Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


26.01.22
10001 19 Друкувати

ФОПи оголосили свою акцію під Радою безстроковою

Учасники акції руху «SaveФОП» оголосили акцію протесту під Верховною Радою безстроковою. Про це повідомила учасниця акції Галина Капітун, передає кореспондент Укрінформу.

«Вчора нас незаконно побили, наших мирних мітингувальників. Застосували зброю, газ. Через це ми оголосили акцію безстроковою і будемо тут стояти до вирішення нашого питання», – заявила Капітун.

Також вона анонсувала невдовзі «великий всеукраїнський протест».

«Великий всеукраїнський протест планується через тиждень, бо наразі Верховна Рада працює до п'ятниці. Ми будемо тут стояти і усіма силами показувати, що ми не здаємося і ми не здамося», – зазначила Капітун.

Як повідомлялося, 25 січня 2022 року під будівлею українського парламенту розпочалася акція руху «SaveФОП» під назвою «Влада, приймай або йди геть!», учасники якої протестують проти тотальної фіскалізації, тобто використання касових апаратів.

Мітингувальники, серед іншого, закликають депутатів ВР ухвалити законопроєкти № 5866 та 5866-1, якими пропонується відновити право ФОП 1-4 груп не застосовувати РРО щодо товарів та послуг, вартість одиниці яких не перевищує мінімальної заробітної плати.

У понеділок під час акції між мітингувальниками та правоохоронцями сталися сутички.

Рух «#SaveФОП» — український громадський рух, учасники якого виступають за зменшення фінансового навантаження на малий та середній бізнес шляхом продовження для приватних підприємців спрощеної системи оподаткування.

Всі подробиці подій 25 січня за посиланням.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Валерий
26.01.22 15:23

А потом будут митинговать за повышение зарплат бюджетникам, бесплатную медицину, ремонт дорог и компенсации разные.

Відповісти
  • Татьяна
28.01.22 15:23

Надежда, 100%. 

Відповісти
  • Надежда
28.01.22 12:59

Валерий, По не научаться уважать и выполнять КОНСТИТУЦИЮ Украины.

Відповісти
  • Юра
27.01.22 05:51

Валерий, да, и до тех пор, пока не заставят слуг служить. 
Но если не получится этого добиться митингами и заменой слуг, могут перейти от митингов к опыту французов 14 июля 1789 года

Відповісти
  • Наталія
27.01.22 17:12

Юра, а революції гідності та помаранчевої революції недостатньо?

Відповісти
  • слуга народа
27.01.22 17:44

Наталія, что вы делаете, прекратите веселить нас. Вы с Юрой такие смешные   

Відповісти
  • слуга народа
27.01.22 10:19

Юра, повеселив.

Відповісти
  • Лариса
26.01.22 18:27

Валерий, а что, просто платить? Налоги, коммуналку и прочее, молча, ничего не требуя взамен?

Відповісти
  • Elena
26.01.22 16:00

Валерий, а за всё выше вами перечисленное не стОит митинговать? Мы платим за всё это налоги. Не только ж маме Данилки иметь дома, машины, медицину, вертолёты.

Відповісти
  • Ульяна
26.01.22 15:32

«Влада, приймай або йди геть!»- люди , велике вам дякую , що страйкуєтє.

Відповісти
  • Александр
27.01.22 04:17

«Влада йди геть!»

Відповісти
  • nachfin
27.01.22 08:19

Так Януковича уже 8 лет как нет. А круасанов до сих пор на всех не хватает? Ну тогда кому не хватило "европейской пенсии", тот может ехать пить "венский кофе".

Відповісти
  • Елена
27.01.22 09:43

Зеля, во всех отношениях, устраивает наших западных партнёров... Так что, шансов добиться уступок от власти у митингующих нет! 

Відповісти
  • Екатерина бухг
27.01.22 10:35

Еще б бизнес против блокировок НН восстал и присоединился... было бы правильно!

Відповісти
  • Тая
27.01.22 14:01

Екатерина бухг, Тоже об этом подумала. Неужели всех устраивает все это? Просто, крадут деньги и все молча отдают.

Відповісти
  • Игнат
27.01.22 22:06

Меня раздражает, что люди, которые скрывают свои доходы, находят себе оправдания. Если вам так не нравится налоговая нагрузка, митингуйте за понижение ставок. Как вы можете требовать что-то, когда сами играете не по правилам? Как по мне, те, кто обманывают, ничем не лучше власти, которая ворует. Круто, да? Вы такие же как те, против которых настроены). Я бы на месте налоговой отслеживал всех тех, кто вышел на митинг, чтобы потом прийти к ним с проверкой. Нет, правда же, вы сами себя палите, это... странно. 

Відповісти
  • Тетяна
01.02.22 12:38

Игнат, А вас не раздражает, что власть, которая содержится за наш с вами счет, за наши налоги,  свои активы прячет в оффшорах? В бюджет Украины ничего не поступает.  При этом , рассказывают о недостатке средств в том же бюджете!!! Мне что-то не хочется содержать такую двуличную власть... И не пытайтесь меня убедить, что налоги нужны на социальные нужды, типа бюджетники, учителя, врачи, пенсионеры... Им достаются крохи.

Відповісти