Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.09.21
2608 0 Друкувати

Коли подання додатку 4 до декларації з ПДВ є обов'язковим?

Подання додатка 4 є обов’язковим при заповненні рядка 20.2 декларації.

Додаток 4 заповнюється з урахуванням наступного:

► сума бюджетного відшкодування, визначена у декларації за звітний (податковий) період (рядок 20.2 декларації) відповідно до ст. 200 ПКУ, відображається окремо:

- у сумі (зазначається цифрами), що перераховується на рахунок банку платника із зазначенням номеру рахунка (рядок 20.2.1 декларації);

- у сумі (зазначається цифрами), що враховується у рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу з інших платежів, що сплачуються до Державного бюджету із зазначенням коду бюджетної класифікації та рахунку платежу в ДКСУ (рядок 20.2.2 декларації).

У відомостях щодо суми коштів на рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ (далі – СЕА ПДВ), що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету, відображаються:

- сума коштів на рахунку у СЕА ПДВ на момент подання декларації;

- сума узгоджених податкових зобов’язань з податку поточного звітного періоду (рядок 18 декларацій);

- сума податкового боргу з податку на момент подання декларації;

- сума коштів на рахунку у СЕА ПДВ, що може бути перерахована на поточний рахунок платника.

При цьому відомості щодо суми коштів на рахунку у СЕА ПДВ, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету зазначаються лише у разі наявності суми коштів на рахунку у СЕА ПДВ, що перевищує суму, яка підлягає перерахуванню до бюджету, та якщо прийнято рішення щодо їх перерахування на поточний рахунок або до бюджету в рахунок погашення податкового боргу, яке відображено у заяві.

За матеріалами Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП
Рубрика:
Коментарі
фото автора У фокусі
Віталіна Мірошниченко Звіт з ЄСВ ФОП за 2021 рік: приклади заповнення...
70846 96
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам