Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


16.12.19
2555 10 Друкувати

Податкова планує скоротити кількість перевірок бізнесу на 20%

Також державна податкова служба обіцяє підвищити якість перевірок, пише УНІАН

Державна податкова служба України планує до 2020 року скоротити кількість планових перевірок бізнесу на 20% порівняно з поточним роком та підвищити їх якість.

Про це повідомив журналістам голова Податкової служби Сергій Верланов.

«Кількість планових перевірок буде на 20% менша, ніж цього року»,- сказав Верланов.

За його словами, кількість перевірок скоротиться за рахунок впровадження ризик-орієнтованого підходу.

Відповідаючи на питання про найбільш ризикові галузі, він зазначив, що служба зараз аналізує це питання і результати аналізу будуть видні в плані перевірок.

Також Верланов повідомив, що більшість позапланових перевірок буде стосуватися відшкодування ПДВ, оскільки це пряма вимога законодавства.

«Але базово ми скорочуємо кількість перевірок і покращуємо їх якість», - резюмував голова податкової служби.

Нагадуємо, відповідно до п.77.1 ПКУ ДПС має оприлюднювати на своєму офіційному веб-сайті План-графік документальних планових перевірок до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки. Поки що ДПС не опублікувала план перевірок на 2020 рік. Про його публікацію невідкладно повідомимо наших читачів. Стежте за оновленням новин.  

Теги:
Коментарі
  • Александр
16.12.19 07:20

Улучшение "качества проверок" от Верланова - это увеличение негласных планов по доначислениям...в раза два?
Или я не прав?

Відповісти
    Оцінити
  • 27
  • 0
  • @@@
16.12.19 10:18

Александр, просто блокировать станут больше. Зачем проверять, стараться. Сразу в блок

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Надежда
16.12.19 08:03

И, главное, никому не мешает изменение плана проверок каждую неделю, не смотря на норму "До начала года"!

Відповісти
    Оцінити
  • 31
  • 0
  • Мария
16.12.19 08:56

Количество сократится за счет риск-ориентированного подхода? То есть "зачмарят" ВСЕХ, т.к. у нас рисковые уже те, кто вообще рискнул (О! каламбурчик!) что то делать в этой стране!

Відповісти
    Оцінити
  • 33
  • 0
  • ірина
16.12.19 09:30

 Планові скоротять а позапланові добавлять ,весело живемо.

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 0
  • Елена
16.12.19 09:44

Т.е плановые проверки- те, которые в плане на новый год (утверждаются в дек 2019 на 2020), а позаплановые-те которые ДОБАВЛЯЮТСЯ каждый месяц. Считайте, которых больше?

Відповісти
    Оцінити
  • 12
  • 0
  • nemo
16.12.19 10:21

И каждый квартал  план  проверок корректируется в сторону роста

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Oleg7
16.12.19 10:27

Сподіваюсь, самих податківців теж на 20% скоротять (в чисельності).
Можна було б і на 90% скоротити. На якість це ніяк не вплине.
Нажаль, не вміють вони поважати платника. Тільки рекетом займаються своїми донарахуваннями та блокуваннями.

Відповісти
    Оцінити
  • 40
  • 0
  • дина
16.12.19 16:34

Пора прекращать это планирование.

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • 1
16.12.19 17:36

А может потому что бизнеса стало на 20% меньше, то и проверок в плане на 20% меньше?

Відповісти