Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.05.14
1001 16 Друкувати

Калейдоскоп напоминаний от Миндоходов

   Підготовлено експертами Компанії «Дінай», www.dinai.com
   
   Автор: Ольга Шара
   
   Як бачимо, фіскали завжди хвилюються, аби платники податків правильно застосовували норми ПКУ, і тому частенько надають роз’яснення з того чи іншого питання. Цього разу контролери звертають увагу на таке:
   
   - перебуваючи на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, заборонено надавати позики за рахунок власного майна (код 64 "Надання фінансових послуг, крім страхування та пенсійного забезпечення" відповідно до КВЕД 2010);
   
   - до доходу фізособи-єдинника включаються кошти, що надійшли на розрахунковий рахунок, відкритий для здійснення підприємницької діяльності;
   
   - штрафні санкції не застосовуються, якщо ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) ПДФО самостійно виявляються податковим агентом при проведенні перерахунку даного податку, і виправляються в наступних податкових періодах протягом податкового ( звітного) року згідно з нормами ПКУ;
   
   - якщо в правовстановлюючих документах не передбачений термін дії права користування нематеріальними активами, то він визначається самостійно. Даний термін не повинен бути менше двох і більше 10 років безперервної експлуатації, з урахуванням дати введення в експлуатацію. Дані обмеження стосуються тих нематеріальних активів, які введені в експлуатацію з 01.01.2014 р.
   
   ----------------------
   
   Лист Міністерства доходів і зборів України N 714/20-4017-01-18 від 26.03.2014 р. та N 6237/5/99-99-19-03-02-16 від 04.04.2014 р.
   
   Відтворення матеріалу у будь-якій формі повністю або частково можливо лише з письмового дозволу Компанії "Дінай"
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Диагноз-бухгалтер
14.05.14 09:05

" до доходу фізособи-єдинника включаються кошти, що надійшли на розрахунковий рахунок, відкритий для здійснення підприємницької діяльності" - Очень размытое напоминание. А как быть с торговой выручкой, сданной в банк?

Відповісти
  • 140514
14.05.14 09:40

А как быть с переводами средств из одних банков в другие?

Відповісти
  • 1113333555
14.05.14 10:31

У единщика есть книга доходов, в которую записываются все доходы полученые как наличные поступления так и безналичные. Если вы внесли виторг он уже записан у книге доходов а если вам перечислил на счет поставщик за товары или услуги, вот эти поступления на счет являються доходами и надо записать у книгу доходов или книга доходов и расходов, которая является учетом для составления налоговой деклорации.

Відповісти
  • 1113333555
14.05.14 10:34

для 140514; переводы между банками не являются доходами.

Відповісти
  • кое-кто
14.05.14 10:45

НУ ВЫРУЧКА ЖЕ ПОСТУПИТ НА СЧЕТ, ЭТО И БУДЕТ ДОХОД,

Відповісти
  • Морская
14.05.14 11:43

Можно ли сдавать выручку (показаную в книге доходов) СПД-единщиком 1 раз в неделю и при внесении ее на расчетный счет указывать "торговий виторг с 01.04.14 по 08.04.14"? Будет ли эта сумма еще раз включена налоговиками в доход? По логике не должны, но у нас налоговая и логига иногда мало имеют общего.

Відповісти
  • vita08
14.05.14 13:45

Девочки у СПД сумма дохода для декларации = сумме дохода указаного в книге доходов = сумме поступившей на расчетный счет в течении отчетного периода ( 3месяца=1 квартал)

Відповісти
  • vita08
14.05.14 13:48

Торговая выручка тоже надходыть на розрахунковый рахунок.( в момент когда вы ее сдаете в банк. НЕврубаюсь в чем сложность вопроса?

Відповісти
  • vita08
14.05.14 13:51

Для 1113333555 "а если вам перечислил на счет поставщик за товары или услуги" не путайте других поставщикам мы платим , а покупатели нам.

Відповісти
  • vita08
14.05.14 13:53

Для Морской , а Вы показывайте всю сумму ,как выручку полученную в тот же день когда будете сдавать ее в банк и небудет проблем

Відповісти
  • vita08
14.05.14 13:54

Торговая выручка тоже надходыть на розрахунковый рахунок.( в момент когда вы ее сдаете в банк. НЕврубаюсь в чем сложность вопроса?

Відповісти
  • Мари
14.05.14 14:04

а комиссионная торговля, где сумма комиссии обозначена договором?? а возвратная фин.помощь?? а возврат средств по письму при непоставке?? ...наша пісня гарна, нова, починаєм її знову???

Відповісти
  • Наталія Я.
14.05.14 14:06

Сложность в том, что я не всю выручку сдаю в банк, т.к. из виручки плачу зарплату, провожу некоторые платежи за наличные, предприниматель забирает на свои нужды. Т.е. в кассу деньги поступают - до счета не доходят. Но в книгу я эти доходы включаю и облагаю налогом 5%. А не только то что поступает на счет. Правильно говорит 1113333555.

Відповісти
  • Мари
14.05.14 14:07

заборонено надавати позики за рахунок власного майна... ЭТО КАК ПОНИМАТЬ? ФОП не может опять в долг дать денег? или за счет какого "майна"?

Відповісти