Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.04.21
38784 205 Друкувати

Проблемні питання прийняття об’єднаної звітності в стані “Новий звітний”

Розробник програмного продукту для подання звітності Арт-Звіт звернувся до своїх користувачів:

наразі є багато звернень щодо помилки з текстом: “Помилка Для Податкового розрахунку (крім тип “Звітний”) в загальній частині рядки 07 – 110 не заповнюються” під час подання у стані «Звітний новий» звіту J/F0510506 – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок).

Доводимо до Вашого відома, що звітні форми, доступні для користувачів в програмі, реалізовано згідно шаблонів та схем контролю до них, оприлюднених на сайті ДПСУ.

Згідно вище згаданої схеми контролю для головного звіту Розрахунку, рядок 07 – код основного виду економічної діяльності, за схемою поле [HKVED] – є обов’язковим до заповнення, проте в п. V. Порядок проведення коригувань зазначено, що для проведення коригувань платнику податків необхідно сформувати та подати Розрахунок з типом «Звітний новий» або «Уточнюючий», який має містити обов’язкові реквізити, визначені в рядках 01-05 та у рядку 031 для платників єдиного внеску, а також інформацію про додатки, у яких буде проводитись коригування, та їх кількість, що визначені в рядку 06 цього Розрахунку. При цьому додатки, інформація щодо яких не коригується, у рядку 06 не вказуються та відповідно не подаються.

Таким чином ПФУ реалізовало такий контроль: “Для Податкового розрахунку (крім тип “Звітний”) в загальній частині рядки 07 – 110 не заповнюються”, що в свою чергу суперечить вимогам схеми контролю, яку оприлюднило ДПСУ.

Тож маємо колізію, звіт проходить перевірку схеми контролю в ДПСУ і за результатми перевірки формується успішна квитанція №1, а ПФУ, формує негативну квитанцію №2 з текстом помилки “Помилка Для Податкового розрахунку (крім тип “Звітний”) в загальній частині рядки 07 – 110 не заповнюються”.

Нагадаємо, що обробка об’єднананої звітності здійснюється в рамках «Єдиного вікна».

Принцип роботи «Єдиного вікна» базується на тому, що пакет звітності передається для обробки до системи ДПСУ, звіт проходить етап перевірок щодо відповідності вимогам згідно схем контролю, якщо обробка вдала і перевірки пройдені, формується успішна квитанція №1, пакет звіту архівується на рівні системи ДПСУ і передається до ПФУ.

ПФУ здійснює остаточну перевірку таких пакетів звітів, за результатами перевірки всіх необхідних контролів, реалізованих ПФУ, формується квитанція №2, яка передається до системи ДПСУ.

Система ДПСУ формує узагальнюючу квитанцію №2, яка за допомогою Єдиного вікна надсилається платнику податків.

За матеріалами Арт-Звіт

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • СержК
26.04.21 09:22

Одному мені здається, що вже давно перезріле питання створення та оприлюдення своєрідної Дошки "пошани"... чи ганьби?... Де мають майоріти обличчя та прізвища усіх, хто знущається над бухгалтерськоюю та підприємницькою спільнотою...

Відповісти
  • Світлана
26.04.21 15:36

СержК, кто умеет петиции на имя Презедента составлять , там надо 20 тыс подписей , ребята напишите , а то будут издеваться и дальше , и сюда забросте , что бы все подписали , а не просто "поговорить "

Відповісти
  • Ирина
26.04.21 09:24

Так в итоге, принимается "Уточнюючий" и "Звітний новий" или нет?

Відповісти
  • Нина
26.04.21 17:11

Ирина,Нет, не принимается.

Відповісти
  • ВИКТОРИЯ
26.04.21 16:05

Ирина, не принимается. Отправляла сегодня, опять пришла квит. 01 и не прошёл контроль строк 07-110. Задолбали, честно говоря.

Відповісти
  • Лілія
26.04.21 09:37

Ирина, не принимался. Если не убрали контроли за выходные, то и сейчас не принимается. 

Відповісти
  • Ирина
26.04.21 09:55

Так принимается или нет?  Есть какой то ответ!

Відповісти
  • Катя
26.04.21 10:35

Люди, підкажіть, будь ласка: 09,04,21 прийшла кв.2 , що звіт ЄСВ+ПДФО принятий ,є регістр. №. Дзвонила в ПФУ-кажуть звіт не принятий.Який сдавати-"звітний" чи "звітний новий"(в кабінеті нарахувань немає).

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
26.04.21 14:48

Катя, если в квит. 2 отсутствуют данные об успешной регистрации в реестре застрахов. осіб, с рег. номером в ПФУ, с "00" (а вместо этого или пусто, или смайлик), то "звітний"

Відповісти
  • Оксана
26.04.21 10:40

Колеги, а є можливість у ЕК копіювати додатки у кварталі, щоб не набирати руками всі 3 місяці? І не заповнюється автоматом рядок 06 у Розрахунку та розділ 1. Чи їх руками теж вводити? 

Відповісти
  • Лана
27.04.21 18:00

Оксана, есть.. кнопка додатково 

Відповісти
  • павло
26.04.21 16:37

Оксана, Встаю на звіт -прва кнопнка-копіювати -вибираю звіт не НОВИЙ -і ОК.Попробуйте.

Відповісти
  • Татьяна
26.04.21 13:03

Оксана, я заповнюю один додаток, вивантажую його, створюю пустий додаток і завантажую туди попередній, корегую потрібні рядки.

Відповісти
  • Ольга
27.04.21 13:25

так само роблю

Відповісти
  • ***
26.04.21 12:31

Оксана, та же проблема. Копировать не получается

Відповісти
  • Світлона
26.04.21 10:53

Оксана,встановіть собі ФріЗвіт, в ньому набагато легше набирати руками))). І ітогові суми прораховує.

Відповісти
  • Оксана
26.04.21 10:59

Світлона, та в мне ще є Приват24, там теж руками. Там зручніше, ніж в ЕК. Буду там набирати. Я так розумію в усіх програмах руками треба набирати........ жесть

Відповісти
  • Виктория
26.04.21 10:41

Все руками делают отчет? Никто не ждет обновления?

