Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.01.21
2612 14 Друкувати

Зеленський створив Раду з питань розвитку малого бізнесу

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 18/2021 «Про персональний склад Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва».

Згідно з документом, очолила Раду заступник керівника Офісу Президента України Юлія Свириденко. Секретарем призначена генеральний директор Директорату з питань економічної політики Офісу Президента Олена Дьяченко.

Глава держави своїм указом № 582/2020 від 22 грудня 2020 року утворив Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва з метою сприяння налагодженню конструктивної взаємодії органів державної влади та представників малого підприємництва та їхніх громадських об'єднань.

Під час першого засідання Ради, яке відбулося наприкінці грудня в Офісі Президента України, керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак закликав учасників максимально швидко організувати роботу Ради, надати пропозиції щодо її персонального складу та в короткі строки підготувати рішення щодо розв'язання нагальних проблемних питань малого підприємництва. Ці пропозиції будуть передані для розгляду Національній раді реформ при Президентові України.

Він наголосив, що має бути побудований ефективний діалог з підприємцями для виправлення помилок і напрацювання конструктивних рішень.

За матеріалами Офіс Президента України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ***
19.01.21 07:21

Пропал малый бизнес

Відповісти
  • Елена
19.01.21 13:02

***, добьют самых стойких, но все в рамках закона....

Відповісти
  • Марина
19.01.21 07:36

Ну что они могут создать? Сидели бы молча и не отсвечивали.

Відповісти
  • СержК
19.01.21 09:30

Ликвидационная комиссия...

Відповісти
  • Анна
19.01.21 09:53

гробить малый бизнес не надо, а так сами справимся!

Відповісти
  • Олена
19.01.21 10:01

Мабуть, недостатньо швидко малий бізнес "самоліквідується", допомогти хочуть, щоб не мучились. 

Відповісти
  • Юра Г.
19.01.21 10:15

Свириденко Юлія Анатоліївна — Вікіпедія (wikipedia.org)--
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%AE%D0%BB%D1%96%D1%8F_%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BD%D0%B0
-- почитайте, последнее место работы- уничтожение сельского хозяйства.
-  
-
Учитывая, что статья на русском, может кто зает ПРАВИЛЬНЫЙ ПЕРЕВОД СЛОВА РАЗВИТИЕ -ЦЕ  ЗНИШЕННЯ?

Відповісти
  • Игорь
19.01.21 10:20

Опять погромы будут. 

Відповісти
  • Раїса
19.01.21 10:47

Сколько трутней или вшей пристроили?

Відповісти
  • бублик
19.01.21 11:16

Появились два независимых вопроса:
1. Этот Совет будет набран из волонтеров - бессребреников?
2. Откуда будут набирать таких редких специалистов - некромант для экономики?

Відповісти
  • Шурик
19.01.21 12:02

Мало того что грабят, теперь ещё и пытать станут - пытками вышибать будут.

Відповісти
  • Руслан
19.01.21 13:30

Какие молодцы,умеют самоорганизовываться, а народ не умеет:(

Відповісти
  • Вікторія
19.01.21 13:31

А вы говорите,что президент о нас не думает.Думает и заботится,отец родной

Відповісти
  • Николай
19.01.21 17:29

Очередной ручной придаток?! На одного Зама еще 3 зам-зама бумаги перекладывать и заниматься ИБД?! Может пора уже уменьшать бюрократию и количество бюрократов?! 

Відповісти