Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.06.20
17706 9 Друкувати

Перегляд в Електронному кабінеті інформації щодо автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків

ДПС України повідомляє, що в приватній частині Електронного кабінету (меню «Моніторинг ПН/РК») забезпечено можливість користувачу доступу до інформації щодо відповідності такого платника податків  критеріям ризиковості, передбачених Порядком зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2019 р. № 1165.

Приватна частина Електронного кабінету дозволяє переглянути  розраховані показники:

  • D (навантаження за останні 12 календарних місяців);
  • Р (сума ПДВ, зазначена у податкових накладних/розрахунках коригування кількісних і вартісних показників, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних у звітному періоді з урахуванням поданої на реєстрацію) в розрізі періодів;
  • позитивну податкову історію платника податку;
  • інформацію щодо відповідності/не відповідності платника податку критеріям ризиковості.

Крім цього,  платник податку в режимі реального часу має доступ до даних Єдиного реєстру податкових накладних щодо складених ним чи його контрагентами  податкових накладних та/або розрахунків коригування (меню «ЄРПН»).

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
11.06.20 09:43

Доброе утро! На сколько я понимаю, показатели положительной налоговой истории изменены, а в эл. кабинете старые показатели. Как понять есть ли у меня теперь положительная налоговая история? Просто начали блокировать нулевые РК, хотя одна галочка есть.

Відповісти
  • Надія
11.06.20 10:40

Ирина, а ніяк не можна це зрозуміти... в нас зникла одна галочка якраз по тому критерію, який діє і зараз, хоча раніше все там було і в діяльності нічого не змінилось. А от ті, що зараз не діють - там всі галочки стоять... 

Відповісти
  • Раиса
11.06.20 10:00

Блокируют все даже за положительную налоговую историю. И когда это закончится

Відповісти
  • 1
11.06.20 10:40

у нас тоже положительная налоговая история и тоже блокируют

Відповісти
  • ksena.bc@ukr.net
11.06.20 10:02

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), спростовує інформацію про нібито підвищення тарифів на електроенергію.
Як повідомляли деякі ЗМІ з посиланням на члена НКРЕКП Дмитра Коваленка, Нацкомісія пропонує протягом 2-5 років підвищити ціни на електроенергію для населення до рівня промисловості, забезпечивши адресну допомогу вразливим категоріям споживачів(таким ,як Коломойським?). За оцінкою НКРЕКП, дане рішення дозволить додатково зібрати зі споживачів понад 38 млрд грн. У відомстві пояснили, що під час круглого столу 5 травня щодо кризового стану в енергетиці НКРЕКП були представлені можливі сценарії фінансового збалансування на ринку електричної енергії. Гарно зелена влада бреше,пускає пилюку людям ввічі,а тим часом не тарифами,а  захмарною кількісттю кВт вирівнює в платіжках побутових споживачів профіцит в 3 мільярди ,який зроблений руками Зеленського за бажанням Коломойського  Адже  в бідного Коломойського немає грошей заплатити за електроенергію за ціною 1,80грн, йому потрібно-0,80грн!! А ще Ігор Валерійович з Зеленським в такий спосіб провадять приватизацію,доводячи прибуткове стратигічне підприємство за півріччя до банкрутства  Це є вирівнювання,зменшення,тарифів для населення :побутового для споживача --збільшення,а для олігарха---*зменшення та ще й підприємство задарма до кишені ?!  Епоха бідності,панове,,вже завершилася?!,,,

Відповісти
  • 1
11.06.20 10:32

№22/097278-епВідмінити постанову КМУ від 11.12.2019 р. № 1165 про порядок зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.  https://petition.president.gov.ua/petition/97278

Відповісти
  • Надія
11.06.20 10:37

Ага, а ще би вони пояснили чому при відсутності жодних змін в діяльності і постійній реєстраціїї ПН на протязі багатьох років з тими ж самими кодами послуг раптом зникла відмітка в показниках ППІ про "реєстрацію на постійній основі податкових накладних....на протязі 4 місяців з 6"? Якраз той критерій, який зараз діючий відповідно нових змін...цікаве дуже співпадіння...

Відповісти
  • Ирина
11.06.20 11:18

Надія, спасибо за Ваш ответ. Раньше этот показатель содержал фразу "более 20%..." Теперь этой фразы нет, т.е. фактически его заменили на 100%. Чтобы этот показатель сработал, надо чтобы Вы четыре месяца из минувших шести продавали товар или услугу только одного кода и больше ничего! Как то так...

Відповісти
  • Надія
11.06.20 12:35

Ирина,дякую за роз"яснення. В нас всього 2 кода і ми їх реєструємо постійно і незмінно з 2017 року щомісяця (з часу як ввелися коди ДКПП). причому один займає 95-98 % від загального обсягу, інший - решту... про 100% це, звичайно, феєричне рішення від ДПС))

Відповісти