Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.04.20
6451 23 Друкувати

У Кабміні більше схиляються до посилення карантину, ніж до пом'якшення

Кабінет міністрів поки не має наміру пом'якшувати карантин в Україні через епідемію коронавірусу. Про це РБК-Україна повідомив один з членів уряду.

За його словами, на сьогодні на порядку денному не стоїть план пом'якшення.

"Ситуація така, що ймовірніше посилення, ніж пом'якшення", - зазначив співрозмовник.

Однак, за його словами, якщо ситуація стабілізується, то Кабінет міністрів розгляне можливість полегшити обмежувальні заходи.

Відзначимо, сьогодні в ЗМІ з'явився нібито план поетапного пом'якшення карантину, яке може початися вже в квітні. Нібито з середини місяця відкриються невеликі магазини, а також всі будівельні та садові комплекси незалежно від площі; з травня - інші магазини, торгові центри, перукарні. При цьому аеропорти і кордони залишаться закритими як мінімум до літа.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • злой клоун
08.04.20 00:39

"один из членов правительства " и "собеседник" - ФИО этот "герой" попросил не называть? 

Відповісти
  • Буржуй
08.04.20 07:21

Наш Президент-Психотерапевт предлагает сидеть дома и разговаривать подольше на задушевные темы. Я ж не против. Денег только дайте.

Відповісти
  • Бух
08.04.20 07:39

Президент издал Указ 03.04.2020 № 129/2020 об оказании гуманитарной помощи Италии. А из каких резервов? Откуда эту помощь взяли, от кого оторвали? Нищей Украине хоть одна страна ЕС помогла/поможет бороться с вирусом?

Відповісти
  • ух
08.04.20 12:44

А тем временем Минюст не исключает массовое освобождение заключенных из-за коронавируса 
https://www.rbc.ua/rus/news/minyust-isklyuchaet-massovoe-osvobozhdenie-1584973299.html

Відповісти
  • Бух
08.04.20 10:03

Помогать конечно нужно, но сначала необходимо своих граждан обеспечить хотя-бы элементарными средствами защиты/лечения.

Відповісти
  • Ігор
08.04.20 10:51

Бух, зверніть увагу, що про це гучно розповідає (не критикує, а хвалить) опозиційний канал ображеного "екс-". "Є стиковка!" 
https://prm.ua/ukrayina-vidpravila-do-italiyi-litak-z-gumdopomogoyu/

Відповісти
  • злой клоун
08.04.20 10:47

Бух,у Авакова там бизнес, все очень "гуманно".. гуманность от слова гуманоид )

Відповісти
  • Бух
08.04.20 09:38

Самолет Национальной гвардии с грузом в 5 000 литров дезинфицирующих жидкостей отправился утром в Рим.

Відповісти
  • бурундук
08.04.20 17:18

Бух,а нам антисептик в аптеке бажаемо здоровья 50 мл за 127 грн

Відповісти
  • Олена
08.04.20 17:52

бурундук,дык может спросить у владельцев аптек чеэт такая цена? и поставщики тоже не гос .гос аптек уж и нет давно. рыночные отношения какникак

Відповісти
  • Надежда
08.04.20 09:05

Бух,ну очевидно же, из будущего транша мвф

Відповісти
  • SHADOW
08.04.20 08:25

Бух, это чисто пиар

Відповісти
  • СержК
08.04.20 08:43

Какое смягчение?! Следующий шаг - штраф от 51000 до 85000 уахей за ношение маски не одного из двух разрешенных правительством поставщиков. С обязательным чеком на покупку и сертификатом качества, утвержденным личной подписью директора и печатью производителя!... Расслабились, панимаш...

Відповісти
  • Остап Бендер
08.04.20 10:36

"Пациент скорее мертв, чем жив!"- сказка "Буратино"

Відповісти
  • злой клоун
08.04.20 10:49

ломбарды на время жесточайшего карантина закроют? ) это какой-то сговор по развалу страны...

Відповісти
  • Светлана
08.04.20 12:12

а как выжить без зп,без работы.Да, у нас у каждого бизнес в Италии,дома в Испании (можно сдать),счета в оффшорах. Кому выгодно раздувать панику?Кому на руку карантин?Да у каждого второго украинца вирус в организме,только "вчера" он назывался по другому.

Відповісти
  • Бух
08.04.20 16:38

Светлана, и кому это выгодно? Карантин ввели практически во всех странах, кроме Белоруси и по-моему Швеции 

Відповісти
  • Татьяна
08.04.20 12:54

ЭТО не гуманитарная помощь Италии.  ЭТО уже вывезли деньги еще не полученного транша от МВФ за проданную землю Украины.
Транш не получен, а средства уже израсходованы.
Все для нас, все для НАРОДА.

Відповісти
  • Лариса
08.04.20 13:13

Любые меры, ограничивающие конституционные права, в том числе свободу передвижения, не могут вводиться без введения чрезвычайного положения. Поэтому они являются незаконными,

Відповісти
  • бурундук
08.04.20 17:20

Лариса,вы свои законы будете в больничке тыкать.
А пока что-карантин

Відповісти
  • Постійний читач
08.04.20 16:57

Лариса,
Воно то звісно добре доказувати що законно а що ні. В кого вірус в голові в кого ще де.
А в нашому дуже маленькому містечку вже є офіційно підтверджені випадки. А то люди, які казали що їм не страшний ніякий вірус, що вірус тільки в голові, що три життя не проживеш.
Знаєте, я також три життя не проживу, але хочеться нормально прожити те що є, навіть деякий період з обмеженнями.
Ті люди тісно спілкувались з заробітчанами з сусідніх населених пунктів. І от якби всі вони дотримувались рекомендацій - то заробітчани не розповсюджували по сусідніх районах. А наші земляки, які до тільки до цього моменту нічого не боялись, також не казали що ім все пох - то б у нас його не було, а тепер чекаємо в геметричній прогресії розповсюдження зарази.
Чому коли комусь до одного місця його життя та безпека, інші повинні страдати.
Коли людина буде однією ногою на тому світі їй буде абсолютно пофіг по закону вона захворіла чи ні.
Але такі про яких я розповів - будуть кричати що то така галіма держава і всі інші винні, тільки не вони і не їх зневажливе відношення до інших.
От якось так.

Відповісти
  • данет
08.04.20 19:26

Постійний читач,все то оно так.но только в каждой стране есть сознательные граждане и  скажем так-не очень .вы пишете-абсолютно пофиг по закону она заболела или нет. т. е. вы намекаете что надо просто выполнять правила карантина и не важно законный он или нет.  а я думаю если бы ввели карантин законом---ч.п.  то заробитчане сейчас бы за несоблюдение карантина сидели бы по тюрмам и ни кого не заражали. и  статистика в стране была бы положительная.  полиция бы работала по закону и суды -10000 отказав в штрафе--и суды с удовольствием бы наказывали нарушителей.  достаточно 1-2 законно посадить а при ч.п. это легко. и все будут придерживаться карантийных мер. со всем уважением. берегите себя.

Відповісти