Відповісти
  • Ирина
26.04.21 12:32

Виктория,Фризвитом пользуюсь.Исправила за январь зарплаты,за февраль и март сами поменялись.Подправила что нужно,в 1дф добавила 157 код.Все принялось

Відповісти
  • Ната
26.04.21 12:14

Виктория, я выгружала из 1с отчет по ЕСВ (месячный) в ФриЗвит. На основании месячного ЕСВ ФриЗвит формирует квартальный объединенный отчет и автоматически расчитывает ПДФО и военный сбор. Сверила, исправила где надо (где льгота есть по ПДФО). Потом файлы затянула в Сонату. В Сонате еще добавляла в 4дф даты приема, увольнения. Те еще танцы с бубном, но мне легче сверить и исправить пару цифр, чем набирать ПДФО и военный сбор ручками на 80 человек

Відповісти
  • Виктория
26.04.21 11:12

Виктория, пытаюсь набрать руками, но подозреваю, что не успею, помимо отчета куча работы.

Відповісти
  • Анастасія
26.04.21 10:52

Виктория, заполнила руками и как итог по привычке в 4дф запонила внизу строки по военному сбору. А сейчас новый звитный не подается из-за ошибки, что в статье описана. Ну и теперь переживаю, чтобы исправить и не  начислить себе доп.обязательства.

Відповісти
  • Оксана
27.04.21 15:13

Анастасія,допустила ту же ошибку, перезвонила в профильний отдел, сказали исправлять, т.к. будут доначисления, уже несколько раз отправляла новий звітний, не принимает по причине описаной в статье, 23.04 в налоговой посоветовали сдать не заполняя єти строчки, сразу пришла 1кв. на "Розрахунок" не принято, заполните квед-обязательное поле, до додатка ДФ пришла 1кв., ждите квитанцию № 2, на следующий день пришла 2 кв.-отчет не может быть принят, т.к. нарушено целостность пакета, перезвонила снова в налоговую, она почитала мои квитанции и сказала ждите обновлений, 26.04-было обновление-ошибка не устранена. "Сказочнач страна"

Відповісти
  • Инна
27.04.21 13:34

Анастасія,та же ошибка, сформировала новий звітний, убрала данные 2 раздела,а что делать с 1 разделом?не понятно, решила оставить как было, но, итоговых строчек нет вообщедумаю,гадаю

Відповісти
  • Ольга
26.04.21 16:49

Анастасія, И я в такой же ситуации...(((

Відповісти
  • Анастасія
26.04.21 15:36

Анастасія, такая же ситуация и у меня

Відповісти
  • Светлана
26.04.21 10:45

кто уже сдал звитну за фоп без наемных? ставить отметку роботодавець или уже исправили бред?

Відповісти
  • Валентина
26.04.21 14:52

Светлана, сдала по 4-ом ФОПам (только 4-дф без сотрудников) отметку Работодавець не ставила

Відповісти
  • Лена
28.04.21 06:43

Валентина,неужели без отметки "роботодавець" приняли???У Вас все месяцы 4ДФ были с данными,пустышки сдавали?

Відповісти
  • Тамара
26.04.21 12:07

Светлана,  если заполнять додатки 4ДФ и ФОП без наемных, все равно ставить отметку "роботодавець". Получила уже кв. 2. Без этого не принимали

Відповісти
  • Владимир
26.04.21 11:21

Светлана, сдавал квартальный F0103307 неделю назад в кабинете tax.gov.ua - таких пунктов не видел, проставил только кол-во наемных в отчетном периоде 0.

Відповісти
  • Ира
26.04.21 10:45

Все руками набираю 

Відповісти
  • Ира
26.04.21 10:45

Чи є оновлення в 1С? 

Відповісти
  • SHADOW
26.04.21 17:07

Ира, бас сегодня обнову выложили

Відповісти
  • павло
26.04.21 16:38

Іра, для УТП чув буде 29.

Відповісти
  • Наталья
26.04.21 16:18

Ира, для 7.7 нашла на просторах вот это https://gudilin.pro/menyu/dopolnitelnye-vozmozhnosti/zarplata/vygruzka-dannyh-iz-1s-v-obednanu-zvitnist-pdfo-ta-esv-sistemy-m.e.doc.html

Відповісти
  • Valentina
27.04.21 16:25

Наталья, затягивает и в 8-ку УТП 8.3 только, конечно, ЕСВ

Відповісти
  • Тетяна
26.04.21 10:57

Ира, на минулому тижні 1Сники сказали, що оновлення очікується 29 квітня. Ми все руками набираємо в Медку((((

Відповісти
  • Наталія
26.04.21 14:02

Тетяна,на 70 чоловік ручками набирала і персоніфікацію (там хоч нараховану суму проставляєш, а дальше само якось) і по податку і ВЗ (а тут наматюкалася) Здала звіт з першого разу.  Хто знає через який час буде видно звіт у пенсійному. У електр.кабінеті він є.

Відповісти
  • Алла
26.04.21 15:54

Наталія,  Звіта не видно, але є всі нарахування у співробітників.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
26.04.21 14:53

Наталія, по стажу после 10 мая, по начисленной з/п через пару дней после принятия Розрахунка...

Відповісти
  • Еленаник
26.04.21 16:10

Сомневающийся Sкептиk, я правильно розумію, що йдеться про особистий кабінет застрахованої особи (найманого працівника)? Зайшла на сайт ПФУ в кабінет роботдавця, за 2021 рік звіту поки немає, хоча кв.2 з 00 помилок і номером в реєстрі застрахованих осіб є. В кабінеті ПФУ  роботодавця  теж буде звіт після 10го травня, чи вже треба дзвонити і розбиратись?

Відповісти
  • Виктория
26.04.21 11:13

Тетяна, ждем, надеемся и верим, я начала набирать, но понимаю, что не успею скорее всего.

Відповісти
  • Александр
26.04.21 10:51

Обновление для 1С вышло, но выгружаться в xml больше не будет, только в FREDO звіт.

Відповісти
  • Нина
26.04.21 10:55

С кодом 157 кто-то сдавал?

Відповісти
  • Надежда
26.04.21 13:04

Нина,Я сдала

Відповісти
  • ***
26.04.21 12:35

Нина, я отпаравила. Ответа пока нет. А что уже не надо их в отчет включать?

