Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


15.09.22
10334 8 Друкувати

Мопед не мій або Як фізсоба через Нову пошту торгувала

Ушакова Лілія експерт з кадрових і податкових питань

Послугами платформ онлайн-оголошень для покупки, продажу товарів та послуг, користується багато фізосіб. Погодьтеся, якщо є можливість продати те, що тобі геть непотрібне, але ще пристойне й може принести додатковий дохід, то чому б нею не скористатися?! Та про те, що цей дохід слід задекларувати та сплатити з нього ПДФО й ВЗ, мало хто задумується.

От і наш герой вирішив підзаробити. Причому підробіток поставив на широку ногу. На постійній основі як звичайна фізособа (не ФОП) продавав товари, відправляв їх покупцям за допомогою «Нова Пошта» й отримував грошові перекази (оплату) через «Пост Фінанс» (сьогодні «НоваПей»).

За три рочки (2015 — 2017) сума доходу склала майже 4 млн грн.

Чи декларував він цей дохід? Питання риторичне.

Хочете знати що було далі? Гадаю, ви вже самі здогадалися. Нашим героєм зацікавилися податківці.

Ексклюзивний матеріал для передплатників сайту
    Передплачуйте та читайте повністю:
  • новини, ексклюзивні статті, довідники
  • завантажуйте бланки
  • усе це без реклами
70
грн/
місяць
Вже сплатили? Увійти
Передплатники PRO-доступу отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Елена
15.09.22 09:46

а де ж номер справи? Хотілося б самостійно почитати

Відповісти
  • Лілія
15.09.22 10:02

Елена,  reyestr.court.gov.ua/Review/105899629 
Зараз додамо. Дякую!

Відповісти
  • Анна
15.09.22 11:52

Спасибо, Лілія! Интересная информация.

Відповісти
  • Тетяна
19.09.22 12:05

Все то, звичайно, правильно - податки треба платити... Але не зовсім зрозуміло, хто ж "здав" мужика (навряд чи б його вирахували наші органи, бо ж вони тих, хто мільярди тирить, не бачать, а тут мураху таку розгледіли). А якщо ще не він сам веде справи, займаючись лише залізяччям, як то часто буває, то взагалі може і не знати про те все, і без задньої думки оте усе робив... 

Відповісти
  • Андрей
19.09.22 18:22

Тетяна,От поки ми будемо кивати на інших, якщо ті, мовляв, мільярди тирять, то до нас і питан немає, то ми ні в Європу не ввійдемо, ні комунізм не побудуємо. І так, добра мені мураха - 4 мільйони за три роки!

Відповісти
  • начфин
29.09.22 11:55

Андрей, скоро Европе завидовать будет совсем не интересно. Да что там скоро, уже... Ну а про коммунизм забудьте. Вам обещана только декоммунизация.

Відповісти
  • Вячеслав
22.09.22 15:08

Андрей, так это набарыжено. Хорошо, если наценка 20%. Итого +/- около 20 тыс. в месяц доход. Отнимите от этой суммы прочие издержки "деятельности".

Відповісти