Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.03.21
12838 23 Друкувати

Рада не скасувала переведення годинників. Законопроєкт доопрацюють

Сьогодні, 19 березня, на позачерговому засіданні Верховної Ради було розглянуто у другому читанні проєкт Закону  «Про обчислення часу в Україні» (реєстр. № 4201).

Законопроєктом пропонується визначити правові засади встановлення одиниць часу і обчислення часу в Україні.

Згідно з редакцією проєкту, підготовленою до другого читання:

  • на території України обчислення часу здійснюється за київським часом, що є єдиним для всієї території України;
  • не здійснюється сезонний перехід часу;
  • київський час застосовується для всіх правовідносин, що виникають на території України.

За результатами обговорення було прийнято рішення направити законопроєкт на доопрацювання з повторним другим читанням. 

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
19.03.21 14:49

слабоки

Відповісти
  • Ольга
20.03.21 10:14

Але проголосували за зняття відповідальності виробників вакцин за можливі негативні наслідки.
P/S У Франціі вирішили вакцину астрозенек колоти тільки особам після 55 років. 
Такі новини вчора приголомшили і щось нагадали.

Відповісти
  • Елена
19.03.21 14:51

видимость работи на фигней надо расстянуть на 35 сессий

Відповісти
  • Инесса
19.03.21 15:55

Елена,что и следовало ожидать ! Поговорят-поговорят и отложат в сторонку, ожидая ,что запад к осени порешает, потом и они режим обезьяны включат.

Відповісти
  • Ігор
19.03.21 15:05

Обходячи розкладені граблі - ти втрачаєш дорогоцінний досвід !!!
 
 
- Тебе звільнено.
- Чого це?
- Бо ти не працюєш, а імітуєш свою роботу.
- Як докажеш?
- Вчора тобі замінили монітор на картонну коробку.
- ...

Відповісти
  • Елена
22.03.21 14:47

Ігор, бухгалтер бі сразу заметил отсутствие интернета

Відповісти
  • Ірина
19.03.21 17:48

Ігор,

Відповісти
  • Ольга
19.03.21 15:13

Вот и хорошо! Для южных и восточных областей это самое оптимальное время. 

Відповісти
  • Циник
20.03.21 14:47

Ольга, что хорошего? Осенью будет последний переход и потом вечно будем жить на зимнем?

Відповісти
  • Варя
19.03.21 15:15

Южные тут ни при чем,восток страдает от зимнего времени

Відповісти
  • Бухбуха
22.03.21 11:00

Варя, южные тоже страдают от зимнего времени. Нас всю огромную страну, заставляют жить по-западенски. Почему запад не подстраивают под юг???

Відповісти
  • *
19.03.21 16:52

Варя, смотрите глобус. 

Відповісти
  • злой клоун
19.03.21 15:16

идите на карантин!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! навсегда

Відповісти
  • злой клоун
19.03.21 15:18

граждане витаю! теперь мы официально подопытные кролики
Рада одобрила законопроект об освобождении производителей вакцин от ответственности за последствия их применения. За 236 нардепов.

Відповісти
  • Людмила
19.03.21 16:17

отдаю свою вакцину для прививок ВР  и их родственников не только по одному разу , а и во второй и третий раз

Відповісти
  • Буржуй
19.03.21 17:14

Как говорил Леонид Семенович из " Управления свободного времени"- " Здесь стояли не только часы. Здесь стояло время!"

Відповісти
  • Наталья
19.03.21 18:11

Ничего не понятно, остаемся на зимнем времени или на летнем?

Відповісти
  • Циник
20.03.21 14:48

Наталья, сейчас переходим на летнее, осенью на зимнее и на зимнем уже остаёмся навсегда.

Відповісти
  • Людмила
21.03.21 18:19

Циник, Кто Вам сказал? Закон не принято!

Відповісти
  • Катерина
20.03.21 17:21

Циник, ну чому на зимовому? Що в ньому хорошого? Повертатися додому в темряві? Чи накласти на людей та їх думку, аби тількиобов'язково відрізнятися від Москви? Я вважаю, ось якраз такі питання потрібно вирішувати на референдумі, бо це стосується повсякденного життя всіх без винятку громадян

Відповісти
  • Крякер
19.03.21 18:59

Сбой IT систем откладывается до следующей попытки.

Відповісти