Відповісти
  • Оксана
26.04.21 11:18

Це жах, а не звіт. Я не розумію, чому бухгалтери повинні мудохаться з цим недозвітом, а ті хто його видумував ні за що не відповідають??? Ну це ж не нормально, сидіти і руками все вносити, та ще й потім їх помилки виправляти.
Нас там чують чи ні???!!!!

Відповісти
  • Нина
26.04.21 13:30

Оксана, я тоже возмущена!!! Как-то трудно контролировать цифры, скакать из одной ведомости в другую. А если сдавать уточняющие, так есть шанс одни ошибки исправить, другие допустить... Вот уже услужили, так услужили!!! Кто-то жаловался, что тяжело сдавать ежемесячные отчеты по ЕСВ, что они решили так позаботиться о народе???  И интересно мнение налоговиков, удобнее им так?

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
26.04.21 15:05

Нина, напомню, что автор "идеи" объединить ЕСВ с ПДФО и ВЗ (и для единщиков ЕН + ЕСВ) – Д. Гетьманцев. Как он заявлял тогда – это ж для покращення, для людей, чтобы меньше было бумажной отчётности. Вот же...@<&^иска! 
Повторю: ФОП без наёмных выплатил другому ФОПу в январе 100грн. Форма 8ДР (до 1ДФ): 1 страница отчёта; Форма 1ДФ 2 страницы отчёта; супер-пупер "шедевр для людей" – 11 страниц. 
Ладно, Гетьманцев считает всех ФОПов – контрабандистами-преступниками, каждый день желающими уклониться от налогообложения! А крупный бизнес, в интересах которого он выступает – неужели они довольны его детищем?

Відповісти
  • С
27.04.21 08:39

Сомневающийся Sкептиk, а зачем 8 др подавали?

Відповісти
  • Валентина
26.04.21 11:40

Администраторы. Так какой выход из сложившейся ситуации? Когда можно будет сдать "Новий звітний"? 

Відповісти
  • Елена
26.04.21 11:40

Слышали, что  объединённый отчет ЕСВ+ ДФ ни на одну версию 1С выходить не будет!!! ???

Відповісти
  • SHADOW
26.04.21 17:08

Елена, бас сегодня обновилась, там автоматом можно затягивать, но по одному месяцу.  затягивается в фредо, 

Відповісти
  • Татьяна
26.04.21 12:13

Подскажите, кто сдавал этот СУПЕР-отчет за подразделения в другие налоговые, не по основному месту регистрации? Как это реализовать в Медке? Какой кодификатор территориальной единицы ставить в рядок 032?

Відповісти
  • Наталия
27.04.21 11:33

Татьяна, я вчера с огромным трудом наконец-то дозвонилась на горячую линию. Мне дважды процитировали Наказ № 773.... и разъяснили, что в строке 032 и Расчета, и Додатка 4 ДФ ставим кодификатор территориальной единицы по местунахождения обособленного подразделения.

Відповісти
  • Наталія
26.04.21 14:50

Татьяна,Я пыталась сдать за  основное и подразделение. По основному принято, а по подразделению написано, что ЗВИТНИЙ за 1кв. уже есть. НЕ ПРИЙНЯТО.
в стр. 032  ставила  код ОТГ по месту нахождения подразделения.
На горячей линии сказали вопрос решается Ждите.  ЖДУ...

Відповісти
  • Світлана
26.04.21 21:26

Наталія, а не сказали сколько ждать? У меня такая же ситуация

Відповісти
  • Татьяна
26.04.21 16:28

Наталія, спасибо!!!

Відповісти
  • Бух
26.04.21 15:29

Наталія,я начиталась консультаций, за подразделение налоговики пишут - в Расчете ставить в 032 кодификатор предприятия по месту учета (типа головного), а в расчете 4ДФ - кодификатор подразделения. Но Фредо-Звит (аналог Медка) такого делать не дает. И в Расчете и в Додатке 4ДФ - тянет одинаковое (как вісавлю, так и будет). А в "Оплате труда" оеклмендовали и в Расчет и в Додатке 4ДФ ставить кодификатор подразделения. На горячую линию не дозвониться.. А еще вопрос - неуповноважені (только НДФЛ платили) - в 4ДФ нужно заполнять працювало за трудовими договорами? Или как раньше біло в 1ДФ - всего по основному месту учета?

Відповісти
  • Наталия
27.04.21 11:38

Бух, да, в разных консультациях налоговики на пришли к единому мнению)))) Но на горячей линии сказали указывать везде кодификатор обособленного подразделения.
По неуповноваженому (только НДФЛ платили), лично я заполняла как было раньше в 1ДФ (количество работающих по трудовым договорам всего - указала по головному подразделению). Отчет приняли.

Відповісти
  • ОЛЬГА
26.04.21 13:52

Татьяна,скажите пожалуйста, вы сдали отчет за структурное подразделение ? Сегодня 26.04.21 .ряд 32 указывала UA  района где находиться подразделение .

Відповісти
  • Lakki
26.04.21 12:16

Я делаю отчеты в Фри ЗВит - там хоть часть автоматизирована! А потом втягиваю в электронный кабинет по одному файлу. Есть Медок, но там труднее с автоматикой. Пыталась втянуть сразу в мЕДОК, но в 4 ДФ не втягивается номер розрахунку... не принят.

Відповісти
  • Татьяна
26.04.21 12:25

Всем добрый день! Сегодня сдала и уже получила 2 квитанцию о принятии по Новому защитному за 1 квартал 21г, и по Уточняющему за 3 квартал 2020. Видимо на выходных исправили!

Відповісти
  • ВИКТОРИЯ
26.04.21 16:11

Татьяна, у меня тоже "новый звитный" не принялся. Три или четыре раза отправляла сегодня. 

Відповісти
  • Елена
26.04.21 12:31

Татьяна,у меня новый звитний  не получилось, опять написали ,что гр.107 не должна быть заполнена, как вы это обошли?

Відповісти
  • Татьяна
26.04.21 12:52

Елена, подавала через кабинет платника, заполнила только необходимые поля, те которые меняла, и всё прошло.

Відповісти
  • Анастасія
26.04.21 17:35

Татьяна, вам повезло! у меня в кабинете автоматом подтягивает код квед... и убрать его не могу. Это что-то с чем-то(((((

Відповісти
  • Світлана
27.04.21 11:10

Анастасія, я в  медку відключила автообробку, забрала квед і подала новий звітний  із незаповненими 07-110  (помилка з 2 квитанції) - не прийняли  із причиною в 1 квитанції - КВЕД має бути заповнений. Це вже не смішно, а сумно.

Відповісти
  • Олена
26.04.21 12:38

підкажіть, що з КОАТУУ, де взяти ? показує помилку та не дає підписати в ЕК

Відповісти
  • Наталья
26.04.21 19:03

Олена,КОАТУ только с буквами впереди иначе не проходит

Відповісти
  • Наталья
26.04.21 15:59

Олена, наберите в гугле. Вам выдаст список. Берите последний уровень своего города. Это новшество этого года

Відповісти
  • Оксана
26.04.21 15:53

Олена, знайдіть в інтернеті оці накази
ЗАТВЕРДЖЕНОнаказом Міністерства розвитку громад та територій України   від 26.11.2020 № 290(в редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 12 січня 2021 року № 3)
там можна скачати табличку з кодами

Відповісти
  • Ирина
26.04.21 12:38

У меня тоже не получилось, кто сдал подскажите как 

Відповісти
  • Ирина
26.04.21 12:39

Новий звітний кто обошел грю 07, подскажите

Відповісти
  • Надежда
26.04.21 13:02

Посоветуйте,сдала отчет и в 4 дф не поставила кол-во працювало за труд договорами.Начисление и выплата есть.Как сдать зв. новый?Или так оставить.Это штрафуемая ошибка

Відповісти
  • Оксана
26.04.21 15:54

Надежда, ні це не штрафна помилка, думаю краще так залишити

Відповісти
  • Надежда
27.04.21 10:25

ОксанаБлагодарю

Відповісти
  • Тетяна
26.04.21 13:08

Сьогодні здавала Нову звітню -два рази не прийнято, спочатку з заповнениою "07" а потім з пустою "07"(((((((((

Відповісти
  • Наталия
27.04.21 14:48

Тетяна, такая же грустная история((((

Відповісти
  • Елена
26.04.21 13:14

Тетяна,а как это вы ее не заполнили? Волшебница!

Відповісти
  • Тетяна
26.04.21 14:23

Елена,вот так и не заполнила. -"Розрахунок"-светился краснным -но подписался. Но причина не принятия  в квитанции 2-не найден такой код КВЕД . 
А какой, если не заполнила, а никакой(((((

Відповісти
  • Надежда
26.04.21 13:15

Так і не зрозуміла заповнювати рядок 07?

Відповісти
  • Юлия
26.04.21 13:20

Сдавала отчет без наемных был только 4ДФ, не принимало 2 раза. 3й раз заполнила класс риска и пришла 2 квитанция

Відповісти
  • Надежда
26.04.21 13:52

Юлия, тобто все-таки заповнюється клас проф.ризику виробництва, читала у видавництвах що рядок 08 не заповнюється.
Це просто якийсь жах

Відповісти
  • Лена
26.04.21 13:51

Юлия,а работодатель ставили отметку?Вы сегодня сдавали или раньше?

Відповісти
  • Наталья
26.04.21 15:57

Лена, ставьте, по другому не примется. А внизу в дополнительных сведениях укажите, что поставили галочку из-за технической невозможности сдать отчет по- другому

Відповісти
  • ВИКТОРИЯ
26.04.21 16:13

Наталья, ой, а я такого не написала...

Відповісти
  • Лена
26.04.21 13:50

Юлия, для 4дф у вас были за каждый месяц данные?
Не  пойму,сдавать ли за "пустой" месяц или нет ?

Відповісти
  • Ангелина
26.04.21 13:47

Юлия,класс риска?

Відповісти
  • Ирина
26.04.21 14:19

Новий звітний не принимается как не сдавай, дурдом!!!

Відповісти
  • Катя
26.04.21 15:03

 Сомневающийся Sкептиk, дякую за  підказку, завжди з задоволенням читаю Ваші коментарі та роз"яснення.

Відповісти
  • Раиса
26.04.21 15:54

Кто сотворил эту программу просто нужно уволить без права работы в занимаемой должности. Такого натворили , что слать отчёт невозможно. Если в предприятии работает человек на 05 ставки предприятие доначисляет ЕСА до минималка и в строке 2.1 сумма больше чем в строке 1 отчёт непринят. Почему?

Відповісти
  • Жанна
27.04.21 08:03

Раиса, на той неделе по этой позиции отчеты принимались, но с предупреждением. А у Вас не принято в связи с доначислением ЕСВ или предупреждение? 

Відповісти
  • Илона
27.04.21 11:44

Жанна, у меня отчеты приняты ,но с предупреждениями

Відповісти
  • Оксана
26.04.21 15:58

Раиса, я теж в шоці!!!
В якому нормальному підприємстві у бізнесі таке може бути???
Тільки у бюджеті таке може бути.
Нафіг їм ще тестувати цей звіт, ми ж є........нема слів.

Відповісти
  • Наталья
26.04.21 19:07

все таки по додатку 1номер месяца 1 номер додатку 1номер месяца 2 номер дотатку 2 и т.п  єто правильно?

Відповісти
  • Ніна-Н
26.04.21 19:27

Наталья,так, якщо заповнені всі місяці у кварталі, то додаток відповідає місяцю, але, якщо ,наприклад, січень би був пустий, то в лютому додаток 1, в березні 2. Тому, що в основний звіт  кількість додатків затягується по останній цифрі. Слухала вебінар

Відповісти
  • Вышенка
26.04.21 19:29

Уважаемые коллеги. Помогите с советом, как быть. Подала звитный отчет, всё принялись. Но потом обнаружила, что не поставила, что у сотрудников неполный рабочий день. Они у меня внешние совместители. Без труд книжки. В додатках за янв, фев, март одной строкой снимаю неправильно поданную строку, другой с кодом 1 вношу как нужно. НО.  Меня пугает, что итоги суммируются по двух строкам. И в главном расчете мне задваивает суммы. Это так и нужно?  ПФ на морозе полном. Не берут трубку. Ни у кого не проконсультироваться. Думала может правильно в главном расчете вообще не указывать суммы зарплаты и ЕСВ. Ведь у меня несуммовая корректировки, а по информации о сотруднике. Что кто может подсказать? 

