Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.12.21
6225 12 Друкувати

Гетманцев звернувся до платників, які потрапили до переліку ризикових

Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев звернувся до реального бізнесу, який був ідентифікований системою як ризиковий через певні умови господарювання у минулому.

Нардеп радить подати інформацію та копії документів із поясненнями своєї господарської діяльності у ДПС в електронній формі.

З переліком документів, які необхідно подати на розгляд питання про виключення платника податку зі списку ризикових, можна ознайомитись у Постанові КМУ № 1165 від 11.12.2019 р.

За його словами, за результатами вивчення аргументів платника ПДВ податкова ухвалить рішення про відновлення таблиці або скасування статусу ризиковості відповідно до закону. Зроблено це буде негайно і, що важливо зрозуміти, без будь-якої винагороди.

Нардеп наголошує, у випадку, якщо все ж таки на якомусь рівні платнику запропонують оплатити цю «послугу», нардеп просить відразу ж звертатися до нього.

Контакти для звернень:

e-mail: hetmantsev@rada.gov.ua

тел: (050) 356 55 41.

Гетманцев також приносить вибачення за деякі незручності. Він запевняє, що влада робить усі необхідні дії, щоб раз і назавжди покласти край корупції у податковій службі.

За матеріалами Данило Гетманцев, Голова КВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
16.12.21 08:41

Святые люди(((((((((( временные неудобства)))))

Відповісти
  • Мария
16.12.21 09:09

 что важно понять, без всякого вознаграждения.!!!!!!!!!!!!! Значит имеют место случаи. Решалово, одним словом. 

Відповісти
  • Світлана
16.12.21 10:04

Мария, подработка , Ахметов уже не платит , а жить надо :)

Відповісти
  • Юрий
16.12.21 10:16

У меня был случай. Приехад инвестор, открыл предприятие с целью стать дистрибьютером в Украине. Сделали первый импорт под крупного заказчика, заплатили кучу платежей, продали импорт заказчику в Украине с нормальной наценкой, снова заплатили НДС и сразу попали в ризикові))) 

Відповісти
  • Надежда
16.12.21 10:59

Юрий, По новой фирме растаможились 27 числа , продажи начались с первых чисел следующего месяца. Сразу внеплановая проверка "код зашёл и не вышел." Также написали объяснения и копии карточек движения и списания почему " код зашёл и не вышел" по коду одной лампочки Филипс ( вкрутили в туалете) и материнской плате для ПК. На проверку вышло три инспектора. По ходу поняли, что в этом офисе работает еще пару юрлиц и по ним сразу донесли направления на внеплановые проверки.

Відповісти
  • Світлана
16.12.21 10:32

Юрий, забыл поделиться

Відповісти
  • ИринаКинв
16.12.21 11:05

Странно это все звучит, понимают, что система не совершенна и корявая, что в рисковые попадают нормальные рабочие фирмы, которые ещё и налоги немалые платят....

Відповісти
  • Надежда
16.12.21 11:12

Сам Гетьманцев лично разбираться не будет, а передаст подчиненным. Чем выше должность, тем дороже обойдётся.
Писали когда то жалобы и подавали в главный офис на Львовской пл. 
Пригласили на заседание и только в нашем присутствии там начали её впервые читать. Копии заранее поданных документов весом в 1,5 кг никто и не листал, сказали " некогда, сами понимаете". Пообещали разобраться и ноль действий. Подали в суд через адвокатскую контору и выиграли. Неужели сейчас иначе? Неужели возле входа в налоговую не стоят решалы и не перетирают дела с просителями ? Разве что отходят чуть  подальше.

Відповісти
  • Татьяна
16.12.21 13:04

Смешно...

Відповісти
  • Ольга
16.12.21 13:39

Когда же в нашей стране можно будет нормально работать, а не доказывать постоянно, что ты не «слон» и нормально платить налоги?

Відповісти
  • Нина
16.12.21 15:35

Святой человек.Как же он за нас "переживает" .

Відповісти
  • Александр
17.12.21 05:18

Тут ничто так не постоянно как временное.
Военный сбор на 2 месяца вводили.

Відповісти