Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.06.21
9111 8 Друкувати

Уряд продовжує карантин до вересня

Кабінет міністрів України продовжує дію карантинних обмежень до 31 серпня.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабміну сьогодні, 16 червня 2021 року.

Прем'єр-міністр повідомил, що сьогодні всі регіони нашої країни перебувають у зеленій зоні карантину, що дає змогу пом'якшення протиепідемічних обмежень.

При цьому Шмигаль зазначив, що країна має бути готова до всіх варіантів розвитку подій, залишатись мобілізованою та дотримуватись протиепідемічних правил.

 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Игорь
16.06.21 13:34

А зачем? Какой смысл? 

Відповісти
  • Юрий
16.06.21 13:51

Игорь, ждём следующую волну осенью, наверное поэтому

Відповісти
  • Галина
16.06.21 14:18

Решили добить экономику и тех,кто собирался возрождать свой бизнес? Останутся только олигархи с крупными сетями

Відповісти
  • Вячеслав
16.06.21 15:26

Галина, интересно как в развитых, свободных, богатых капиталистических странах с этим? Что-то мне кажется если там без маски, или не в то время, или не в том месте, или не по правилам - штраф беспощаден и неминуем. И никто не быкует, как на Украине.

Відповісти
  • *
16.06.21 15:54

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Алексей
16.06.21 14:34

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Александр
16.06.21 19:58

Алексей,
Свой форс-мажор с вакцинацией. Иначе их вещать можно будет за геноцид.

Відповісти
  • Бодра
16.06.21 22:39

А что в таком случае с плановыми налоговыми проверками? Конкретно интересует по ФОПам. Мораторий продляется?

Відповісти