Відповісти
  • Єва
27.04.21 09:17

Вышенка,у мене проблема виявилася в іншому. Так як я набирала вручну в одному місяці не проставила галочку по працівнику, що працює по трудовій. Аналогічна ситуація, суми подвоюються. Вчора було обновлення, буду пробувати виправляти, та незнаю чи з того щось буде. Не звіт, а х!!! знає що. Перепрошую.

Відповісти
  • Вышенка
27.04.21 10:07

Єва, не то слово )) Знать бы как правильно должен выглядеть главный документ Звітної нової после корректировок, если исправляем несуммовые ошибки. Меня это беспокоит. А время летит быстро. Уже бы сдать хотелось бы

Відповісти
  • Ніна-Н
26.04.21 21:31

Вышенка, не спішіть, виправляти, ще ж є час. Вони цей до ума довести не можуть, а Ви "новий звітний".

Відповісти
  • Вышенка
26.04.21 21:55

Ніна-Н, согласна с Вами. Но уже принят с ошибкой. Переживаю разобраться как правильно откорректировать

Відповісти
  • Татьяна
26.04.21 19:55

Так что делать в этом случае? 

Відповісти
  • Наталья
26.04.21 22:40

Вижу многие сдали сформированный отчёт во Фредо. Поделитесь пожалуйста опытом. Я захожу на вкладку объединенный отчёт, открываю его во Фредо, сначала выбираю додаток, далее вкладку Заполнить,но.,..у меня программа выдает сообщение, что автоматически заполнить нет возможности. Как вы заполнили?

Відповісти
  • Бух
27.04.21 09:13

Наталья,автоматически можно будет только после обновления 1С. Мы заполняли руками, но не сдавали, т.к. много неуповноважених подразделений и как заполнять , пока неизвестно

Відповісти
  • SHADOW
27.04.21 07:50

Наталья, обновите программу 1с или бас(что там у Вас) я до выхода обновлений заполнял руками, но...сотрудников мало, зп в одном месяце, принятых, уволенных, больных и т.д нет

Відповісти
  • Тетяна
27.04.21 03:46

4дф номер розрахунку в печатной версии в эл.кабинете так и ставится  вместо 1 номер месяца 2, 3. Кто сдавал, принимается так? Или Как исправить? 

Відповісти
  • SHADOW
27.04.21 07:54

Тетяна, у меня по 4дф идет так... за январь 1 1 1 1, за февраль 1 2 1 2,  и за март 1 3 1 3   это все в строке 02

Відповісти
  • Жанна
27.04.21 07:54

Кто уже сдал отчет, подскажите. Работник целый месяц в карантинном отпуске. Мы его в 4 дф не показываем? А включаем в общее количество "працювало за трудовими договорами"?

Відповісти
  • Надія
27.04.21 09:06

Сдала отчет. Все принялось. А в кабинете зарплата лягла, а суммы для начисления пенсии нет

Відповісти
  • Еленаник
27.04.21 14:52

Надія, там вьіше Сомневающийся скептик пояснял, что страховой стаж в личньіх кабинетах сотрудников появится скорее всего после 10го мая. Если зайти в кабинет работодателя на сайте ПФУ, то там сданного отчета нет пока вообще.

Відповісти
  • Надія
27.04.21 09:07

Жанна. Да

Відповісти
  • Снежана
04.05.21 02:29

Надія, НЕТ Учитываются только те, у кого были начисления-выплаты с кодом 101. Так в Порядке заполнения. В графе даже подсказка в скобках стоит 101

Відповісти
  • Виктория
27.04.21 09:21

Наталья! Подскажите за основное предприятие показывали всех людей- или без работников подразделения???

Відповісти
  • Людмила
27.04.21 09:59

у всех печатается отчет мелким шрифтом, что не разберешь. хотела проверить, видны лучше всего цифры итоговые

Відповісти
  • Тетяна
27.04.21 10:52

Людмила, проверить можно нажав  F11 тогда на экране появляется печатная форма отчета 

Відповісти
  • Тетяна
27.04.21 10:24

Подскажите, пожалуйста, у кого получилось сдать отчёт, если в Додатке 1 есть отпуск. Уже несколько раз пересдала, и каждый раз ругается что "є два записи з повним співпаданням реквізитів Код категорії ЗО, Тип нарахувань, Місяць і т д ". И ещё ругается что "кількість днів внесено за звітний місяць більше, ніж в одному рядку з ознакою "0", крім ЗО з кодами 42, 43, 44, 45, 50". У меня 2 строки по стотруднику с кодом ЗО 1 и одна из них "Тип нарахувань" 10 для отпуска. В строке с отпуском независимо от того указаны или нет календарные дни всё равно ругается, что дней больше чем в месяце. Отчёт заполняю в электронном кабинете.

Відповісти
  • Тетяна
27.04.21 10:50

Тетяна, так а тип нарахування на відпустку "10", а зп "1"

Відповісти
  • Тетяна
27.04.21 11:11

Тетяна, Тип нарахувань на відпустку я ставлю 10, а на ЗП цю колонку я не заповнювала.  Код типу нарахувань:
1 – сума заробітку (доходу) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, а також за відпрацьований час після звільнення з роботи або згідно з рішенням суду - середня заробітна плата за вимушений прогул....
   У мене відпустка на протязі 1-го місяця

Відповісти
  • Світлана
27.04.21 10:31

Коллеги, подскажите еще, а то уже сама себе не верю. Новый отчётный подаётся только с теми приложениями, где ошибка  ( допустим две строки в 1) и всё, остальные данные не подаются, точно так же ,как в уточненке??                                                                 И вопрос по ФЛП, у которых нет ни наёмных ни рассчётов в1 квартале, просто нулевую подавать не нужно или всё таки нужно?? 

Відповісти
  • Вышенка
27.04.21 11:45

Світлана, Звитный новый - только те додатки, где Вы вносите изменения

Відповісти
  • Світлана
27.04.21 10:35

У меня ситуация с ФЛП, который со 2 кв.  с ЕН перешёл на общую систему. Подала декларацию с приложением 1, расписала все суммы за 1 квартал, все галочки проставила и ничего , только первая квитанция.  Играюсь уже с 15 числа и глухо, в налоговой ничего не знают..  У кого при переходе принялась??

