Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.08.21
5273 14 Друкувати

15 серпня, у неділю, можна буде реєструвати податкові накладні

Нагадаємо, що для для податкових накладних/розрахунків коригування, складених з з 16 по останній календарний день місяця, граничний строк реєстрації в ЄРПН  - 15-е число місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.

Водночас, 15 серпня припадає на вихідний. Тому виникає питання, який же день є останнім для реєстрації ПН/РК у цьому випадку?

Згідно із законодавством, а точніше із п. 201.1, п. 201.10 ПКУ та п. 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246, якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочій день, такий день вважається операційним днем.

Отже, 15 серпня 2021 року (неділя), незважаючи не те, що є вихідним днем, буде останнім днем для реєстрації ПН/РК.

Операційний день триває з 8-ї до 20-ї години. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки ЄРПН, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків.

Таким чином, зареєструвати ПН/РК за другу половину липня потрібно до 20-ї години 15.08.2021 року. 

Зверніть увагу! Хоча 15 серпня є операційним днем для реєстрації податкових накладних, 14 серпня, субота, - вихідний, реєстрація ПН/РК в цей день не проводиться.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Светлана
11.08.21 07:24

Кабинет и так хромает с понедельника,а что будет в воскресенье? И второе: кто не на удаленке официально оформляет выход,а иначе Держпраця штраф выпишет)):

Відповісти
  • Олена
12.08.21 12:15

Светлана, а что меняет удаленка? все равно рабдень.  еще и приказ на удаленку  слепить надо и изменения к трудовому договору

Відповісти
  • Оптиміст
11.08.21 09:29

Светлана, А нічого не злипнеться тій Держпраці, якщо вже за таке штрафувати? Досить так на роботу в неділю, то що й думай як офіційно оформити 

Відповісти
  • Марина
11.08.21 09:00

Светлана, у держпраци есть доступ к ЕРНН? 

Відповісти
  • Светлана
11.08.21 09:12

Марина, они с налоговой дружат.

Відповісти
  • Ірина
11.08.21 09:08

Дата Квитанции о регистрации НН 15.08.2021 - повод для внимания Держпраци

Відповісти
  • Елена
11.08.21 10:51

Ірина, вот пусть налоговиков и штрафуют за квитанцию от 15.08 в воск.

Відповісти
  • levva
11.08.21 10:04

Когда этот бред придумывали, думали, что если этот день не переносится, то оплата рабочего дня в двойном размере, и почему бухгалтер должен работать в выходной, чаще бесплатно. Сейчас за несвоевременность регистрации не штрафуют, зарегистрируете в понедельник, да если бы и штрафовали, все равно, требуйте оплату. Уважайте себя и свой труд! В нашей стране чаще всего работодатели труд своих работников не ценят.

Відповісти
  • Марина
11.08.21 10:43

levva, в понедельник конечно без штрафа можно. покупатель не рад будет 

Відповісти
  • Светлана
11.08.21 12:07

а можно зарегистрировать 13 числа.

Відповісти
  • Марина
11.08.21 13:04

Светлана, можно. если лимит будет 

Відповісти
  • Елена
11.08.21 12:40

Светлана, возможно ВСЕ, но не под всеми...

Відповісти
  • Юлия
11.08.21 18:37

А я сегодня даже лимит узнать не могу, в медке не приходит ответ на довидку, в эл.кабинете пол дня обновляю - даже нет строки, пустота. Вот тебе и регистрируй. А в выходные я на даче, и там интернета нет от слова совсем

Відповісти
  • Oksana
13.08.21 09:15

13 число - сайт висит, сервер висит, как работать в таких условиях??

Відповісти