Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


20.06.22
10753 36 Друкувати

ДПС повідомляє про проблеми з е-сервісами

Державна податкова служба України інформує, що у зв’язку з перебоями електропостачання 20 червня 2022 року тимчасово обмежено доступ до електронних сервісів.

Податківці також нагадують, що штрафні санкції не застосовуються до платників податків за умови дотримання термінів, визначених пунктом 69.1 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

ДПС просить вибачення за тимчасові незручності.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ирина
20.06.22 20:19

нет ну это просто, какое-то издевательство над народом, ну почему обязательно у них нихрена не работает в последний отчетный день

Відповісти
  • Анна
21.06.22 03:12

Ирина все как обычно .... понапринимают  изменений , понаутвердят граничных сроков подачи и регистрации .... а мощности обеспечить .... это завсегда у нас как поучится ...
Система не работает с воскресенья , ни ЕРНН ... ни отчетность ... отключение электричества  длинною в 2 суток 

Відповісти
  • Вікторія
21.06.22 11:22

Анна, с субботы. Но в понедельник были проблески

Відповісти
  • Ирина
20.06.22 20:24

це "тимчасово" з самого ранку.... ні реєстрації, ні ліміту, ні звітності.... нехай тоді переносять термін звіту, якщо в них чергові проблеми.... тільки в бухгалтерів не має проблем)

Відповісти
  • Елена
20.06.22 21:01

Чё-чё???? "система немає можливості виконувати свої податкові обов’язки," или где? Докажите. Извините, у меня четыре новых работника, они при каждом вое сирены берут сумки и становятся между стенами. 

Відповісти
  • Татьяна
20.06.22 21:28

А попробуй сказать, что не сдала отчета,что не было ел-ва и что меня простили бы и без штрафа отпустили? И это ГНИ называет  це -тимчасові труднощі......

Відповісти
  • Елена
20.06.22 21:31

Татьяна, о! я придумала - при каждом отключении света вызывать комиссию. Сделать кучу бланков-заготовок, а самой (сидя в кресле, попивая шампанское) наблюдать, как дядьки-электрики чеша потылыцю будут подписывать бумажку.

Відповісти
  • Ольга
20.06.22 22:22

Такі прогрес: це перший раз на моїй пам'яті, коли податкова сама, без "тиску громадськості", признала, що це з-за проблем на сервері платники не змогли подати звітність 

Відповісти
  • Буржуй
21.06.22 04:43

Отсутствие электроснабжения- это что то новенькое. Даже самый вшивый обьект имеет 2-ю даже 3-ю систему резервирования. Или сервера налоговой не стратегичиски важный обьект?

Відповісти
  • Икс
22.06.22 09:25

Буржуй,
Они "спрятали" базы от врагов. Но мы тоже кредит/лимит не видим... Вот так!

Відповісти
  • Алла
21.06.22 08:49

Хоча б написали, що робити. Повторно все відпраляти, чи як?

Відповісти
  • Галина
21.06.22 09:17

Питання : Чому  цей доступ обмежується в останній день реєстрації ПН або подання звітів? Що підчищаємо свої хвости? Чи пропихуємо свої фірми? Коли ця бидлота почне реально відповідати перед бізнесом за завдання йому збитків?

Відповісти
  • Татьяна
21.06.22 09:59

Извиняются, а штрафи начисляют, пришла кв.№1 о нарушении сроков. І як це назвати? Діверсанти у ДПС?

Відповісти
  • Олександра
21.06.22 10:28

Так само прийшла перша квитанція з попередженням, що строк 20.06.2022 року. Хоча відправила ДЕКу зранку 20.06.,, а квитанція №1 прийшла 21.06.2022. Бардак!!! В нас не такі зарплати щоб дозволити платити собі штрафи і ще й за сумлінну роботу. Квитанції №2 ще й досі не має.

Відповісти
  • Наталія
21.06.22 10:36

Вчора в них були перебої з електропостачанням, в граничний термін подачі звітів, а сьогодні в них уже все працює. Сьогодні нарешті отримали квитанцію №1 в якій зазаначено  про порушення вимог ст.49 п.49.18 ПКУ. Граничний термін подання звітності-20.06.2022р. Це зроблено навмисне щоб "згребти" штраф за несвоєчасну подачу? Бо через місяць-другий вони і не згадають, що саме 20.06.2022р. в них не було електроенергії, коли виписуватимуть штрафи за несвоєчасну подачу звітів. 

