Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


01.02.20
1227 9 Друкувати

Школярам можуть заборонити користуватися телефонами в учбовий час

22 грудня у Верховній Раді зареєстровано законопроект № 2792 щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету (ініціатор - партія "Слуга народу"), пише Юрліга.

Так, відповідно до проекту Закону у закладах загальної середньої освіти забороняється використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях та дітьми з особливими освітніми потребами.

Порядок користування мобільним зв'язком та іншими пристроями, що мають підключення до інтернету, у закладах загальної середньої освіти визначається керівниками загальноосвітніх навчальних закладів за участю учнівського, батьківського та інших органів самоврядування.

Як зазначено у пояснювальній записці, законопроект розроблено з метою допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж. Також заборона на використання гаджетів з доступом до мережі інтернет дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу, а також остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів.

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Юра Г.
01.02.20 08:13

НАЧАЛО ЗАКАТА СТРАНЫ " С М А Р Т Ф О Н И Я ". 

Відповісти
    Оцінити
  • 18
  • 3
  • Буржуй
01.02.20 11:16

Юра Г., думаю кто автор? Ясно, упоротый Леша Гончаренко! Ему уже пиариться больше нечем.Если бы Таня Черновол была депутатом, то стала бы соавтором.

Відповісти
    Оцінити
  • 21
  • 2
  • Юра Г.
01.02.20 15:13

Буржуй, Леша смешной. Но  его поддерживая. Пора кончать с смартфогизацией всего и всех. Покупал в магазине 240 гр. колбасі по 100 грн. за кило. Продавец есколько раз пересчитівала на калькуляторе, пока  я не согласился заплатить 24 грн.    Таня покоряет заборы. Не понимает, что два раза нельзя вступить в одну речку. ей пора брать пример с фемен. 
K

Відповісти
    Оцінити
  • 22
  • 1
  • Clavdia
01.02.20 23:08

А я считаю, что в этой инициативе есть здравый смысл. Дети в школе должны учиться пользоваться своим умом и памятью, а не втыкать в смартфоны.Опрос был в центре Киева, у молодых людей (18-30) спрашивали таблицу умножения- НИКТО НЕ УГАДАЛ. Только вот как заставить ребёнка отключить смартфон на уроке??? особенно подростка

Відповісти
    Оцінити
  • 15
  • 1
  • Я ФОП
02.02.20 10:13

Clavdia, отличная инициатива.
Знаю некоторые школы в которых уже реализовано это директором. Родители в восторге.

Відповісти
    Оцінити
  • 8
  • 0
  • Катрин
02.02.20 11:59

Я в шоке! Заграницей дети кроме планшета с интернетом ни с чем в школу не ходят, а тут тонны учебников тянут... для чего тогда эти достижения науки и техники?!

Відповісти
    Оцінити
  • 4
  • 4
  • Христина
04.02.20 15:17

Катрин, це в якій заграниці?  Франція,  в школі табу використовувати телефони навіть у навчальних цілях!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Злой
03.02.20 13:35

Да патаму шта мамочки звонят мне ж срочно надо чадушко услышать любимое, вдрух обидел хто или оголодало.  Сделать ящик возле дверей - зашел - телефон кинул - прошел в класс. ВСЁ!!!!!! Да, и ящик со звукоизоляцией ))))))

Відповісти
    Оцінити
  • 5
  • 0
  • Злой
03.02.20 13:37

Это вам не шарика за коммуналку продавать, это реально умная вещь. Первая ... реальная ... умная ... я в шоке )))

Відповісти