Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.11.21
5205 11 Друкувати

ДПС активно перевіряє ризикових платників та донараховує податки

Зміни у правовому полі щодо часткового зняття обмежень на перевірки, внесені Постановою КМУ від 03.02.2021 р. № 89, дозволили відновити контрольно-перевірочну роботу підрозділів податкового аудиту за окремими напрямами та підставами.

За 10 місяців 2021 року проведено майже 58 тис. перевірок. З них 2,3 тис. планових, 34,8 тис. позапланових та 20,8 тис. фактичних перевірок. Це майже удвічі більше ніж за такий період 2020 року (30,2 тисячі).

За результатами перевірок за вказаний період донараховано 59,2 млрд грн. Із зазначеної суми донарахування за плановими перевірками становлять 50 млрд грн. Найбільше донараховано платникам податків паливно-енергетичного комплексу – 38 млрд грн, оптової та роздрібної торгівлі – 5 млрд грн, переробної промисловості – 4 млрд гривень.

Зусилля аудиторів спрямовуються на якісне відпрацювання ризикових платників.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Александр
24.11.21 01:59

Бандитское государство мовы и виры ще якиснише обворовывает Страну, в 2 раза больше чем год назад.
Это ещё без ковида, тарифов, ресурсов, земельки, долгов по кредитам. 

Відповісти
  • Наталія
24.11.21 09:08

Александр, только мова і віра тут при чем?

Відповісти
  • Юра
24.11.21 06:04

Александр, мы сами это сотворили. Не нравились свои алллигаторы, Готовьтесь к любови с заграничными.

Відповісти
  • Анна, 28 лет стажа работы бухгалтером
24.11.21 09:19

Всю активность СПД Украины ограничили: то нельзя, это нельзя. Зато ДПС - активная по доначислениям и штрафам, ВРУ и президент - активные по законам повышающие штрафы, по придумыванию новых баз налогообложения. За все годы независимости Украины такого прессинга на СПД не было...

Відповісти
  • Дмитро
24.11.21 10:30

Если по "СПД" понимать упрощенку, то санкции на общесистемщиков и НДС из реального сектора на порядки выше!

Я вообще слабо понимаю, как в здесь еще хоть что-то производят реальное.


Відповісти
  • Мариночка
24.11.21 09:41

Анна, 28 лет стажа работы бухгалтером, згодна, не було.
Жах, що зараз робиться, якісь раби ми стали...

Відповісти
  • Олена
24.11.21 09:59

Відчуття, що наступили часи Азірова-Возмєздіє. 

Відповісти
  • TT
24.11.21 11:37

Олена, 100%. Уже по плану поступлений звонки пошли... Возвращаются старые недобрые времены..

Відповісти
  • інша Світлана
24.11.21 15:02

Вот кто-то из бухгалтеров верит, что главбух с сотнями миллионов оборотов будет проводить заведомо рискувую операцию? Эти миллиарды доначислений результат двоякой трактовки законов. Потому что на мелочах вроде недосчитанного ПДФО за командировку такого не насобираешь. 

Відповісти
  • Юра
24.11.21 15:12

інша Світлана, а что , кто то отказывается проводить?

Відповісти
  • павло
24.11.21 16:12

Та це все дуті цифри. Ви думаєте ці мільярди зразу в бюджет попадуть? Це все для того щоби показати ВИДИМІСТЬ роботи та свою значність і велич.90% тих сум буде відвойована в судах.Тільки скільки грошей додаткових, нервів, часу це забере у підприємств і підприємців. А скільки робочих рук загубимо і хто взагалі в цій країні захоче працювати?? Дякую.

Відповісти