Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


27.12.19
17030 26 Друкувати

28 грудня 2019 року - останній день для реєстрації ПН/РК за першу половину грудня

Державна податкова служба України інформує, що 26 грудня 2019 року майже 6 млн. електронних документів, надісланих до ДПС, прийняті, оброблені з урахуванням алгоритмів обробки для кожного типу документу.

Наразі в штатному режимі здійснюється обробка отриманих 27 грудня 2019 року електронних документів.

Також відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 10 січня 2019 року № 7-р «Про перенесення робочих днів у 2019 році» та від 23 жовтня 2019 року № 995-р «Про перенесення робочих днів у 2020 році», з урахуванням повідомлення Національного банку України від 6 грудня 2019 року щодо регламенту роботи системи електронних платежів Національного банку та порядку роботи банківської системи України в період завершення звітного року, робочий день 31 грудня 2019 року перенесено на суботу 28 грудня 2019 року.

Враховуючи зазначене, 28 грудня 2019 року є останнім робочим днем, протягом якого інформаційно-телекомунікаційні системи та електронні сервіси ДПС працюватимуть у штатному режимі та протягом якого прийматиметься до обробки звітність, а також податкові накладні та розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Акцизні накладні та розрахунки коригування до них в Єдиному реєстрі акцизних накладних будуть реєструватися безперервно у святкові дні з 28.12.2019 р. по 01.01.2020 р.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ія
27.12.19 16:20

31 декабря это вторник

Відповісти
  • я
27.12.19 16:22

Ія, налоговая переработалась, уже в днях потерялись

Відповісти
  • Ія
27.12.19 16:26

я, они своими тараканами уже даже не удивляют

Відповісти
  • кот
27.12.19 16:50

Прикольно! Украли три дня на регистрацию корректировок! И что теперь?

Відповісти
  • Татьяна
27.12.19 16:52

Это не таракашки! ЭТО УЖАС! ОНИ "украли" у нас 1 день! По Закону 31 числа можно еще регистрировать, тем более, что это ВТОРНИК ! НЕУЧИ! Так страну поставить на колени! Получается они перепутали дни, но ВТОРНИК ТО ОСТАЕТСЯ!

Відповісти
  • Светлана
28.12.19 00:25

Татьяна,Вы серьезно будете оставлять на 31?

Відповісти
  • Вікторія
28.12.19 12:21

Светлана, у меня нет еще больше половины входящего кредита. Я серьезно буду оставлять на 31?

Відповісти
  • Юра Г.
28.12.19 11:32

Светлана, а ничего, что последний календарный день в декабре 31, и что включительно в законе писано. И волшебников поставлено законы ВЫПОЛНЯТЬ а не демонстрировать слабоумие, что лично меня огорчает, а на шоу в Америке жителей нашей страны считают       …….нутыми.

Відповісти
  • Марина
28.12.19 10:00

Светлана, Ви серйозно не знаєте, що за такого графіку роботи сервера про реєстрацію чи нереєстрацію ПН, надісланих сьгодні, бухгалтери дізнаються 02.01.2020 року?

Відповісти
  • Оксана
27.12.19 17:41

мдааа, у них лежали сервера 3 дня - просьба понять и простить. но у вас, предприятия, 28го последний день и не волнует ничего... рука-лицо

Відповісти
  • злой клоун
27.12.19 17:55

а где компенсация дней за то что сервер не работал с 20 по 25 ??

Відповісти
  • Мария
28.12.19 10:10

с какого такого перепугу? а ничего ,что в НКУ прямая норма по последний день месяца. а то, что 5 дней сервер не работал тоже не в счет. понятно, что билеты куплены, океан ждет. а тут ... налогоплательщики со своим НДС и НН. 

Відповісти
  • Юра Г.
28.12.19 11:28

Мария, Огорчает то, что волшебники законы не читают. Либо они няшки и считают что в декабре 28 дней. В обоих возможных случаях, сделали нас разом.

Відповісти
  • Евгения
28.12.19 11:35

Обождите! А 30-е число?! 

Відповісти
  • СержК
28.12.19 11:49

Евгения, а 30-е было перенесено на 21-е, когда сервер работал в режиме прогула...

Відповісти
  • Анна
28.12.19 12:39

А 31-е перенесено на 28-е

Відповісти
  • Елена
28.12.19 18:38

а 2019 перенесен на 2020

Відповісти
  • Бух
28.12.19 18:39

Перенос святкових днів є рекомендованим, приватні підприємства можуть працювати по власному графіку. Навіщо порушувати Податковий кодекс з обмеженням для реєстрації податкових накладних для всіх платників податку, і зокрема платників ПДВ з іншим графіком роботи?  І серверу по реєстрації податкових дали святкові, а по акцизу - ні! Скільки платників попаде на штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових та рк? І держава хоче, щоб її поважали платники?

Відповісти
  • Олена
28.12.19 19:21

Бух, підтримую Вас на всі 100. Якого дідька?! Наше підприємство працює 30, 31, 21 та 28 ми не відпрацьовували. Я планувала 30 зареєструвати накладні, сьогодні, сидячи на вихідному, дізнаюсь таку новину! Ей, ви здуріли, законотворці!!! На якій підставі ви нахабно та незаконно нас взули?!

Відповісти
  • Я
28.12.19 23:28

Почему предупреждают об этом 27 ? График работы уже определили исходя из традиционных сроков регистрации. У нас 28 выходной, зато 31 - работаем. 

Відповісти
  • Федор
28.12.19 23:33

в Кодексе написано если 31 выходной/праздничный то регистрируется с 8 до 20.00 - и по фиг что переносили/не переносили

Відповісти
  • Марина
29.12.19 08:32

Да я пока в тихом шоке...как так..закон есть пофиг на закон??? Сами решили???

Відповісти
  • Марина
29.12.19 08:33

И об этом сообщили 27 декабря...

Відповісти
  • Татьяна
30.12.19 10:46

Жесть,я вообще узнала об это только что, выйдя на работу 30.12.2019 и я в диком шоке! и мысли не мелькнуло, что рекомендации к переносу рабочих дней коснутся регистрации нн!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • злойбух
30.12.19 12:50

Неужели за таких "специалистов" мы голосовали. У них там что, рядом нет ни одного практикующего бухгалтера, который реально работает и может им вправить мозги. Это такая помощь бизнесу и создание для него благоприятных условий?
Большое вам спасибо, дауны.
Украли у нас 2 дня - 30 и 31 декабря.
Там что - одни Геночки Козлодоевы рулят?

Відповісти
  • Елена
03.01.20 16:07

Ця ж сама фігня була в 2018р. Останній день реєстрації був 29.12.2018р. Про це дійзналася 30.12.18р. та заробила штраф 13тис.грн. Скарги та заперечення податкова відхилила. Але суд був на моїй стороні та в першій інстанції задовольним мій позив. Цього року мене очікує теж саме, так як деякі податкові відправила 31.12.19р., не вистачало ліміту. ДПС порушує Постанову КМУ та ПКУ.
Думаю, може не чекати нарахування штрафу, а одразу позов в суд, щоб признали мої ПН, відправлені 31.12.19р. як вчастно зареєстровані.

Відповісти