Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


20.10.20
14164 10 Друкувати

Розпочато процедуру ліквідації територіальних органів ДПС

19.10.2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено відомості щодо державної реєстрації рішення про припинення Головного управління ДПС у Закарпатській області.

Відповідно до Постанови КМУ від 30.09.2020 р. № 893 «Про деякі питання територіальних органів ДПС», наказу ДПС України від 08.10.2020 р. № 556 «Про ліквідацію територіальних органів ДПС» та наказу Головного управління ДПС у Закарпатській області від 12.10.2020 р. № 1/ЛК «Про ліквідацію ГУ ДПС у Закарпатській області» строк заявлення кредиторами своїх вимог до Головного управління ДПС у Закарпатській області становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

Також про свою ліквідацію повідомило ГУ ДПС у Хмельницькій області.

Крім того, за даними Єдиного Держреєстру, в стані припинення вже перебуває більшість територіальних управлінь Державної податкової служби.

Згідно рішення КМУ, будуть утворені відокремлені підрозділи ДПС (без статусу юридичних осіб).

Коментарі
  • Нина1
20.10.20 08:49

Ничего страшного. Придумают другие названия, создадут другую структуру да еще в два раза больше прежней. Перераспределение взяток поближе к центру. Как тараканы. Сколько их не дави, а они найдут новые щели.

Відповісти
    Оцінити
  • 93
  • 0
  • Злой клоун
20.10.20 08:56

Браво!  В конец года,  самое время заниматься этими перемещениями) больше хаоса,  больше бардака. 

Відповісти
    Оцінити
  • 68
  • 0
  • Елена
20.10.20 09:09

Правильно, зачем делиться взятками чем меньше налоговиков, тем больше им достанеться...
Одних расформируют, 10 других структур откроют, не в первой...

Відповісти
    Оцінити
  • 50
  • 0
  • Женя
20.10.20 09:46

Опять поменяют счета.? 

Відповісти
    Оцінити
  • 39
  • 0
  • Непогода
20.10.20 09:57

Женя, естественно. А как же без этого. Но делать это будут мучительно долго, чтоб вынудить большинство плательщиков перейти на так называемый "единый счет" и потом целый год списывать деньги с этого счета по своему усмотрению.

Відповісти
    Оцінити
  • 49
  • 0
  • Андрій
20.10.20 12:15

Може простіше ліквідувати і більше не створювати? 

Відповісти
    Оцінити
  • 75
  • 0
  • Ох
20.10.20 14:25

Андрій, Правильно ликвидировались- значит ликвидировались.

Відповісти
    Оцінити
  • 9
  • 0
  • ГБ (Главбух)
21.10.20 07:11

Опять покращення! Надоели! Когда уже мы сможем работать как в цивилизованных странах - меняется правительство, а народ и бизнес на себе это на чувствуют.

Відповісти
    Оцінити
  • 10
  • 0
  • таки бух
21.10.20 14:15

....шел 2020 год... детей становилось все больше и больше....все помещения ГНИ снова стали детсадами 

Відповісти
    Оцінити
  • 12
  • 0
  • Елена
21.10.20 14:17

а когда снова создавать начнут?

Відповісти