Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.07.21
1982 0 Друкувати

Коли виникає право на податковий кредит за ПН, складеною отримувачем послуг від нерезидента

В якому звітному періоді отримувач послуг, що постачаються нерезидентами, місце постачання яких розташоване на митній території України, повинен відобразити податкові зобов’язання та податковий кредит, якщо податкова накладна зареєстрована в ЄРПН вчасно, але в періоді наступному за періодом її складання?

Платник ПДВ при отриманні на митній території України послуг від нерезидента на дату, визначену п. 187.8 ПКУ, зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ, скласти податкову накладну, включити цю податкову накладну до складу податкових зобов’язань того звітного періоду, на який припадає дата виникнення податкових зобов’язань з ПДВ за такими операціями, та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

Така, своєчасно зареєстрована в ЄРПН, податкова накладна є підставою для віднесення сум податку до податкового кредиту у періоді її складання.

За матеріалами Категорія 101.24 «ЗІР»
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам