Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.04.20
2668 14 Друкувати

Нова СМКОР забезпечує підвищення надходжень від сплати ПДВ при зменшенні обсягу оподаткованих операцій, - ДПС

Державна податкова служба виконала індикатив Мінфіну на І квартал з ПДВ на 101,7%,  до бюджету додатково надійшло 400 млн гривень.

Сальдо ПДВ у січні-березні 2020 року становило 25,9  млрд грн, що на 10,1 млрд грн, або на 63,8 % більше за відповідний період 2019 року.

Загалом з початку року до бюджету надійшло 65,3 млрд грн, відшкодовано 39,4 млрд грн ПДВ.

При зменшенні бази оподаткування (обсягу оподаткованих операцій) у І кварталі 2020 року до відповідного періоду 2019 року на 0,14 %, задекларовані до сплати суми ПДВ зросли на 6,5 %, що у грошовому еквіваленті становить +4 млрд гривень. Цих результатів вдалося досягти завдяки підвищенню якості аналізу надходжень податку, ефективності адміністрування та впровадження нової системи моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків.

 «Ми дякуємо усім сумлінним платникам, які у цих складних для функціонування бізнесу умовах продовжують робити свій внесок у наповнення бюджету. При цьому податкова гарантує продовження поступу у боротьбі з мінімізаційними схемами з ПДВ. Це запорука повного та вчасного відшкодування для підприємств, які зараз особливо гостро потребують цих коштів», – наголосив Голова ДПС Сергій Верланов.

За матеріалами ДПСУ
Рубрика:
Теги:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Шурик
03.04.20 06:12

НДС налог должен стимуливовать экспорт. В недоделанном гадсударстве это пополняет бюджет. Нигде в Мире такого нет. Как и самого НДС в большинстве стран просто нет.
Твари , чем хвалитесь, грабежом народа ,? За такое казнить нужно.

Відповісти
  • Светлана
03.04.20 08:28

аж поперхнулась,это как?

Відповісти
  • ***
03.04.20 22:25

В 1968г сосед защитил кандидатскую диссертацию на тему " Голодный откорм свиней" ( не шутка). Сейчас эта тема тоже в тренде только по отношению к населению.Дышите глубже и платите НДС.

Відповісти
  • економіст
03.04.20 08:34

Наповнення бюджету блокуванням податкових накладних можна порівняти з отриманням яєць від курей шляхом їх забою- отримають яйце .але вбють курку котра їх несе.

Відповісти
  • www
03.04.20 09:23

Хочется громко материться..... слов не хватает....

Відповісти
  • Andrey
03.04.20 09:43

Забрати в бідних і відшкодувати багатим, от і все, що вміє ваша пекельна залізяка.....можна просто заборонити декларувати податковий кредит, уявляєте як надходження попруть і будете собі піаритись

Відповісти
  • *
03.04.20 11:04

Andrey, а навіщо забороняти? Можна поступити хитріше і вбити двох зайців. Просто відмінити штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних, не змінивши більше нічого. І отримати наперед ПДВ, 20% від обороту на рівному місці. Замість того, щоб відмінити ліміт реєстраціі, і реєструвати всі НН.. а платити ПДВ по результатам декларації. як це  було на самому початку введення СЕА. 

Відповісти
  • Татьяна
03.04.20 10:26

добросовестные плательщики
А, что в Украине такие ( по мнению фискальни)  есть.
У нас плательщики налогов не имеют никаких прав.  Если налоговик идет на проверку с заданием определенной суммы штрафа., то ему плевать на НКУ и на все другие законы.
Ответственность одинково должны нести как плательщики  так и контролирующие не ОРГАНЫ, а персонально  работник этого органа.
После таких поступлений в бюджет, при  таких методах- скоро (
месяца через 3) платить налоги будет вообще некому.
Из каких средств будет им выплачиваться немаленькая з/п.
СРОЧНО КРЕДИТЫ ОТ МВФ!

Відповісти
  • *
03.04.20 10:59

Особенно "остро" нуждаются в средствах олигархи. Цинизм и брехня уже зашкаливают. Выжать надо из мелкашей последнее, чтобы крупный не поменял столовую ложку для икры на чайную. 

Відповісти
  • Сергей
03.04.20 15:02

а кому они возместили наш НДС )))

Відповісти
  • Светлана
03.04.20 16:08

Блокируют налоговые накладные, таблицы не принимают. Беспредел!

Відповісти
  • Наталья
03.04.20 16:48

От одного заголовка уже материться хочется

Відповісти
  • Н
03.04.20 18:24

Ага, сказочники!!!!!! Опять начался беспредел с блокировками налоговых накладных. Особенно за сх предприятия взялись, так сказать "благоприятную среду делают", чтобы мы смогли купить землю и работать на ней, делают все для этого, не покладая своих воровских рук!!!

Відповісти
  • Микола
06.04.20 14:07

Справжнє свинство. Безпідставно блокують ПН, а потім хваляться про збільшення поступлень до бюджету. Із таким підходом скоро в Україні залишаться фірми одноденки та однорічки. Безкінечно ніхто ПДВ з обороту (без податкового кредиту) платити не буде.
   Бізнес не такий "тупий" як їм здається. 

Відповісти