Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


19.08.21
3612 11 Друкувати

Увага! Завтра вранці можливі обмеження доступу до електронних сервісів ДПС

У зв’язку з проведенням обслуговування програмно-технічного комплексу кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС повідомляє, що 20.08.2021 р. з 06 год. 00 хв. до 07 год. 00 хв. можливі часткові обмеження доступу до електронних сервісів.

Податківці просять вибачення за тимчасові незручності.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ***
19.08.21 19:36

уже и слов нет,одни звуки

Відповісти
  • Постійний читач
19.08.21 19:42

Пишіть, будь ласка, в назві статті що мова йде про АЦСК податкової, а то вже око почалось смикатись.

Відповісти
  • Фунт
19.08.21 19:44

Та и вечером 19.08.21 доступ на уровне дискового телефона при звонке с колхоза в министерство доходов:
- Алло, барышня, алло !
- Шо? Говорите громче!

Відповісти
  • Вета
19.08.21 20:22

И не только вечером, с 14 часов проблемы с квитанциями.

Відповісти
  • Світланка
20.08.21 09:04

Вета,
у меня проблемы прям с утра начались, один витяг пришел и все, тишина....

Відповісти
  • Марина
20.08.21 08:18

Не можу придумати куди б мені хотілося  засунути їм оті вибачення.

Відповісти
  • Лара
20.08.21 10:35

У меня еще вчера не пришли квитации по двум налоговым, которые отправила в среду. Так, что пусть не врут про проблемы на 1 часик

Відповісти
  • павло
20.08.21 11:35

Отож я в 5 ранку буду добиратися на роботу , щоби в 6.15 відправити на реєстрації податкову накладну. Щщас.

Відповісти
  • Светлана
20.08.21 12:57

павло, регистрация начинается в 8 утра,будут висеть,так что спите.

Відповісти
  • Ирина
20.08.21 12:57

Уже 13-00 а я зайти в  электронный кабинет не могу.

Відповісти