Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.10.21
915 0 Друкувати

Зазначена в звітній одноразовій (спеціальній) добровільній декларації сума сплачена не в повному обсязі. Чи можливе подання повторної звітної декларації?

ПКУ не містить обмежень щодо подання повторної звітної одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).

У разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір), зазначеної в Декларації, внаслідок чого Декларація була визнана не поданою, декларант має право подати повторно таку Декларацію.

Відповідно до п. 12 підрозділу 94 розділу ХХ ПКУ у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми Збору, зазначеної в Декларації, у встановлений строк, Декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються передбачені підрозділом 94 розділу ХХ ПКУ державні гарантії та звільнення від відповідальності.

Разом з тим, згідно з п. 6 підрозділу 94 розділу ХХ ПКУ декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, протягом визначеного підрозділом 94 розділу ХХ ПКУ періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування має право добровільно подати до контролюючого органу Декларацію в порядку та за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 02.08.2021 р. № 439.

Тобто, у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми Збору (внаслідок чого Декларація була визнана не поданою), декларант має право подати повторно таку Декларацію.

За матеріалами ГУ ДПС у м. Києві

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам