Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.09.21
9871 14 Друкувати

Із 1 вересня — документи оформляємо за новим ДСТУ

Автор: Сумцова Ольга, податковий експерт.

Увага! Чергові зміни! З 1 вересня набув чинності новий стандарт, який регулює порядок оформлення організаційно-розпорядчих документів, — ДСТУ 4163:2020. На перший погляд, ніби, зміни не зовсім «бухгалтерські». Але вони дуже навіть впливають на порядок заповнення кадрової документації і навіть бухгалтерської первинки.

ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів» набув чинності 01.09.2021 р. З цієї ж дати втратив силу його попередник — ДСТУ 4163:2003. Новий стандарт (ДСТУ 4163:2020) фактично стосується всіх.

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів
Я вже передплатник

Спеціалізоване видання для бухгалтера комерційної організації та приватного підприємця.

199 грн/
місяць
Купити
Коментарі
  • Ирина
06.09.21 09:14

сплошное горе от ума!

Відповісти
  • Оксана
06.09.21 09:47

идиоты

Відповісти
  • Оптиміст
06.09.21 09:58

А старі чим не влаштовували? 

Відповісти
  • Светлана
06.09.21 17:33

Оптиміст Минфину надо чем-то заниматься.

Відповісти
  • 123456
06.09.21 10:05

Главный вывод статьи: 
Хоча, навіть якщо первинний документ буде заповнений у «старому оформленні», це ніяк на його чинність не впливає. 
 И пошли работать дальше...

Відповісти
  • Милана
06.09.21 10:57

123456, но обязательно найдется какой-то контрагент, которому заняться нечем, и начнется: не так дата написана, не тем шрифтом фамилия 

Відповісти
  • Елена
06.09.21 10:08

Эх, заживем.... Это ж так  важно для эк. развития страны , просто необходимо!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Марина
06.09.21 13:54

А яким боком це "неподобство" впливає на первинку? Там же ш про кадрові документи йде мова чи ні? А як же закон про БО? Не зрозуміло. 

Відповісти
  • Лалов
07.09.21 08:25

Ви безсовісні заголовок зробили а суть рішення заховали за підпискою.
 можна написати просто 
так в бух документах необхідно використовувати нові стандарти 
або 
ні не треба і шліть лісом тих контрагентів якіце вимагають

Відповісти
  • ТатьянаБ
07.09.21 08:47

В "Налоги и бухучет" есть аналогичная статья?

Відповісти
  • Надежда
07.09.21 08:59

Чтобы голова не болела, печатайте первичные доки с Медка или др лицензионных программ. 

Відповісти
  • Милана
07.09.21 10:21

Надежда, а их уже обновили? А контрагенты уже мозг выносят. 

Відповісти
  • Вера
08.09.21 09:08

Милана, Я уже давно перешла на ЭДО, Печатаю только ФЛ и  ФОПам не пл НДС. Но, вообще, все должны перейти на Медок или др программы ЭДО . 

Відповісти