Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.08.21
1321 12 Друкувати

Вітаємо з 30-ю річницею Незалежності України!

Всі успіхи нашої держави складаються з успіхів і досягнень кожного небайдужого українця!

Давайте з нагоди важливого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка об'єднує нас, зміцнює нашу державу.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!

Адміністрація сайту Бухгалтер 911.

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Александр
23.08.21 23:17

От правящего класса народа .
!Богатые будут все, богата будет Стрна" Немцы любят говорить иситину.
" Мы все вместе этим и силины" - американские солдаты и офицеры любят говорить.
Мова-вира разделила наш народ ,,?.
Я свою мову даже не знаю, это финська или шведська.

Відповісти
  • Татьяна
26.08.21 11:27

Александр, силины, мова твоя,та ,на которой говорила твоя МАТЬ С ТОБОЙ

Відповісти
  • Надежда
24.08.21 15:50

Александр, Жить в стране, даже если она не твоя Родина и не уважать язык, культуру и титульную нацию - это от недостатка внутренней культуры и воспитания. Я как 30 лет назад так и сегодня за независимость Украины.  Для меня сегодня Большой праздник, парад буду еще несколько раз пересматривать. Организаторам - Спасибо! А недостатки можно найти в любой стране мира... Исправимся обязательно! Слава Украине!

Відповісти
  • хороший чоловик
26.08.21 11:28

Надежда, НЕ надорвись от восторга

Відповісти
  • Светлана
25.08.21 16:01

Надежда, как пафосно(

Відповісти
  • Александр
23.08.21 23:40

Мова моя удмуртская, одна из угро-финских  , мадяры и фины мои братья в отличие от оккупантов Украины- олигархата.
Кто ограбил Сртану до войн,?
Олилагхат, даже саветник Дяди Джо сказалл что кончать пора с олигархами, Не повлияло ставленикам олигархата. 
Война всемирная уже идёт. Или за талибан или против.!!!

Відповісти
  • Мария
24.08.21 13:07

Александр, Шкода, що сьогодні лікарні закриті. Лікуйся, хлопче !!!

Відповісти
  • Лариса
24.08.21 20:35

Дякую!

Відповісти
  • Мила
24.08.21 21:52

Спасибо! 

Відповісти
  • Марія
25.08.21 10:35

!!!

Відповісти
  • Inspector
25.08.21 19:22

И как оно там живётся, во второй хранции, а??

Відповісти
  • хрюн сальный
26.08.21 12:03

Inspector, кому  во второй хранции,жить хорошо а?? кравчуку!!!!!

Відповісти