Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.11.20
5762 22 Друкувати

Поліція вже штрафує за перебування без маски у громадських місцях

З 21 листопада набули чинності нові санкції за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

Протягом двох днів поліцейські винесли 1395 постанов про вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 443 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Із них 1369 – під час перебування в громадських будинках та спорудах і 26 – під час перебування у громадському транспорті.  

Раніше в Нацполіції зазначали, що першочергово поліцейські діятимуть превентивно, тобто спершу зроблять зауваження. І лише у випадку відмови будуть документувати дії правопорушника.

Нагадуємо, перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема - респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 гривень.

За матеріалами Сайт Національної поліції
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Валентина
23.11.20 15:33

Конечно, это легче, чем преступников ловить!!!

Відповісти
  • Анна
23.11.20 18:06

Валентина, точно)
Теперь все полицаи ловят только безмасочников....

Відповісти
  • Ігор
23.11.20 15:35

Намордники не по приколу! Влада-банкрут, яка прийшла на брехні (замість реформ, прагнула очолити корупційні схеми Петра), а зараз має менше 14% підтримки на місцевих виборах, посилює репресії.
Владній корупції вже знадобиться виправдання, бо одночасно зі збільшенням використання намордників, більшає кількість захворювань.
Пропоную причину: відсутня утилізація використаних намордників - від них розповсюдження вірусу.
Рішення для корумпованих: створювати під своїм дахом підприємства по збиранню та утилізації намордників; зобов'язати всіх громадян оформити з ними договори на утилізацію; всі намордники суворого обліку, навіть якщо сам зробив, повинен зареєструвати та отримати на кожен номер.

Відповісти
  • Remmi
24.11.20 11:47

Ігор, какие "схемы Петра"? Сам придумал? А чего ж Петра не садят в тюрьму за схемы? Не смеши людей

Відповісти
  • Шурик
23.11.20 16:47

Ігор,
Не подсказывай идиотам.

Відповісти
  • Алла
24.11.20 08:01

Хай кожному видадуть маски на кожен день в потрібній кількості. Вони зобовязані забезпечити своїх постанов!!!!

Відповісти
  • Надежда
24.11.20 09:47

Штрафы в лепрозории за нарушение карантина? 
Нужна вакцинация.

Відповісти
  • бух
24.11.20 10:04

Чому весь світ сприймає це  як норму. Тільки у нас кожен  вихлюпує негатив. Невже  після  того  , як ви  всіх обматюкали у вас покращився настрій.,,

Відповісти
  • И-на
24.11.20 12:55

бух, +10000... Неужели так тяжело одеть маску в общ. месте? Выхожу из дома, подхожу к остановке - одеваю маску. Троллейбус - метро - переход на другую станцию - выход из метро снимаю маску. Уже привыкла, понимаю, что от моего поведения зависит жизнь других...Неужели это так тяжело...??? Ведь основная масса заражений идет от бессимптомников в первые два дня... до появления первых признаков... В это время человек наиболее заразен. У нас в Харькове мрут наши бабушки и дедушки, врачи, хирурги, а мы стонем, что  тяжело нацепить маску в общ. месте. Посмотрите на азиатские страны- тишь и благодать. Никаких истерик. Но дисциплина - выше всех похвал. Плюс массовое тестирование за счет государства. Извините, накипело...

Відповісти
  • Елена
24.11.20 13:59

И-на,я тоже за маски, это совсем не трудно

Відповісти
  • /////////
24.11.20 11:27

бух, мне вот тоже интересно, процент смертности не большой, умирает больше пожилых и людей с хроническими заболеваниями и каждый считает, что вот уж он то бессмертный и неуязвимый, хотя молодые, без болезней умирают тоже. А если бы смертность была намного выше, 40% например, тоже возмущались бы, что правительство им маску не купило или не до того было бы и спасали бы себя сами.

Відповісти
  • ***
24.11.20 10:36

бух, Почему "весь світ"? Норвегия, Швеция провели опыты на людях. Опыт не удался, присоединились к советам ВОЗ.
Дураков хватает, к счастью, наши не самые глупые. 

Відповісти
  • злой клоун
24.11.20 10:37

а штрафы из бюджета потом куда направляют? на строительство дорог?

Відповісти
  • Ганна
24.11.20 10:56

Вітаю колеги. Приємно що в країні ще залишилися адеквати. Бух, вітаю !
Для всіх не задоволених будь чим::
досить плюватися як маленькі діти, треба більше посміхатися. Світом править оптимізм, праця, доброта, посмішки.

Відповісти
  • 3хаах
24.11.20 11:08

Ганна,а у меня впечатление, что миром правят моральные уроды.

Відповісти
  • Эля
24.11.20 12:48

Вопрос не по теме: мораторий на штраф за несвоевременную регистрацию нал.накладных действует? Перелопатила в интернете, все статьи с разбором за первое полугодие 2020, разбирают апрель, май, а сейчас как? Кто сталкивался, подскажите, пожалуйста.

Відповісти
  • 777
24.11.20 15:54

Эля, работает до конца карантина. Звонили на гарячую линию

Відповісти
  • Ира
24.11.20 12:50

Считаю, не совсем это правильно вводить Штрафы. Ведь ношение маски — это личная ответственность каждого человека, это его здоровье и его близких. Пока человек не сталкивается с этим вирусом он не верит, что он есть и насколько это все серьезно, и опасно для здоровья. Почему не совсем согласна со штрафами, не верю, что они идут потом в казну и на «благие дела», даже на те же медикаменты от Ковид-19. И смотря на нашу Верховную Раду, как наши депутаты там носят маски, что можно требовать от людей не в раде. 

Відповісти
  • Светлана
24.11.20 15:57

Ира, а я думаю что штрафы очень даже нужны, потому что наше население иначе не понимает, а когда заплатят один раз , может на второй все таки наденут маску, а куда уж идут эти деньги - это совсем другая история

Відповісти
  • /////////
24.11.20 14:50

Ира, вообще-то это личная ответственность за здоровье окружающих, так как маска защищает окружающих от того кто ее носит, а не того, кто ее носит от окружающих. А на здоровье окружающих всем плевать, тут люди себя показывают во всей красе.

Відповісти
  • Эльмира
25.11.20 09:15

Да..... сегодня без маски-извините, как без трусов, стыдно куда-то заходить(((

Відповісти
  • *****
25.11.20 09:44

Штрафы за маски – это ерунда.
Главное, чтобы они не догадались их пронумеровать.
Ведь у многих она одна с марта

Відповісти