Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.04.20
19441 32 Друкувати

Уряд продовжує карантин до 11 травня

Карантин в Україні буде продовжено до 11 травня. Лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень. 

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів у середу, 22 квітня.

Спершу він подякував всім, хто відповідально поставився до рекомендацій влади і залишився святкувати Великдень вдома. За словами очільника Уряду, лише завдяки завчасно введеним карантинним заходам сьогодні в Україні один з найнижчих показників по рівню летальності від COVID-19 – 2,7%.

«Але моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ свідчать про те, що ми ще не пройшли пік захворюваності і він може настати на початку травня. Виходячи з цього, Уряд сьогодні ухвалить рішення про продовження карантину до 11 травня. У нас є дуже чіткий план виходу з цього карантину. Він складається з п’яти етапів», – зазначив Прем’єр-міністр.

Він відзначив, що розпочати реалізацію цього плану можна буде лише за умови сприятливої епідемічної ситуації – орієнтовно 12 травня. Для цього, за словами Дениса Шмигаля, має бути кілька підстав: якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5% та лікарні мають бути заповнені пацієнтами з COVID-19 менше, ніж на 50%.

«Після цього йдемо по дорожній карті виходу з карантину і реалізовуємо наступні чотири етапи. Водночас у нас є декілька дуже важливих завдань, які ми маємо зробити до 11 травня», – зазначив Прем’єр-міністр.

За словами Дениса Шмигаля, це збільшення кількості тестувань на коронавірус, покращення у забезпеченні наших лікарень та лікарів всім необхідним, запровадження Е-контролю самоізоляції як альтернативи обсервації, створення нових правил функціонування для об’єктів обслуговування населення з обов’язковим соціальним дистанціюванням, масочним режимом та постійною дезінфекцією.

«Якщо все буде добре і епідемічна ситуація буде сприяти, то 11 травня ми зможемо говорити про відкриття парків та скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частини об’єктів побутових послуг. Можливо, будуть інші пом’якшувальні заходи. Але про них ми зможемо говорити пізніше», – зазначив Денис Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, такі дії дозволять повернути частину людей на роботу, покращити емоційне здоров’я українців та дати старт розігріву економіки.

Денис Шмигаль також зазначив, що Уряд розуміє, що людям і бізнесу зараз непросто: «Тому ми впроваджуємо низку заходів, спрямованих на підтримку українців. Зокрема, збільшуємо виплати по безробіттю, розширюємо програми підтримки бізнесу і фактично впроваджуємо кредитні канікули, підвищуємо пенсії, створюємо нові робочі місця вже сьогодні».

 

За матеріалами КМУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
22.04.20 13:53

Чудові наслідки ортодоксальнобесія. Повне ігнорування фанатиками норм суспільного життя приводить все суспільство до страждання.
Та і великим мережам монопольний стан на ринку не завадить.

Відповісти
  • Ігор
22.04.20 15:48

Навіть при моєму поганому ставленні до цього досвідченого господарника з досвідом "фахової" експлуатації фізично та морально застарілих совкових ОЗ, не міг уявити, що по кілька разів на день, це дно будуть "пробивати". Пропоную того, хто зараз прийшов на місце шмыгаля вважати більш досвідченим. Бо він зможе експлуатувати ті ж ОЗ, які ще більше старіють.
Що сталось? 

Про це на сьогоднішньому засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Денис шмигаль.


"Ми не включали стоп-кран для економіки України, наші основні експортоорієнтовані галузі продовжують працювати на повну потужність. На цей час з обмеженнями працюють лише шість галузей. Це – транспорт, кінцеве споживання, бари, ресторани, масові культурні заходи. Реальний сектор економіки від аграрного напрямку до напрямку промислового виробництва, критична інфраструктура сьогодні працюють і продовжують виконувати свої завдання", - сказав він.
В нас вже нова галузь: "Кінцеве споживання". Як при совку: "Товари народного споживання". Тобто підприємство, яке купує для себе ОЗ, МНА, МШП - не є кінцевим споживачем, воно ще кудись це буде продавати.
А головне інше: в усіх розумово-розвинутих цивілізаціях вважають головним рушієм економіки кінцеве споживання. Тільки наш вважає: зупинили, та нічого, головне в мого олігарха працюють.

Відповісти
  • Ігор
22.04.20 15:49

https://www.unian.ua/economics/finance/v-ukrajini-z-obmezhennyami-pracyuyut-lishe-shist-galuzey-ekonomiki-shmigal-novini-10968461.html

Відповісти
  • Ігор
22.04.20 15:58

Навіть якщо вважати отраслью "кінцеве споживання" я нарахував 4: бари + ресторани це те саме. Або ладно 5 де він взяв 6?
шмигаль - повноцінно здорова та адекватна людина. З обмеженнями у нього працюють тільки дві мозкові півкулі. Але на тлі загальної маси тіла це незначні обмеження. Оскільки пов'язані не з системоутворюючими органами.

Відповісти
  • Наталія
22.04.20 14:08

ми впроваджуємо низку заходів, спрямованих на підтримку українців. Зокрема, збільшуємо виплати по безробіттю, розширюємо програми підтримки бізнесу і фактично впроваджуємо кредитні канікули, підвищуємо пенсії, створюємо нові робочі місця вже сьогодні
Я аж прослезилась

Відповісти
  • Соня
22.04.20 16:08

Интересно, где та тысяча, которую тот обещал в апреле? Ее уже кто-то из пенсионеров видел?

