Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.06.20
23279 14 Друкувати

Останній день сплати податкового зобов’язання: зміна, на яку чекали всі

Законом України від 16.01.2020 р. № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», зокрема, вирішено проблемне питання визначення дати сплати податкового зобов’язання, якщо граничний строк сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день (день, що настає за вихідним або святковим днем).

Так, пункт 57.1 ПКУ доповнено абзацом наступного змісту: якщо граничний строк сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день, останнім днем сплати податкового зобов’язання вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

За матеріалами ГУ ДПС у Луганській області

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
04.06.20 06:30

Я ждал совсем другого. как минимум, что бы суммы обязательств не трогали. От ошибок больше ничего хорошего не жду. Осталось посчитать, сколько ошибок в моем окружении.

Відповісти
  • Ирина
04.06.20 10:40

№22/097278-епВідмінити постанову КМУ від 11.12.2019 р. № 1165 про порядок зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.  https://petition.president.gov.ua/petition/97278

Відповісти
  • Ольга Л.
04.06.20 10:59

На фоне того негатива, который уже приняли – это, ну такое «изменение» , не критичное ! (оторвали руку, а предложили вместо неё пришить мизинец).

Відповісти
  • Наталья
05.06.20 17:27

Ольга Л., І я підписала!

Відповісти
  • Ольга
04.06.20 13:43

Ольга Л.,
я подписала !!!!

Відповісти
  • Ольга Л.
04.06.20 11:36

Ирина ! я подписала петицию !

Відповісти
  • Светлана
04.06.20 11:03

ну прямо осчастливили бухгалтера!!!

Відповісти
  • Сергій
04.06.20 11:30

Це свято бухгалтера! після катувань і ковток води - радість.

Відповісти
  • николаев
04.06.20 12:01

Поделитесь жалобами...это только у нас в Николаеве серединой мая уже высылают вимоги на оплату долга по ЕСВ на ФОТ??звоним..спрашиваем..вы закон читали..это последняя оплата за март..БЕЗЗАКОННИКИ в налоговой не читали и читать не будут..
звонили на горячую линию..подтвердили..вимоги актуальны только с 01 июля...но в николаеве..с 01 мая..  

Відповісти
  • Анна
11.06.20 17:50

николаев, Мы получили вимоги на оплату долга по налогу на землю еще в начале мая. В налоговой прокомментировали, что штраф не начисляют, но обязательства по оплате ведь никто не отменял.... Так что у нас есть 10 дней на оплату, а дальше они передают в исполнительную службу со всеми вытекающими.

Відповісти
  • лора
04.06.20 13:11

У нас вимог пока нет, но в электронном кабинете штраф и пеня висит за неуплату по сроку. Кто нибудь знает, они эти штрафы и пеню спишут 01.07.20 ?

Відповісти
  • болик
04.06.20 15:10

Штрафы видимо спишутся только после подачи отчетности, но в эл.виде пока подать отчет нельзя.

Відповісти
  • С_Светлана
04.06.20 20:18

по поводу этой новости возникает  только один вопрос: сколько времени нужно программистам ДПС, чтобы внести технические изменения в порядок начисления сумм в лицевых счетах..законодатели прямо таки издеваются над  налоговиками: эти бедолаги-трудяги уже почти четыре месяца не могут решить вопрос с начислением ЕСВ, а тут новые задачи ставят перед ними...

Відповісти
  • Алла
05.06.20 09:19

Программа не пустила подписать петицию! Пишет, что неверный пароль, а он верный! Это специально,что ли?

Відповісти