Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


31.10.21
859 0 Друкувати

Чи є об'єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування ювелірні вироби?

Ювелірні вироби є одним із об'єктів одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Відповідно до п. 4 підрозділу 94 розділу ХХ ПКУ одним із об'єктів одноразового (спеціального) добровільного декларування є  рухоме майно, що належить декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходиться (зареєстроване, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

До рухомого майна, зокрема, належать:

  • предмети мистецтва та антикваріату,
  • дорогоцінні метали,
  • дорогоцінне каміння,
  • ювелірні вироби тощо. 
За матеріалами ГУ ДПС у м. Києві

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам