Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.06.20
3590 6 Друкувати

Новий сервіс в Дії: цифрові копії документів

Розробники додатку "Дія" у facebook наголошують, що століття ксерокопій закінчується цього червня — вони запустять цифрові копії документів.

Клієнт зекономить час, залишить папірець вдома та отримає посилку на пошті або банківські послуги з "Дією".

Розробники вже тестують технологію шерінгу. При отриманні посилок або переказів у банку, вартість яких більше 5 000 грн, не потрібно буде власноруч підписувати паперові копії.

Як це працюватиме? Дуже просто.

Менеджер установи сканує штрихкод з вашого документа та запитує його. Ви отримуєте повідомлення про запит, підтверджуєте його та вибираєте спосіб передачі: через "Дію" або на мейл.

Копія надходить установі в електронному вигляді, підписана та зашифрована.

Цифровим документом не скористається третя особа. Розробники "Дії" перевірять та зафіксують, для кого він виданий. Реєстр, де зберігаються дані, залишить цифровий слід операції.

Розробники хочуть зробити сервіс взагалі дистанційним. А поки — вони відпрацьовують технологію шерінгу з партнерами та НБУ.

За матеріалами Дія

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Юра Г.
16.06.20 06:51

Добро пожаловать в концлагерь!

Відповісти
  • Мурка
16.06.20 10:20

Слежка и контроль за каждым человеком, Биг Дата - наша новая реальность..

Відповісти
  • Наталья
16.06.20 11:07

Я регистрировалась через "Дію", как ФОП, мне не прислали ни Опись, ни Выписку, как рассказывают на сайте. Везде отметают, нигде добиться ничего нельзя. Мало того, вместе с регистрацией как ФОП подавалось заявление на единый, его в налоговой и близко нет. Я пролетела в месяц. Никому не рекомендую!

Відповісти
  • Людмила
16.06.20 12:00

Наталья, я  регистроровал  двух ФОП , выписка  пришла через  два  дня  в  ДИЮ,  посмотрите  в  моих  документах  в  дие

Відповісти
  • Наталья
16.06.20 12:22

Сто раз смотрела. Вам не надходило жодного документу. В минюсте я есть, в налоговой поставлена на учет, но нет документов подтверждающих, что я ФОП. И заяву на единый мою не учли, я не числюсь как единщик

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
16.06.20 13:47

Поддерживаю слова Натальи: по поводу госрегистрации. 
Заходил на Минюст несколько раз и по номеру Результата надання адміністративних послуг никакой выписки нет (есть только информация о том, что ФОП зарегистрирован). Что касается заяви по ЕН, то и с Діей и без Дії (до неё) никогда госрегистратору как приложение при регистрации не подавал и никому не советовал – это лотерея, кому-то повезёт, а кому-то нет: и ранее бывало то, что ФОП мог подать госрегистратору заяву по ЕН, а она каким-то "чудным" образом не доходила до налоговой. Я заяву по ЕН подавал и подаю всегда в налоговую, а не госрегистратору.  
Возвращаюсь опять к Дії и заяве по ЕН, я её "протестировал" и не нашёл функции изменения ставки для 2 группы (автоматом "бьёт" 20%), т.е., если даже подать, если даже дойдёт до налоговой, то ставка для 2 группы будет максимальной 20% от минималки и до окончания квартала её нельзя будет изменить. А мне нужна была ставка 10% от минималки. 
Что же в конечном итоге нам предлагают – этакую маленькую подлянку от государства (а вдруг заявитель не заметит!): хочешь пользоваться нашим сервисом Діей: тогда плати ЕН для 2 группы по максимальной ставке, лошара, а мы тебе в этом поможем! 

Відповісти