Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.04.20
4941 19 Друкувати

Уряд звільнив керівників Державної митної та податкової служб України

Кабінет Міністрів України на своєму позачерговому засіданні провів низку звільнень.

У п'ятницю, 24 квітня, на своєму позачерговому засіданні Уряд скористався своїм правом згідно статті 871 Закону України «Про державну службу».

Таким чином Уряд звільнив:

–  Голову Державної митної служби України Максима Нефьодова;

–  Заступника Голови Державної митної служби України Роберта Зелді;

–  Заступника Голови Державної митної служби України Сергія Петухова;

–  Заступника Голови Державної митної служби України Дениса Шендрика;

–  Голову Державної податкової служби України Сергія Верланова;

–  Заступника Голови Державної податкової служби України Дмитра Венцковського.

Коментуючи ці рішення, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відзначив, що Уряд планує найближчим часом призначити нових ефективних керівників у ці відомства.

За матеріалами КМУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ігор
24.04.20 20:57

Як вони не вихваляли себе. Як не створювали по 45 екаунтів у Factbook. Як не запрошували досвідчених хорошковських. Можливо крысятнычалы.


Зараз поруч з старими причинами: «Зрадники»; «Так війна ж»; «Пандемія»; …, додали хитре «Кадровий голод». Зе знайшов, а аналітики з IQ фіндиректорів за допомогою мінстеця та Ольгіно затіяли масштабну пропаганду. Ну нема в країні досвідчених управлінців цієї гнилої системи.


Тобто, на підприємстві де все обладнання руйнується, де ось-ось станеться техногенна катастрофа, нічого не роблять, бо не можуть знайти досвідчених фахівців з експлуатації цього обладнання. Замість того, щоб зносити це жахливе обладнання та міняти на нове.


Так і в Україні. Замість зносити цю корумповану систему, яка довела країну до такого жахливого стану, намагаються збагачуватись нею – от і шукають «досвідчені» кадри. Зе, дуже непорядна людина, яка акумулює біля себе най ганебних, яка вкрала в людей прагнення до змін та розвитку, як інша істота вкрала «Революцію Гідності».

Відповісти
  • INSPECTOR
24.04.20 22:57

смена кроватей в борделе во время пожара, наводнения и эпидемии...

Відповісти
  • Ханна
25.04.20 06:57

"хороший подход"..менять коней на переправе..Чтоб стало еще хуже..

Відповісти
  • Фунт
25.04.20 07:18

Если, вдруг, дело дойдёт до ареста, содержания под стражей, этапирования и приведения приговора в исполнение для всей этой шоблы - приглашайте ! 
Качество, быстроту и презумпцию виновности - гарантирую!

Відповісти
  • Ок
25.04.20 09:25

Фунт, вы НАИВНЫЙ, НИКОГДА НЕ ДОЙДЕТ!

Відповісти
  • злой клоун
25.04.20 11:12

Ок, прикольней всего читать что за ними, их назначениями, стоят запад. лобби. Это те , кот. кричат , и негодуют о  коррупции, о необходимости с ней бороться )) при этом с удовольствием дают им в долг, а возвращать должны мы - граждане, включая младенцев в люльке (

Відповісти
  • SHADOW
25.04.20 10:01

а когда уволенных посадят  за нанесенный вред или конфискуют у них незаконно нажитое?

Відповісти
  • злой клоун
25.04.20 11:06


  за отсутствие маски  - штраф 17 тысч, а 5 миллиард грн "скруток" - просто уволить и отпустить? простить и наказать (с)

Відповісти
  • ***
25.04.20 14:38

Уманского, за обнародование масштаба коррупции на таможне и в налоговой КТО уволил ? Тот который. сейчас прикроет воровство мильярдов и назначит таких же новых? Каков поп , таков и приход!

Відповісти
  • Инесса
25.04.20 16:53

Очень показательно, что за день и в самый день увольнения их хваленый эл.кабинет проводил "регламентные" работы. Не иначе, как грешки на пару лярдов спешно подчищали перед уходом.

Відповісти
  • Ния
25.04.20 18:56

т.е. это по принципу открыли новую фирму - поотмывали деньги - закрыли/продали фирму, открыли новую и так далее?.. не оригинально.
а самое противное, что мы в этом всем г... живем

Відповісти
  • Ніна-Н
26.04.20 09:53

Мало звільнити керівництво, треба "перетрясти" до начальників відділів на місцях. Проблема в іншому- кого на їх місця? Таких же? Тільки одиниці людей, які працюють в  податковій ( на митниці таких нема), принципово не шукають вигоди і наживи за рахунок інших.            З такими ще можна порадитись.  Ще існує така структура як ДФС.Які функціїї вона виконує? Ніякі. А зарплати там немаленькі.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
27.04.20 00:30

Я доволен, что Верланова уволили. С первых дней его работы запомнились его интервью по поводу применения РРО при безналичных расчётах – сразу стало понятно, что ведомством руководит тупица. Если я не разбираюсь с НДС – не комментирую с видом знатока, не строю умную рожу и не говорю, как именно нужно конструировать и собирать самолёты: ну не знаю я этого! Ещё тогда нужно было вывести его на тот же самый канал, взять розги и спросить: так, а почему ты решил, что РРО применяется именно в этом случае, какая норма закона этому соответствует, или врёшь тут нагло? И розгой по рукам, за каждое враньё! Затем каждый из гостей должен был бы плюнуть в его сторону и сказать, чтобы учил кодексы, законы и лучше готовился к эфирам.
Вторая моя претензия – под его руководством налоговая перестала в сроки отвечать на запросы: на один мой запрос отвечали 2 месяца (и добавили форму отчёта в ЭК), на второй (про РРО) – уже прошло 2 месяца и не ответили, придётся писать повторно...

Відповісти
  • Злата
27.04.20 08:37

Сомневающийся Sкептиk, Согласна с Вами полностью. Налоговики стали беспредельничать. Пишут камералку  по НДС за период 2016. Когда срок  проверки периода не более 1095 дней.

Відповісти
  • Анжела
27.04.20 08:48

Досвідчених кадрів в чому ? У користуваннях схемами, у відмиваннях грошей? Треба вже конкретизувати, шановні, в чому ці специ повинні бути досвідчені.... А може час прибрати ПДВ, прибрати військовий "тимчасовий" збір та впровадити до всіх підприємств податок з обороту? Чи дуже все просто та прозоро буде, та незручно кінці в мутній водиці спеціалістам ховати....

Відповісти
  • 12345
27.04.20 11:48

Про таможню было
 https://www.obozrevatel.com/economics/fea/nefodov-vyipisal-sebe-i-zamam-premii-v-600-ot-oklada-glavnyij-tamozhennik-otreagiroval-na-skandal.htm
Про некоторых министров было
https://strana.ua/news/244479-kak-ministry-nachislili-sebe-zarplaty-pod-novyj-hod-.html
А где скандальные разоблачения про фискалов? Непорядок!

Відповісти
  • Марина
27.04.20 14:14

12345,да нигде. Хозяева не разрешают.

Відповісти
  • злой клоун
27.04.20 17:43

 Посольство США выразило озабоченность в связи с увольнением глав таможни и налоговой. (с)

Відповісти
  • 12345
27.04.20 19:46

злой клоун,  у посольства США нет больше причин озаботиться!

Відповісти