Відповісти
  • Оксана
23.04.20 20:41

Соня, как раз сегодня пришла на карточку 1000. Так что пенсионеры ее увидят. Вопрос спасет ли она их?!

Відповісти
  • Andrey
23.04.20 12:24

Соня, Думаю, що бачив і не тисячу, але не пенсіонери, потім скажуть, що президента не так зрозуміли

Відповісти
  • от
22.04.20 18:48

Соня,Нет. Сегодня получил 2 тыс.пенсии.  Киев. Спрашиваю а обещанная тысяча-ответ-мы не в курсе ничего нет.

Відповісти
  • Вячеслав
22.04.20 17:20

Соня,c 21 апреля

Відповісти
  • Елена
22.04.20 14:37

Наталія, больше. Обнять и обрыдаться

Відповісти
  • данет
22.04.20 14:08

полный ноль этот шмигаль. несет какую то ахинею.

Відповісти
  • Буржуй
22.04.20 14:26

 -"Товарищи, у меня нет опыта, я это делаю не профессионально.
— Лиха беда начало…"

Відповісти
  • Светлана
22.04.20 15:19

Ну с продолжением!  Интересно,когда начнут звонить с просьбой заплатить прибыль пораньше?

Відповісти
  • Инга
22.04.20 15:23

МНЕ СЕГОДНЯ УЖЕ ЗВОНИЛИ!!!!!!!ЧТО У ВАС С ПРИБЫЛЬЮ??!!!!!!КАКАЯ ПРИБЫЛЬ -СТОИМ!!!!!!!!

Відповісти
  • Жанна
23.04.20 09:49

Инга, а мне звонят увеличить прибыль 2019 г,а если нет, то передать ВСЕ(!) подтверждающие документы наших расходов. На мой вопрос,как они себе это представляют - пожимают плечами. За НДС вообще молчу- ежемесячно предлагают повысить нагрузку

Відповісти
  • ЯЯ
23.04.20 06:46

Инга, и мне звонили))) днепропетровская обл.

Відповісти
  • Олена
22.04.20 15:36

Про яке поступове відновлення може йти мова, ЯКЩО НЕ ПРАЦЮЄ ТРАНСПОРТ??? Як люди на роботу доберуться - пішки з лівого берега на правий і навпаки? Нічого собі прогулянка - кілометрів з 20. Ще й повітрям "свіжим з димком" подихати по дорозі!

Відповісти
  • Елена
22.04.20 15:48

Олена ви мабуть з Запоріжжя "Ще й повітрям "свіжим з димком" подихати по дорозі!"

Відповісти
  • Соня
22.04.20 16:06

Елена, а вы наверное не из Киева, раз вас это удивляет.

Відповісти
  • Татьяна
22.04.20 16:29

Чем ближе крах, тем абсурднее законы (с)

Відповісти
  • Бух
22.04.20 18:50

"Президент Украины Владимир Зеленский в фильме о годе пребывания на посту заявил, что у него "не дошли руки" до выполнения всех обещаний, данных во время избирательной кампании."---------
а до чего дошли?

Відповісти
  • Юра Г.
23.04.20 05:06

Бух, просто в такой форме он изложил суть его проблемы "руки коротки". Но сюрпризы нас ещё ждут. И очень часто бывает, что охотник на охоте и есть жертва.

Відповісти
  • Ирина
23.04.20 10:23

Не знаю кому они там повышают пенсии, моя мама не получила ни копейки из обещанной тысячи.

Відповісти
  • Алла
24.04.20 12:04

Ирина,пришла тысяча 23.04.в 21.30.

Відповісти
  • ***
23.04.20 13:36

-Бабушка, ну чего тебе милостыню подавать?
Ты всё равно её проешь.После выплаты споросятам и коллегам у бюджетного корыта  "заслуженной" ж..вылизанием МВФ "заработАной" платы по несколько сот тысяч на рыло, увы, на пенсионеров по 1 тысячи не хватило. Читать роль по написанному сценарию и руководить страной - оказывается совсем не одно и тоже. Кишка тонка.

Відповісти
  • lisa2007
23.04.20 10:40

"Поэтому мы внедряем ряд мер, направленных на поддержку украинцев. В частности, увеличиваем выплаты по безработице, расширяем программы поддержки бизнеса и фактически внедряем кредитные каникулы, повышаем пенсии, создаем новые рабочие места уже сегодня".
Обіцянки-цяцянки 

Відповісти
  • МИВИНА
23.04.20 13:39

lisa2007,Год назад были обіцянки, сейчас это уже  пиз.......

Відповісти
  • Наталія
23.04.20 11:28

добрый день ,прошу прощения не по теме вопрос.какая ставка единого налога для ФОП В ХАРЬКОВЕ ,В НАЛОГОВУЮ НЕ ДОЗВоНИТЬСЯ,в електронном кабинете вообще нет начмслений.спасибо.

Відповісти
  • lisa2007
23.04.20 14:16

Наталія, если платите 10% - 472,30, если 20% - 944,60

Відповісти
  • ***
23.04.20 13:41

Наталія,Кроме 911 и одноклассников есть еще сайты. Пошукай. Много полезного прочитаешь печатными буквами.

Відповісти
  • Шурик
23.04.20 22:16

У Шмыгаля 11, у "начальника транспортного цеха" до лета. Они там у себя договорится не могут когда.

Відповісти