Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.12.19
8192 13 Друкувати

Порядок блокування податкових накладних чинний у повному обсязі до остаточного рішення суду, – Верховний Суд

Ухвалою Верховного Суду від 16 грудня 2019 року у справі №826/12108/18 зупинено дію рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 05.06.2019 та постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 10.12.2019, якими було скасовано п. 10, п. 20, п. 21 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 117.

Тому, до моменту винесення остаточного судового рішення у цій справі, вищезазначений Порядок є чинним у повному обсязі. Усі відповідні комісії органів ДПС продовжують діяти відповідно до чинного законодавства і запобігають незаконному формуванню податкового кредиту.

Як зазначає ДПС, вищезазначена ухвала Верховного Суду захистила права та законні інтереси платників податків. Оскільки відновлення дії Порядку надало можливість розглядати подані пояснення/первинні документи щодо податкових накладних, реєстрація яких була зупинена і у разі наявності законних підстав, приймати рішення на користь платників податків.

За матеріалами ДПСУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
19.12.19 13:36

Нова реальність, коли Держбезнадійні вмикають дурня.
Цікаво викриває фінмахінації Нових хрякоазарових стаття: "Чому зниження облікової ставки не врятує українську економіку від краху": 
https://zik.ua/news/2019/12/18/chomu_znyzhennia_oblikovoi_stavky_ne_vriatuie_ukrainsku_ekonomiku_vid_krakhu_950719

Відповісти
  • Ігор
19.12.19 13:50

Шановні молоді громадяни України! Ваша батьківщина не забезпечить вашого майбутнього, тому вчіть мови.

Українські "бебі-бумери" теж будуть старіти, але вони, на відміну від західних країн, виявляться неплатоспроможними. Вони не отримають потрібного медичного догляду, куплять в аптеці дешеве знеболювальне, в супермаркеті — шкідливу їжу, повернуться додому, включать політичне ток-шоу і почнуть слухати про те, що у нас соціальна держава, що Крим і Донбас ми повернемо... Держава соціальна, а грошей немає, як же так виходить?..

Проблема України: тут низька ділова активність, сюди не їдуть люди з капіталами, тому що на нашій території невигідно робити гроші! Тут високі податки, заплутана податкова система, заборони та обмеження: 22% ЄСВ (єдиний соціальний внесок), 20% ПДВ (податок на додану вартість), 18% прибутковий податок, 1,5% військовий збір, акцизи, митні збори. Тут 3600 державних підприємств, кожне з яких є корупційною годівницею. Це і є справжні причини того, що громадяни України стали економічними біженцями Європи.

Нам потрібно будувати нову країну! Які її параметри?
Це мінімальні податки, максимальні свободи і ринкова економіка.
Україна повинна стати аномально вільною країною для грошей, товарів та людей. 

https://zik.ua/news/2019/12/18/kryza_trudovykh_resursiv_yaki_profesii_budut_zatrebuvani_u_naiblyzhchomu_maibutnomu_950725

Відповісти
  • кабздец
23.12.19 15:18

Ігор, будувати-разбудовивати ,сколько можно уде 28 лет все будуете и не хрена нет просвету. хорошо что есть  путя ,на которого можно  валить свое -рас----ство и воровство

Відповісти
  • Татьяна
19.12.19 14:12

Украине трындец!!!!!!! Нет и не будет порядка, беззаконие и воровство, что интересно все начинается с головы!!! Народу всему пофиг что делается в его стране, только пожрать, поспать и развлечься. Вот мечта простого обывателя, так что сушим весла господа, или как вы паны,

Відповісти
  • Татиана
19.12.19 15:03

Александр Барыкин "Душа без Бога счастья не имеет"!

Відповісти
  • Meduza
19.12.19 15:08

Законность налогового кредита определяется пропорционально количеству денежных знаков, полученных ДЕРЖАТЕЛЕМ РУКИ НА КНОПКЕ,

Відповісти
  • Станис
19.12.19 15:55

Нужно уезжать из этой страны, це більше не моя батьківщина, вот вытолкну сына за границу и сам подамся, уже около 5 млн.выехало и еще будут уезжать. Здесь предпринимателям делать нечего. Имхо: останется одна пенсия и дети, а и еще забыл чиновников всякого рода...

Відповісти
  • перекати-поле
23.12.19 15:20

Станис, правильно,новые дома ждут новых хозяев. новый иерусалим 

Відповісти
  • Сергей
21.12.19 10:47

Станис, забыли написать, что еще контролеры)

Відповісти
  • я в шоке
19.12.19 17:44

предсказуемо..

Відповісти
  • Паламея
19.12.19 19:16

Мы здесь лишние...Украина без украинцев более привлекательна для продажи будущим владельцам.

Відповісти
  • Кузя
19.12.19 20:14

Цирк. Связи с реальностью теряются все больше.

Відповісти
  • Владимир
23.12.19 15:40

А что с теми налоговыми которые заблокировали между 10 и 16 декабря?

Відповісти