еще и это!ню-ню, реформаторы совсем не понимают реакции экономики на их новации, выпускники трускавца(((

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • Мариша
18.10.19 17:04

Т.е. те, кто ФОП - вообще забудьте про помощь? Только все забывают, что наемный работник уходит в декрет и сидит, и на больничный во время беременности может пойти и получить денежку, а ФОП вынуждена впахивать всегда. Хотя у нас почему-то многие люди считают ФОПов чуть ли не олигархами, только как скажешь - иди, попробуй, это же легко и просто - начинают нести что-то типа "я людей обманывать не умею". 

Відповісти