Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.12.20
7495 21 Друкувати

Мінцифра впроваджує е-ТТН в Україні

Мінцифра спільно із Мінінфраструктури, Інститутом аналітики та адвокації та провайдерами електронного документообігу впроваджують е-ТТН — електронну товарно-транспортну накладну.

Проєкт представили під час онлайн-презентації «Цифра замість паперу — впровадження е-ТТН в Україні».

«Міністерство інфраструктури активно працює над цифровізацією транспортної галузі. Це і рішення з автоматизації процесів, і відмова від паперового обігу документів, і створення нових цифрових сервісів для бізнесу та громадян. Цілі амбітні, проте потребують не просто запровадження ІТ-рішень, а і розбору та часто зміни бізнес-процесів. Прикладом такого проєкту є електронна товарно-транспортна накладна», — зауважив CDTO Міністерства інфраструктури України Анатолій Клімашевський.

«Впровадження е-ТТН спростить отримання послуг для всіх учасників транспортного процесу, сприятиме економії ресурсів та зменшенню корупції у галузі», — зауважив керівник проєктів цифрової трансформації (DTPM) Іван Затварський. 

«Через конкуренцію на ринку є різні системи електронного документообігу. Через це питання передачі даних між одним провайдером до іншого не було вирішено. Потрібен був арбітр. Ним стало Міністерство інфраструктури України. Ми вирішили стати тим підтверджуючим органом, який дозволив би комунікувати різним системам електронного документообігу», — зазначив у презентації генеральний директор Директорату цифрової інфраструктури на транспорті Міністерства інфраструктури України Фарід Сафаров.

Згодом планується повний перехід до електронної форми після експерименту, цифровізація спеціальних форм ТТН та подальша робота у напрямку транскордонного обміну даними між країнами. Про такі плани розповів виконавчий директор Інституту аналітики та адвокації Юрій Ромашко.

За матеріалами Мінцифри

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Анна
11.12.20 17:18

А про необходимость получения ЭЦП всеми ответственными лицами, подписывающих и ТТН (водители повально, бухгалтера/менеджера опционально) подумать забыли... И самое главное все таки протолкнуть закон о токенах в хозрасчёте и тогда точно все упростится в разы!
Слов нет

Відповісти
  • ***
11.12.20 17:19

Бухгалтер-911, хватит постить ЧУШЬ!

Відповісти
  • Юра Г.
12.12.20 14:41

***, интересно какой матюк скрывается под тремя звездочками.
все новости, связанные с е-ТТН имеют приоритет - особо важные.
ПЕРЕХОД НА ЕЛЕКТРОННУЮ ПЕРВИЧКУ, МЕЧТА  с о р о с я т, ЧТО БЫ ОКОНЧАТЕЛЬНО ПРЕВРАТИТЬ СТРАНУ В ЦИФРОВОЙ КОНСЛАГЕРЬ.

.
И проблема не в токенах и ошибках, а в ТОТАЛЬНОМ КОНТРОЛЕ.
.
Человек рожден свободным, а не рабом..
.
И каждый, кто положил свой кирпичик в строительство цифрового концлагеря - прежде всего выступил против замысла творца.
Зачем было создавать человека из плоти, что бы делать из него робота?
.
ОТВЕТЬТЕ НА ВОПРОС : 
ЧЕЛОВЕК СОЗДАЛ МАШИНУ ДЛЯ ПОМОЩИ СЕБЕ, ИЛИ ДЛЯ ТОГО, ЧТО БЫ СТАТЬ ЕЁ ПРИДАТКОМ?

Відповісти
  • о_О
18.12.20 23:28

Юра Г.,т.зв "с о р о с я т а" (головний термін прокремлівських сил) є любителями прогресу, вільного ринку, лібералізації, прав і свобод, а цифровий концтабір - це до компартії Китаю і наших деградованих комсомольців, які просувають тотальний контроль і не проводять справжньої лібералізації. Як е-ттн спростить життя бізнесу не зрозуміло (крім того що податкову знову буде лізти в труси).

Відповісти
  • Мария
12.12.20 18:28

Юра Г., к сожалению, никто не свободен от законов природы, и причина всему - эти законы. А кого Вы спрашиваете зачем было создавать человека? Этот вопрос и мне интересен).

Відповісти
  • Юра Г.
13.12.20 11:55

Мария, Причин может быть много, но вряд ли целью создания человека было  засунуть его в смартфон.

Відповісти
  • Шурик
12.12.20 04:27

ТТН нужны гадсударственным бандитам - падатковой. Мне как покупателю она и нахрен не здалась, а бандиты требуют.
Отменить ТТН к чёртовой матери.

Відповісти
  • Шурик
12.12.20 20:06

Шурик,
6 бумажек, из которых мне нужна только наладная. И то в 2000 году професор эконоикики мюнхенского универа купим в кредит дом на 150 т марок, 
Майн год, Мой Бог. Любое усложнение безумное уничтожает эконоику..
Преступление Государства истребдять экономику. на Украине. Государство враг Страны и Народа !!!
Я то просто здохну, но хочу детям оставить Страну. Мы должны победить государство.

Відповісти
  • таки бух
12.12.20 08:12

самого главного не написали...с какого числа????

Відповісти
  • !!!
12.12.20 10:25

у ВОДИТЕЛЯ ЕСТЬ ПУТЕВОЙ ЛИСТ! В нем указывается вся инфа куда он напрвляется, дополнить еще что везет со сслылкой на сопроводительные документы, а это счет и накладная на товар, которую выписали в бухгалтерии для покупателя и все! Эта ТТН никаму не нужна!

Відповісти
  • Шурик
12.12.20 19:37

!!!, Я купил товар,

Відповісти
  • Шурик
12.12.20 19:35

!!!, Я покупатель, а зачем мне нужно это извращение падатковоой

Відповісти
  • Шурик
12.12.20 19:26

!!!, Лист в ев диске записан, Это когда ехал, когда уснул и где бл, есть такие

Відповісти
  • Шурик
12.12.20 19:19

ТТН не нужно ни кому

Відповісти
  • Шурик
12.12.20 19:22

Я купдю, мне это нахрен не надо как и государство незалежности..

Відповісти
  • Шурик
12.12.20 19:32

Ну это Украина современная. Есть Фильм и правда "Остров Роууз" -итальянский фильм, города Реминни. Независимое государство.

Відповісти
  • Шурик
12.12.20 19:46

Друг сидел за контрабанду полгода в Реиними. Италия

Відповісти
  • Шурик
12.12.20 19:48

Шурик, Из Греции фуру вез

Відповісти
  • Шурик
12.12.20 19:51

С графом Марио, и с послом Италии Свелось говорить.

Відповісти