Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.01.22
2311 3 Друкувати

Чи впливає карантин на строки давності для реєстрації РК до ПН

Чи має право платник податків зареєструвати в ЄРПН розрахунок коригування до податкової накладної після закінчення строку давності, визначеного ст. 102 ПКУ, який припадає на період дії карантину, встановленого КМУ на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19)?

Платник податків не має право зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунок коригування до податкової накладної після закінчення строку, визначеного абзацом другим п. 192.1 ПКУ (1095 календарних днів з дати складання податкової накладної, до якої складений такий розрахунок коригування), у тому числі якщо такий строк припадає на період дії карантину, встановленого КМУ на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19).

За матеріалами Категорія 101.17 «ЗІР»
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ірина
13.01.22 07:49

Что с электронным кабинетом? Что было подано (НН) утром на регистрацию - отражается, как зарегистрированное, что подано позже - не отражается, но в суммах Вытягов видно, что прошли и НН по НО и по НК. Сервис чудит не по детски! Коллеги отзовитесь, а как у вас? Может это только у меня?

Відповісти
  • Яна
13.01.22 09:15

Ірина, у меня такая же картина - в вытягах есть налоговые - в кабинете в реестре операций нету и последняя дата 17:29

Відповісти
  • Ірина
13.01.22 09:58

Яна, спасибо! Я думала, что это у меня что-то поехало, а это, как всегда3 в предельные сроки регистрации система глючит 

Відповісти
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам