Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


07.11.19
2169 2 Друкувати

Чи буде напівпричіп-цистерна для пального пересувним акцизним складом

Підприємство платник акцизного податку отримало ліцензії на право зберігання пального. Зареєструвало власні акцизні склади, з яких відпускає паливо для заправки власного рухомого складу, та планує в господарській діяльності використовувати напівпричепи-цистерни.

Чи буде напівпричіп-цистерна пересувним акцизним складом?

Чи необхідно обладнувати напівпричепи-цистерни витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками?

Податківці вказали: напівпричіп-цистерна підпадає під визначення автомобільного транспортного засобу. Відповідно до підпункту 14.1.61 ПКУ напівпричіп-цистерна, в якій переміщують та/або зберігають пальне, набуває статусу акцизного складу пересувного протягом періоду його використання для переміщення митною територією України пального та заправлення паливних баків рухомого складу. В тому числі, якщо напівпричіп-цистерну перевозять іншими транспортними засобами, ніж паливозаправники.

Транспортні засоби, що використовують для переміщення на митній території України пального або спирту етилового, не облаштовують витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками (п.п. 230.1.5 ПКУ).

Лист ДПС від 01.11.2019 р. № 1141/6/99-00-04-01-04-15/ІПК.

За матеріалами Головбух
Рубрика:
Коментарі
  • бурундук
07.11.19 12:18

КАПЕЦ

Відповісти
  • Ія
07.11.19 13:40

Плательщик-оптовик хранит топливо у плательщика-розница в отдельных от азс резервуарах и заправляет с хранения сои автомобили (не через азс), как плательщику-розница отписывать акцизную накладную плательщику-оптовик его заправки?

Відповісти
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
62326 224
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам
Дякуємо, що читаєте сайт Бухгалтер 911 Увійдіть та читайте далі безкоштовно