Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


05.12.19
1185 8 Друкувати

КМУ ухвалив план здешевлення кредитів для купівлі землі сільськогосподарськими товаровиробниками

Одним із пріоритетів уряду визначено запровадження обігу сільськогосподарської землі з 1 жовтня 2020 року. При цьому важливо забезпечити здешевлення кредитів для малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників та збільшення їхньої доступності. Саме тому 29 вересня Уряд ухвалив відповідну концепцію, а 4 грудня визначив чіткий план заходів для досягнення поставленої мети.

Зокрема розпорядженням передбачається:

  • Створення Міністерством економіки Фонду часткового кредитування землі, законопроєкт про який буде подано до парламенту вже в грудні 2019 року;
  • Визначення порядку компенсації відсоткової ставки за кредитами на купівлю землі, що дозволить суттєво знизити ставку за кредитами сільськогосподарським товаровиробникам на купівлю землі – в першому кварталі 2020 року,
  • Визначення часткової компенсації кредиту на купівлю землі в першому кварталі 2020 році.

Зазначені у документі заходи дозволять створити передумови для запуску повноцінного обігу землі сільськогосподарського призначення, а також дозволить малим сільськогосподарським товаровиробникам отримати дешеві кредитні ресурси для купівлі земель сільськогосподарського призначення. Тобто втілення зазначеного розпорядження в життя сприятиме рівним можливостям для сільськогосподарських товаровиробників під час відкриття доступу до кредитного ресурсу з метою придбання земель сільськогосподарського призначення.

За матеріалами Мінфін
Теги:
Коментарі
  • 1,2,3,,,,
05.12.19 09:11

Добре придумано, викупити землю у бідних селян та ще за бюджетні гроші. Тільки  хто зможе це зробити? Я не думаю, що звичайний малий сільськогосподарський виробник... На прикладі приватизації заводів та фабрик ми вже бачимо хто став 
власником й яким методом... Пам'ятаємо банки, які надавали кредити своїм та раптом збанкрутіли?! НЕВЖЕ УКРАЇНА ТАКИЙ ПОГАНИЙ ГОСПОДАР, ЩО ЇЙ НЕ ПОТРІБНО СВОЄЇ ВЛАСНОСТІ?Гроші — хороший слуга, але поганий господар...

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 0
  • Тамара
05.12.19 09:45

згодна з Вами на 100%
,,,

Відповісти
    Оцінити
  • 2
  • 0
  • я в шоке
05.12.19 09:18

Конституции Украины ст 13.

Земля, ее недра, атмосферный воздух, водные и другие природные ресурсы, находящиеся в пределах территории Украины, природные ресурсы ее континентального шельфа, исключительной (морской) экономической зоны являются объектами права собственности Украинского народа. От имени Украинского народа права собственника осуществляют органы государственной власти и органы местного самоуправления в пределах, определенных настоящей Конституцией.

Каждый гражданин имеет право пользоваться природными объектами права собственности народа в соответствии с законом.

Собственность обязывает. Собственность не должна использоваться во вред человеку и обществу.

Государство обеспечивает защиту прав всех субъектов права собственности и хозяйствования, социальную направленность экономики. Все субъекты права собственности равны перед законом.


Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Ксюша
05.12.19 15:31

я в шоке, Имели они эту конституции. И нас вместе с ней. Им надо они и перепишут. 

Відповісти
    Оцінити
  • 1
  • 0
  • я в шоке
05.12.19 09:25

  слуги МВФ и американского народа, продающиеся за 5-15 тысч. долларов в конверте, должны нести уголов. ответственность за свои преступное кнопкодавство !
"Слуга" Пидласа заявила, что украинская земля - это не национальное богатство и должна быть продана
http://news24ua.com/sluga-pidlasa-zayavila-chto-ukrainskaya-zemlya-eto-ne-nacionalnoe-bogatstvo-i-dolzhna-byt-prodana?fbclid=IwAR3mvjtv29BPSb28ON2R9-I2puAgn-d25c5bJP4Pbi2ILE1XUlYlxfkAF0A


Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • 1,2,3,,,
05.12.19 09:27

Скажи, ЗЕЛЕНСЬКИЙ, ВЕДЬ НЕ ДАРОМ, НУ ТОЧНО НЕ ДАРОМ, НУ КАК ПИТЬ ДАТЬ НЕ ДАРОМ, НУ А ЕСЛИ ДАРОМ ТО......(квартал 95)

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 0
  • Наталия
05.12.19 09:59

По принципу молодежных кредитов на жилье - сначала их выплачивали с задержкой до года, а потом отменили со списанием всех своих долгов.

Відповісти
    Оцінити
  • 6
  • 0
  • Наталія
05.12.19 21:23

готовы на что угодно,лишь бы начать продажу земли в этом году,какие обещания и кому стоят за этим???

Відповісти