Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


17.10.19
1086 10 Друкувати

Уряд створив Комісію з питань захисту бізнесу

16 жовтня Кабмін на своєму засіданні утворив Комісію з питань захисту бізнесу при Кабінеті Міністрів України.

Цей орган буде проводити аналіз стану справ та причин виникнення проблем у бізнесу в процесі реалізації державної політики, а також буде вивчати роботу центральних та місцевих органів державної влади з метою формування кращих умов для захисту бізнесу від незаконного впливу суб'єктів владних повноважень.

За матеріалами КМУ
Теги:
Коментарі
  • економіст
17.10.19 08:09

Влада взялась захищати бізнес сама від себе.Ви вірите в ефективність цього міроприємства?

Відповісти
    Оцінити
  • 27
  • 0
  • Светлана
17.10.19 08:54

економіст,  они просто плодят рабочие места для друзей, родственников и т.д.

Відповісти
    Оцінити
  • 43
  • 0
  • Ксюша
17.10.19 09:29

И сколько этим защитникам надо платить? Может просто надо наказывать по полной тех кто его пресует.  И в предельно сжатые сроки. Поймали на взятке ,сразу 5 лет. , а не мусолить как Насирова и им же подобных.  А так читаешь , уже даже не смешно . 

Відповісти
    Оцінити
  • 28
  • 1
  • Ольга
17.10.19 09:43

столько защитников создают. ужасти! тут бизнеса на столько защитников не хватит. со всеми этими инициативами борьбы с ветряными лестницами бизнес закончится как экономический класс. потом будут внуки изучать как мамонтов

Відповісти
    Оцінити
  • 26
  • 0
  • Тиса
17.10.19 10:25

Щоби заілити справу - створи комісію, а краще - дві.

Відповісти
    Оцінити
  • 7
  • 0
  • @@@
17.10.19 10:53

ШО !!?? ОПЯТЬ !!!!

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Andrey
17.10.19 10:58

Не потрібно нас захищати, просто не заважайте працювати 

Відповісти
    Оцінити
  • 21
  • 0
  • СержК
17.10.19 11:01

Ну чего Вы кипятитесь?! Они же не написали, чьего конкретно бизнеса будут защищаться интересы. Да и не написали, что ВСЕГО бизнеса)))

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Оксана
17.10.19 11:08

Пипец.... еще одни нахлебники.

Відповісти
    Оцінити
  • 17
  • 1
  • Ігор
17.10.19 13:17

Спростіть правила, спростіть ПДВ, скоротить корумповані фіскальні тіла на 80% от і весь захист.

Відповісти