Відповісти
  • Галина
21.06.22 10:48

Наталія, не знаю, як у вас все працює. В мене ні витягів, ні квитанцій. Не має квитанцій про вчорашню реєстрацію податкових накладних.

Відповісти
  • Олександр
21.06.22 11:14

Сьогодні теж проблеми,дуже треба було включати СЕА,без цього підприємства "працювати не можуть" ідіоти

Відповісти
  • Елена
21.06.22 11:30

Подскажите, сейчас за не подачу декларации по НДС за май есть штраф? 
Если декларацию подать до 20.07 за май будет ли штраф? Харьков

Відповісти
  • Алла
21.06.22 12:06

Елена,а хіба у вас в Харкові є "можливість вчасно подавати..."? У нас, між іншим, військовий стан, і форс-мажор ніхто не відміняв.

Відповісти
  • Елена
21.06.22 13:58

Алла, Возможности нет, но вряд ли налоговиков это остановит.

Відповісти
  • Ірина
21.06.22 11:51

Підкажіть, будь-ласка, в кого працює СЕА ПДВ в електронному кабінеті? 

Відповісти
  • Юлия
21.06.22 12:01

Ірина,нажаль нічого не працює((

Відповісти
  • Алена
21.06.22 12:01

Хоть бы какую-то информацию дали, когда возобновят работу реестра!!! Полный беспредел!

Відповісти
  • Надія
21.06.22 14:44

колеги ,, чи отримав хтось квіт№2 за декларацію ПДВ за  травень??з 20 го червня??

Відповісти
  • нана
21.06.22 14:47

если декларацию НДС май отправить сегодня  повторно- будет нарушен срок отчтетности, но чувствую. что необходимо єто сделать

Відповісти
  • Зоя
21.06.22 14:50

В електронному кабінеті декларація від 20.06.2022р. (17.39) засвітилась 21.06.2022 (09.42), а квитанція №2 в 13.49. І зафіксований факт невчасної подачі.

Відповісти
  • Диана
21.06.22 19:08

Зоя, и начислили штраф 170 грн за несвоевременную подачу декларации

Відповісти
  • Львица
21.06.22 14:58

Назовите конкретно ФИО по чьей вине нет возможности работать бизнесу, и какое наказание применили!?

Відповісти
  • Лара
21.06.22 14:58

податкові не реєструються, штрафи за несвоєчасну реєстрацію першої половини червня вже є, а як реєструвати, якщо ліміту немає, так як реєстрація відсутня, і -2 дні з реєстрації

Відповісти
  • Тетяна
21.06.22 15:05

Лара,  первая половина июня регистрируется до 30.06. Вы про какие штрафы за июньскую регистрацию пишете?

Відповісти
  • Лара
21.06.22 15:13

Тетяна, про них же и говорю, регистрация до 30/06. но я же жду лимит от поставщиков, пока они на меня  зарегистрируют, потом пока я свои, сегодян уже 21/06/2022, сервер гфс когда хочу тогда работаю, денег пополнять СЕА тоже нет 

Відповісти
  • Наталія
21.06.22 15:30

До кого ж звертатися, нічого не реєструється.Відправила у п'ятницю податкові ,зареєстрували у понеділок у кінці дня,вчора відправила дуже багато за червень та 2 половину лютого,зареєстрували 2 податкові червня,лютий так і висять.

Відповісти
  • Ирина
21.06.22 17:51

у кого то хоть квитанция 2 пришла по декларации по НДС за май 2022г.. В эл.кабинете так она и не высвечивается в перегляде звитности. На горячей лини ответили ждите после обеда. Вопрос: так и оставлять ее или еще раз отправлять уже сегодня?

Відповісти
  • Перекатиполе
21.06.22 18:11

За то, что чиновники жестоко злодействуют, за то что берут взятки и откаты, за то, что ущемляют права простых и притесняют невинных, а на "мохровых" закрывают глаза - за это все пришел суд на Украину, и не остановится, пока не выжжено будет все.

Відповісти
  • Вадим
21.06.22 21:52

Перекатиполе, откуда вы такие мудаки конченные вылазите... Дебил...

Відповісти
  • Au
22.06.22 14:26

Svetlya4okСтворено петицію про скасування блокування ПН під час в.ст.21 червня, 2022 19:40Це якесь знущання, підприємства заледве виживають в умовах війни, особливо транспортні перевезення, податкове навантаження зрозло через ставку 7 %(на пальне ) я вже не кажу наскільки складно заправлятись. А тут ще блокувати почали. Так само як зернопереробні підприємства.
Прохання підтримати петицію.
[petition.president.gov.ua]

Відповісти