Відповісти
  • Наталья
27.04.21 10:46

Народ,  а кто нибудь смог сдать Звитну или Звитну Нову по ЕН ФОП? Сдавала и через Эл.кабинет и через медок, пишут,  что нет отметки про додаток 1 , хотя отметка точно стоит(((

Відповісти
  • Татьяна
27.04.21 11:22

Наталья, я по ликвидированным пытаюсь сдать эту ЕН 3 гр с Дод1 - пишет порушена цілісніть пакету. Типа дод1 отмечен. а его нет. А он есть! Это через электр кабинет. А кому-то по ликвидированным в 1 кв удалось сдать с Дод 1?

Відповісти
  • ССВ
27.04.21 10:57

Якщо підприємство не веде діяльність - пустий подавати .......цей грьобаний звіт ?????

Відповісти
  • Оксана
27.04.21 11:57

ССВ, якщо нема найманих і не було ніяких виплат фізособам, і не було кадрового руху, то не треба подавати пустий.

Відповісти
  • майя
27.04.21 11:23

подскажите, будь ласка, на данний момент  на 27,04, готово обновление 1с!!?? по єтой чертовой об"єднаній звітності??программисту  пишу = молчание....

Відповісти
  • Вышенка
27.04.21 11:47

майя, на сколько я знаю - 1С будет обновление 29.04. Наш программист дал такую инфу

Відповісти
  • Ирина
27.04.21 11:53

Подскажите Нову звітну уже можна сдавать или еще ждать?

Відповісти
  • Світлана
27.04.21 12:01

Ирина, сегодня в пенсионном сказали еще ждать, у них вносят изменения еще в форму Звитной, а потом только в Звитну нову, Рекомендовали не раньше 6 мая пробовать

Відповісти
  • Вышенка
27.04.21 12:05

Світлана, странно что не раньше 10 мая ))))))))))

Відповісти
  • Ирина
27.04.21 12:08

спасибо, Світлана

Відповісти
  • Дмитро
27.04.21 12:13

в МЕДКе (крайняя версия 037) контроль по строке "07" по КВЕДУ для "звітна нова" все еще не сняли... Вангую, что пока это не уберут - сервак будет отбивать отчетность назад.

Может кто победил "07", есть такие?

Відповісти
  • Вышенка
27.04.21 13:25

Дмитро, нет. Только пришла квитанция 2 что в в этом ошибка )))

Відповісти
  • Дмитро
27.04.21 13:36

Вышенка, спасибо!

значит будем ждать....

Відповісти
  • Вышенка
27.04.21 19:02

Дмитро, пенсионный сказали что будет обновление по устранению сего чуда ))) и лучше подавать числа 30 апреля 

Відповісти
  • Валентина
27.04.21 12:17

Підскажіть, будь ласка формую звіт в елект.кабінеті вручну, д5 де прізвище ім`я по батькові не заповнюєтся  , або прізвище або ім`я, або по батькові тобто заповнюєтся одна тільки клітинка. 

Відповісти
  • Тетяна
27.04.21 16:26

Валентина,та клітинка розділена на 3 частини.Спочатку напишіть прізвище, натисніть ентер, напишіть у другій частині імя, а у третій- по батькові.

Відповісти
  • Клавдия
27.04.21 14:30

Валентина,так это теперь новшество у нас в стране ввели,чтобы так сказать "быть ближе к Европе" - отчество не пишется. Часть бланков в некоторых отчётах они уже переделали,а часть так и осталась(( Программисты переписали программы,поэтому у Вас и втягивается только фамилия и имя.

Відповісти
  • Марина
27.04.21 12:34

Добрый день. У кого-то уже получилось через эл. кабинет отправить звитный отчет?
у меня автоматически ставит неправильный номер розрахунку... Кто-то с таким сталкивался?

Відповісти
  • Світлана
27.04.21 12:55

Марина, Вы формируете в кабинете или выгружали из какой-то программы? У меня такое выдавало при выгрузке из фри-звита, сегодня удалила старые файлы и сформировала по-новой, принят

Відповісти
  • Илона
27.04.21 12:36

Марина, я сдала, правда затягивала отчет в ЭК сформированный через Фризвит, номер розрахунку не менялся

Відповісти
  • Марина
27.04.21 13:57

Илона, а не подскажите еще, как Вы в эл.кабинет втягиваете отчеты?

Відповісти
  • Илона
27.04.21 14:08

Марина, отдельно каждый файл затягиваю, открываю допустим дод1 за январь в ЭК и подтягиваю дод1за январь  с фризвита и так по каждому додатку

Відповісти
  • Марина
27.04.21 13:35

Илона, поняла.. спасибо.

Відповісти
  • Оксана
27.04.21 13:35

Подала сьогодні звіт. Не прийнято. Ось шо написало:
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту не виконана.
Помилка Для додатка 1 у графі 25 «Ознака (0, 1)» відображається ознака «0», якщо рядок потрібно ввести, чи ознака «1», якщо рядок потрібно виключити. Графа заповнюється лише для «Звітного нового» та «Уточнюючого». Для додатку 1 Розрахунку «Звітний» заповнено поле «Ознака (0, 1)».
Помилка Для додатка 5 у графі 20 «Ознака (0, 1)» відображається ознака «0», якщо рядок потрібно ввести, чи ознака «1», якщо рядок потрібно виключити. Графа заповнюється лише для «Звітного нового» та «Уточнюючого». Для додатку 5 Розрахунку «Звітний» заповнено поле «Ознака (0, 1)».
Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.
Дані не завантажено до Реєстру застрахованих осіб

Для Д1 та Д5 не потрібно заповнювати ознаки у останній колонці??????

Відповісти
  • ������
27.04.21 13:41

Оксана, все верно: "0" и "1" только для уточненок и "звітна нова", которая теперь сдается, как уточненка

В "звітний" вообще ничего не ставим

Відповісти
  • Оксана
27.04.21 13:49

������, тобто в Д1 і Д5 для звітньої там ставити нічого не потрібно? А в Д4 як і раніше ставим 0?
А тепер мені як подати? В цьому ж звіті прибрати 0 у Д1 і Д5 і відправити знов той самий Розрахунок № 1 і в тому числі Д4 повторно? Я так розумію якщо не прийнято пакет, то ніякі додатки не потрапили в базу ДПС і ПФ?

Відповісти
  • Наталья
27.04.21 17:36

не могу поставить галочку  в ЕК где новый звитный,что это может быть ,может кто знает?

