Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.02.22
24447 28 Друкувати

ДПС буде приймати нові форми ПН та РК з 1 березня 2022 року

З 01.03.2022 р. в Єдиному реєстрі податкових накладних буде здійснюватися реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників, складених за новою формою!

Наказ Мінфіну від 17.01.2022 р. № 15 „Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 31 грудня 2015 року № 1307”, яким внесено зміни до форми податкової накладної та Порядку її заповнення, в частині доповнення його окремими положеннями щодо заповнення податкової накладної у разі здійснення операцій з постачання на митній території України тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, для яких встановлені максимальні роздрібні ціни, базою оподаткування для яких встановлено максимальні роздрібні ціни, набрав чинності 16.02.2022 р.

З метою забезпечення можливості переналаштування платниками податків власних програмних продуктів реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників, складених за новою формою, в Єдиному реєстрі податкових накладних буде здійснюватися з 01.03.2022 р.

Нові формати податкової накладної (J/F1201013) та розрахунку коригування кількісних і вартісних показників (J/F1201213), які з 01.03.2022 р. будуть прийматися для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних розміщено на вебпорталі ДПС за посиланням.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
16.02.22 14:29

Нет слов,уже даже нелитературных...Ожидаемо конечно было,что 16-го ничего не будет регистрироваться,но чтоб так тупо не дать возможности зарегистрировать 1-ю половину февраля в срок,это шедевр.Ведь невозможно же 15-го к вечеру предугадать,что может прилететь в предоплате хотя-бы....

Відповісти
  • Валерий
16.02.22 14:29

Так "платниками" или "налоговиками" ? Опять о нас "заботятся"

Відповісти
  • Нина
16.02.22 14:33

никто не хотел учитывать,что отчетность сдается до 20-го числа,что февраль заканчивается 28-числа и т.д.

Відповісти
  • Людмила
16.02.22 14:34

Значит можно регистрировать по старому?

Відповісти
  • Оксана
16.02.22 14:45

З метою забезпечення можливості переналаштування платниками податків власних програмних продуктів...... спочатку роблять, а потім думають((

Відповісти
  • Светлана
16.02.22 14:54

Так внесите изменение в Наказ  о переносе даты вступления в силу новых форм  нал.накладных и расч. корректировок на  01.03.2022! 
  Какой  документ разрешает регистрировать на старых форматах налоговых накладных. с 16.03.22? Или не регистрировать до 01.03.2022 ? 

Відповісти
  • Юра
18.02.22 07:21

Светлана, єто для них высшая математика. Спустя время возможно начнут штрафовать, за то, что НН не соответствует форме и убирать кредит. А дальше, альтернатива, забить и заплатить фискалам или на судебную тяжбу.
.
и большой вопрос, треп фискалов будет для суда аргументом или действующее на момент регистрации законодательство.

Відповісти
  • Елена
16.02.22 14:59

Светлана, вы правы!!! 

Відповісти
  • Светлана
16.02.22 14:57

а вариантов других нет. регистрируем НН/РК по старой форме.

Відповісти
  • Оптиміст
16.02.22 15:01

А ті що з 01.02.22 по 15.02.22, як реєструвати? Як так написати, шо нічорта не зрозуміло

Відповісти
  • Ирина
16.02.22 15:14

по старой форме до 28.02.22года 

Відповісти
  • Ирис
16.02.22 15:15

обхохочешься  

Відповісти
  • Лара
16.02.22 15:19

А кто ответит за несвоевременно поставленное ПО. Кого накажут? Бухгалтера, если чего не успевает или провтыкает, штрафуют.

Відповісти
  • Ирина
16.02.22 16:10

ответ ДПС: З метою забезпечення можливості переналаштування платниками податків власних програмних продуктів, реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників, складених за новою формою, в Єдиному реєстрі податкових накладних буде здійснюватися з 01.03.2022.Відповідно зараз буде здійснюватись реєстрація податкових накладних за старою формою.

Відповісти
  • Ния
16.02.22 16:38

Ирина, спасибо! А откуда эта цитата, не подскажете?

Відповісти
  • Ірина
18.02.22 11:58

Ния,До уваги платників податку на додану вартість! :
https://tax.gov.ua/anonsi/29609.html

Відповісти
  • Станис
18.02.22 14:32

Ірина,
Там не такой цитаты:
"Відповідно зараз буде здійснюватись реєстрація податкових накладних за старою формою."

Відповісти
  • Юра
18.02.22 07:22

Ния, За матеріалами ДПСУ

Відповісти
  • Наталія
16.02.22 16:18

А витяги у всіх сьогодні не приходять? чи тільки в мене?

Відповісти
  • 123456
16.02.22 21:17

И я так хочу: чтобы дать возможность и время налоговой перестроиться, все новшества буду применять с 1 января 2023 года)))) могу им письмо написать, чтобы обрадовались...

Відповісти
  • Ирина
17.02.22 09:08

Т.е. я так тоже поняла до 01.03.22 мы регестрируем февраль по старым нн, но опять таки февраль с 15-28 февраля до 15 марта это по новым должна регестрировать я

Відповісти
  • Станис
18.02.22 14:38

Ирина,
Реєстрація с 16.02.2022 тільки за новими формами, так написано в Наказі Мінфіну. 
І ніяких інших трактувань Порядку немає.
Тож, по Закону вже тільки реєстрація за НОВИМИ ФОРМАМИ.
Так Податкова служба і написала, що приймати ПН И РК за новими формами буде з 01.03.2022р. Про старі форми - ні слова, тому що вони вже недійсні....
Тобто, хто зареєструє за старими, той порушить Наказ та Порядок, а значить ДПС може і буде донараховувати тим, хто взяв податковий кредит по таким ПН.
НАЖАЛЬ ЦЕ ТАК....

Відповісти
  • Ніна
17.02.22 09:21

Ирина, на сегодняшний день так. Что придумают дальше, посмотрим

Відповісти
  • Елена
17.02.22 10:11

как уже тошнит от этих изворачиваний, когда лоханулись, а признать ошибку - никогда! Или на других перевешивают, или вообще тупо морозятся и нарушают сами же свои законы. Причем, это на всех этажах власти, с больной головы на здоровую

Відповісти
  • Елена
17.02.22 11:56

Феерические дебилы!!!!!!!

Відповісти
  • Оксана
17.02.22 12:45

а как регистрировать НН по нехоз., срок по которым до 20 числа? или штраф платить за позднюю регистрацию?

Відповісти