Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.03.21
8285 17 Друкувати

У "червоних" зонах зобов'язали носити маски в парках і на вулицях

Автор: Ігор Литвиненко, РБК-Україна.

Кабінет міністрів посилив правила перебування громадян на територіях загального користування в регіонах "червоної" зони. Тепер громадяни зобов'язані тут носити маски.

Про це свідчить постанова Кабінету міністрів від 22 березня.

Згідно з документом, забороняється "перебування на територіях загального користування без одягнутих засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок, які закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно".

Згідно з законом України про благоустрій, до територій загального користування відносяться:

  • парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки - пам'ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші);
  • рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;
  • пам'ятники культурної та історичної спадщини;
  • майдани, площі, бульвари, проспекти;
  • вулиці, дороги, провулки, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;
  • пляжі;
  • кладовища;
  • інші території загального користування

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Оксана
23.03.21 16:00

Т.е., что в метро, что в парке. Что 100 человек рядом, что в радиусе 100 м никого нет - одинаково. Маска всех спасет.

Відповісти
  • INSPECTOR
23.03.21 19:41

Оксана, ковидопрессинг набирает обороты....

Відповісти
  • !
23.03.21 19:59

INSPECTOR,
Так вам и надо, были бы нормальными людьми и не выделывались, до такого бы не дошло. Ещё и штрафовать вас, чтобы запомнили на всю жизнь как всё и всех.

Відповісти
  • Ігор
23.03.21 16:05

Коли буде інформація/рішення про перехід на літній час? Плутали, плутали і тягнуть до останнього.
Намордники наше все. Забиті маршрутки з тіньовим готівковим обігом. Натовпи в АТБ. Школи з темними, недолугими освітянами зі середньовічними знаннями - вони досі Плутон вважають планетою та вірять в чортівню тому, час від часу, бризкають святою водою настояною на попах.
Так тепер і буде з найбільш відсталою країною, афроукраїнці якої не встигають за розвитком світу. Ще треба відновити ходу з сектантами навколо міст з бризканням води та молитвами в екстазі. Та продовжити закомплексованими, боягузливими розмальовку будівель на Банковій.

Відповісти
  • покращення
24.03.21 11:44

Ігор, Вам тоже не помешало бы помолиться , уныние - грех. украинцам  это все не нужно (свита ,там всякое образование),им главное,чтобы идея була,и было за что скакать и чтобы рук-во иудейское процветало.

Відповісти
  • zz
23.03.21 20:05

Ігор, 

Відповісти
  • Ігор
23.03.21 16:40

Ти диви, як оперативно працюють!! Вже проводять хресні ходи Православно-Ортодоксального Сектанату: Харків (https://www.newsroom.kh.ua/news/v-harkove-okolo-3-tysyach-chelovek-vyshli-na-krestnyy-hod); Запоріжжя (https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3213720-hresna-hoda-na-tri-tisaci-ludej-u-zaporizzi-mozut-pritagnuti-upc-do-vidpovidalnosti.html). Буде четверта хвиля та повний локдаун. Завбачливо міністри курточки за 620000 купують.

Відповісти
  • Пятак
23.03.21 16:32

по поводу ношения масок есть решение суда:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/94649987#

Відповісти
  • джа
23.03.21 17:00

Пятак, для того мабуть нову постанову і видали - стару оскаржили - нате вам нову... - оскаржуйте далі...

Відповісти
  • джа
23.03.21 16:54

Пятак, та на кріпаків закони не розповсюджуються - то ж для панів - у кого є адвокат - той відстоїть свою честь та гідність у суді - у кого тільки борги - носи ще й маску або плати штраф... 

Відповісти
  • джа
23.03.21 16:57

головне що про карантинні виплати - мовчок - коли їм було вигідно всіх загнати на контроль у додаток дія - то швиденько розгорнули компанію по виплатах - а зараз уже все пороблено - можно нічого і не виплачувати...

Відповісти
  • Анна
23.03.21 17:00

Просто обалдели! Какая "забота" о нашем здоровье..... Дышите углекислым газом, будучи на свежем воздухе, и размножайте в себе бактерии......Эх.....

Відповісти
  • злой клоун
23.03.21 17:29

послиха Квин - убийца

Відповісти
  • Анна
23.03.21 17:53

"Тепер всім громадянам, у тому числі українцям, необхідно мати при в'їзді в країну негативний ПЛР-тест на COVID" И куда деваться тем украинцам, у которых положительный тест?

Відповісти
  • !
23.03.21 20:26

Анна,
Кто ж их в аэропорт с той стороны пустит с положительным тестом? На кой они будут куча пассажиров заражать. Будут сидеть за границей до положительного теста. 

Відповісти
  • Лариса
23.03.21 20:04

Как ездили в маршрутках без масок ,так и продолжают,забитые до отказа,зато с занавесочками.КОЛОРИТНО

Відповісти
  • Наталия
23.03.21 21:43

Что это за бред бредовый по парку в маске ходить?

Відповісти