Відповісти
  • Світлана
27.04.21 15:32

Оксана, так, подаєте як звітний

Відповісти
  • Оксана
27.04.21 16:02

Світлана, дякую, подала прийняло.

Відповісти
  • Алина
27.04.21 13:56

А кто-то сдавал 4-дф с одним месяцем (выплата ФЛП была только в марта) ?то ставить в номер додатку до розрахунку? 

Відповісти
  • Света
27.04.21 14:35

Алина, додаток 1

Відповісти
  • Валентина
27.04.21 14:14

Алина, я сдавала все три додатка два из которых-пустые, принято

Відповісти
  • Тамара
27.04.21 14:04

в Д1 сотрудник месяц болел код 29, не дает поставить количество дней в трудовых отношениях.28, если ставлю количество дней болезни 28. Как правильно заполнить?

Відповісти
  • Алена
27.04.21 14:06

Сдала отчет все принято, но обнаружила, что пропустила уволенного человека в Д5, как быть? Как уточненку сдавать?

Відповісти
  • Валентина
27.04.21 14:13

Алена, ні, до граничного строку подання звітності-Звітну нову, але вона ще не приймається, маю таку ж проблему...

Відповісти
  • Алена
27.04.21 15:43

Валентина, что пишут в квитанции? Я только отправила.

Відповісти
  • Елена
27.04.21 14:20

Вопрос по подразделениям.
 Есть ГП и несколько безбалансовых обособленных подразделений с отдельными местами уплаты НДФЛ.
 Розрахунок ГП будет состоять из Д1 -по ВСЕМ работникам, включая работников подразделений +  Д4 по работникам только ГП?
Кроме этого, по каждому подразделению (только по работникам таких подразделений) нужно делать отдельные Расчеты с Д4 и пустым Д1? 

Відповісти
  • Виктория
27.04.21 14:39

Елена-да все так

Відповісти
  • Бух
27.04.21 16:46

Виктория,а в каком месте ві заполняли Працювало за трудовими договорами? В 4ДФ по основному месту всех или в каждом 4ДФ по подразделениям, а у головного - только их людей?

Відповісти
  • Елена
27.04.21 14:54

Виктория,
спасибо, что откликнулись!
Ни на одном вебинаре ведущих лекторов ответ на эти вопросы так и не прозвучал.

Відповісти
  • Бух
27.04.21 16:48

Елена,сегодня звонила в налоговую (по неосновному месту), сказали, что такие отчеті непонятно как ложатся и никто не знает, как их заполнять. Инспектора читают то же. что и мі и никаких внутренних разїяснений не біло..  Жах, одним словом.

Відповісти
  • Елена
27.04.21 17:16

Бух,
спасибо за информацию.

Відповісти
  • Тамара
27.04.21 14:47

А принимаютя отчеты по обособленным подразделениям?

Відповісти
  • Наталья
27.04.21 14:58

не могу сделать звитну нову в ЕК -это общая проблема или только моя.Еще в ЕК не работает клавиша перерахунок тоже интересно как у всех тоже так или нет ?Ошюлась в гр.25 додатка 1 поставилатам ноль,теперь я так понимаю что нужно удалять стоку и добавлять с 1 а в главном ничего не менять и все с пропусками,такая глупая ошибка даже обидно немного

Відповісти
  • Оксана
27.04.21 15:43

Зазаначено недостовірне значення обов"язкового реквізиту звітний (податковий) період- початок подання 01.04.2021 Що це може буди???

Відповісти
  • Тетяна
27.04.21 16:53

Оксана,і у мене така квитанція прийшла.Не можу зрозуміти до чого це. Та ще написано, що не відповідає стандарту XML(помилка структури).Хоча робила перевірку зауважень не було.

Відповісти
  • Людмила
27.04.21 16:00

16 квітня здали "об'єднаний" звіт  з помилкою, який був не прийнятий. Після виправлення помилки знову відправили "Звітний" звіт і отримали відмову з формулюванням: "Після успішного подання Розрахунку з типом "Звітний" подання Розрахунку з типом "Звітний" або "Звітний" та "Довідковий" заборонено. І так декілька разів. Як же здати цей звіт "успішно"? 

Відповісти
  • Sveta
28.04.21 10:52

Людмила, у нас то же самое, на гарячей линии сказали подавать снова и снова ЗВІТНИЙ пока не примется.

Відповісти
  • Лариса
27.04.21 16:18

Коллеги, забыла, ошибки в этом бреде штрафуются? Не проставила в 4ДФ кол-во работников

Відповісти
  • Наталья
27.04.21 17:37

не могу поставить галочку  в ЕК где новый звитный,что это может быть ,может кто знает?

Відповісти
  • ВИКТОРИЯ
28.04.21 17:33

Наталья, когда изначально создаёте отчёт в ЭК, выбираете "новий звітний" и тогда автоматически появится галочка в самом  отчёте. 

Відповісти
  • Ирина
27.04.21 18:39

Набираю отчет через в личном кабинете, создаю додатки 4ДФ , в электронном виде номера додатков :1111, 1212, 1313 .Вывожу на печать чтобы просмотреть перед отправкой вижу : 1111, 1222 , 1333. Проверяю везде номер розрахунка 1 , печатный вид 2, и 3. И что делать?

Відповісти
  • Тетяна
27.04.21 18:56

Ирина,така ж сама історія. 

Відповісти
  • Наталия
27.04.21 18:49

Ирина,у меня тоже так,мне ДПИ сказала отправлять.Сдала,по 4ДФ замечаний не было,зато по Д1 не видят ФИО

Відповісти
  • Татьяна
28.04.21 09:36

Все хорошо понятно впрос? когда все исправится?????

Відповісти
  • Лена
28.04.21 09:57

Татьяна, вот именно,почему не сообщают,что их программа уже исправлена,можно сдавать отчет, полнейшая тишина......По проблемным вопросам тоже нет разъяснений....

Відповісти
  • Виктория
28.04.21 10:01

Бух.
Я считаю поскольку отчеты по 1 ДФ теперь грубо говоря на каждый город ,то и численность надо ставить-столько сколько по конкретному городу. Я поставила так.

Відповісти
  • Ирина
28.04.21 10:50

Кто знает Новий звітний уже принимают?

Відповісти
  • Татьяна
28.04.21 13:22

Ирина,Три дня пытаюсь сдать "новий зітний"  с исправлением Додатка 5  первые два раза 26 и 27 числа были заполнены графы 07 Код основного виду економічної діяльності 08 и 091 . Сегодня эти строчки убрала. Но отчет все равно не принят . Ошибка одна и та же "Для податкового розрахунку (крім тип "Звітний" ) в загальній частині рядки 07-110 не заповнюються. Отчет отправила в 09- 53, квитанция пришла в 12-34

Відповісти
  • Ірина
28.04.21 12:00

Ирина, я другий день не можу здати... така сама ситуація, як описана автором... "Тож маємо колізію, звіт проходить перевірку схеми контролю в ДПСУ і за результатми перевірки формується успішна квитанція №1, а ПФУ, формує негативну квитанцію №2 з текстом помилки “Помилка Для Податкового розрахунку (крім тип “Звітний”) в загальній частині рядки 07 – 110 не заповнюються”."

Відповісти
  • Оксана
28.04.21 11:59

Ирина, Не принимают только что пришла кв 2, та же фигня рядки с 07-110.

Відповісти
  • Валентина
28.04.21 11:41

Ирина, тоже жду, пока счастливчикон нету))

Відповісти
  • Ирина
28.04.21 10:50

или ждать до 10 мая...

Відповісти
  • Ирина
28.04.21 12:25

Спасибо  за ответ, значит будем ждать мая

Відповісти
  • Оксана
28.04.21 14:03

Ктото решил эту проблему??? Что делать???
Пакет не прийнято
F0500106/-3 Зазначене не достовірне значення обовязкового реквізиту звітний (податковий) період - початок подання з 01.04.2021 (перевірено відповідно до п.49.8 ст. 49 Податкового кодексу Ураїни на підставі вимог п 49.18 ст. 49)
F0510406Не відповідае стандарту XML (помилка структури)

Відповісти
  • Анна
28.04.21 15:12

Татьяна Моисеенко на семинаре говорила, что после сдачи отчета в элекрон. кабинете  должны появиться начисления по подох. налогу и воен. сбору.  Сдала отчёты ,кв. 2 получила, но начислений по карточкам нет. У кого то  появились?

Відповісти
  • Анастасія
28.04.21 17:42

Анна, отчет подала еще 23.04 - в кабинете начислений нет.

Відповісти
  • ВИКТОРИЯ
28.04.21 17:50

Исправили в ЭК и теперь можно сдавать без галочки "роботодавець", если сдаёте 4ДФ только по ФОПам с кодом 157. Пришла квитанция 2, что принято.

Відповісти
  • Тетяна
03.05.21 22:41

Підкажіть будь ласка як здавати звіт по стипендії? 

Відповісти
  • Mah
05.05.21 14:51

Маразм крепчает, налоговая начала пропускать отчеты "Звітний новий" с пустыми строками 07-110, а квитанция №2 все равно приходит с ошибкой что строки 07-110 не заполняются, при том что они в отчете пустые. 

Відповісти
  • Roman
05.05.21 16:15

Mah с чего вы взяли что они пустые ? Если открыть отчет в блокноте xml-файл то в строках от 07-110 стоят частично значения 0 
Я Вам советую прокликать каждую строчку в диапазоне от 07 до 110 там где стоят прочерки и посмотреть при клике не меняется ли прочерк на 0. И если это действительно так то удалить эти 0 (нули)

Відповісти
  • Mah
07.05.21 12:00

Roman, дякую, проблема була саме в тому, що ви описали

Відповісти
  • Юлія
06.05.21 14:33

Roman, потрібно щоб там було пусто в цих графах в xml-файлі ?

Відповісти
  • Юлія
06.05.21 14:27

знайшла, дякую 

Відповісти
  • Юлія
06.05.21 14:25

Roman,які це графи і рядки в цьому файлі?

Відповісти
  • Roman
07.05.21 13:55

Должно быть вот так :
<HKVED xsi:nil="true" />    <R08G3 xsi:nil="true" />    <R101G3 xsi:nil="true" />    <R101G4 xsi:nil="true" />    <R101G5 xsi:nil="true" />    <R102G3 xsi:nil="true" />    <R102G4 xsi:nil="true" />    <R102G5 xsi:nil="true" />    <R103G3 xsi:nil="true" />    <R103G4 xsi:nil="true" />    <R103G5 xsi:nil="true" />    <R104G3 xsi:nil="true" />    <R104G4 xsi:nil="true" />    <R104G5 xsi:nil="true" />    <R105G3 xsi:nil="true" />    <R105G4 xsi:nil="true" />    <R105G5 xsi:nil="true" />    <R106G3 xsi:nil="true" />    <R106G4 xsi:nil="true" />    <R106G5 xsi:nil="true" />    <R107G3 xsi:nil="true" />    <R107G4 xsi:nil="true" />    <R107G5 xsi:nil="true" />    <R108G3 xsi:nil="true" />    <R108G4 xsi:nil="true" />    <R108G5 xsi:nil="true" />    <R109G3 xsi:nil="true" />    <R109G4 xsi:nil="true" />    <R109G5 xsi:nil="true" />    <R110G3 xsi:nil="true" />    <R110G4 xsi:nil="true" />    <R110G5 xsi:nil="true" />

Відповісти
  • Roman
07.05.21 14:01

Кто все еще не понял как исправить ошибку контроля 07-110 пишите на почту deviloser@gmail.com расскажу на скриншотах или по TeamViewer'у

Відповісти
  • Яна
07.05.21 14:51

Roman,написала жду

Відповісти
  • Елена
07.05.21 14:41

Приняли отчет Звітний новий

Відповісти
  • Mah
07.05.21 14:49

У меня через медок получилось убрать ноли

Відповісти
  • Roman
08.05.21 22:02

Во FreeZvit точно так же убираются ноли 

Відповісти
  • Lana
21.07.21 14:51

Подскажите пожалуйста, кто показывал в Д1 корректировку больничного за прошлый месяц: если в прошлом месяце было по сотруднику доначисление по ЕСВ , а в текущем по причине начисления больничных я эту сумму сторнирую, указываю "категорія"-29; КТН -13- на сумму сторно?
Или все же показывать "категорія"-1; КТН-3-?  

Відповісти