Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


02.11.22
4722 27 Друкувати

Гетманцев звітує про перевиконання бюджетних надходжень за рахунок ПДВ

Голова податкового комітету ВРУ Данило Гетманцев оприлюднив остаточні цифри виконання плану податковою, а саме:

► жовтневі надходження рік до року (2022 до 2021) перевиконано на 9,9% або на 3,8 млрд;

► мирний план жовтня недовиконано на 5%, або на 2.2 млрд, причина — порівняно велике відшкодування ПДВ, майже 11 млрд.;

► за 10 місяців мирний план перевиконано на 1,8% або на 9,9 млрд грн, рік до року за цей період надійшло більше на 18% або на 87,5 млрд.грн.

♦ Перевиконання рік до року відбулося за рахунок ПДВ (сальдо +56,2 млрд або 43,8%) та ренти (+25 млрд або 57,6%).

♦ Акцизний податок у жовтні перевиконаний і щодо плану, і у порівнянні рік до року.

Нардеп вдячний бізнесу і податковій за спільну ефективну співпрацю на користь Перемоги!

За матеріалами Голова податкового комітету ВРУ Данило Гетманцев

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Буржуй
02.11.22 06:37

" — Погубят тебя слишком большие возможности!
— Эх, верно! Их же можно убивать только один раз!.. Развяжите им рты, я не вижу, как они плачут! Не плачут?
— Нет.
— Хорошо!"

Відповісти
  • Світлана
02.11.22 08:54

Буржуй,"мыши пакали кололись но продолжали кушать кактус" ...

Відповісти
  • Ирина
02.11.22 07:48

Боже, яке воно кончене(((

Відповісти
  • Оксана
02.11.22 07:55

За рахунок блокування ПН.Просто без слів.

Відповісти
  • Виктория
02.11.22 08:27

Вельмишановне депутатство, а саме пане Гетманцев, у перерві між звітуваннями та навішуванням чергової нагороди на патріотичні груди, зазерніть до Вікіпедії і ознайомтеся з тлумаченням слова "співпраця". Зовсім скоро дякувати буде нікому, бізнес вимре як динозаври.  

Відповісти
  • Нина
02.11.22 09:13

Нардеп вдячний бізнесу і податковій за спільну ефективну СПІВПРАЦЮ на користь Перемоги!
Выполнить план за счет блокировки НН и сказать что это  СПІВПРАЦЯ с бизнесом -это высшая степень наглости и цинизма.

Відповісти
  • Галина
02.11.22 09:28

В державі війна. Схоже,що пан Гетьманцев теж на фронті ,боротьби з залишками бізнесу який ще ледве жевріє.
Взагалі не розумію, доки така людина буде залишатися там.

Відповісти
  • Татьяна
02.11.22 09:59

Галина, пока  будут там сидеть такие же гоблины и идиоты... он будет СИДЕТЬ!!!!

Відповісти
  • Елена
02.11.22 09:57

Йде повсечасне несправедливе і безпідставне блокування податкових накладних,підприємства не можуть отримати свій кредит по ПДВ,
а ВОНО (Гетьманцев) ЗВІТУЄ. Тобто у нього свої цілі-загубити роботу підприємств.Всі стануть і за що тоді буде звітувати?
Кому війна і виживання , а кому мати рідна,так?

Відповісти
  • Татьяна
02.11.22 09:57

Полностью потеренный ,чем хвалится-уничтожением и так несчастного малого бизнеса. Просто жуть ,гордится своим ничтожеством!!!!!!

Відповісти
  • Інна
02.11.22 09:58

Ледь, мене не розірвало  від такої  новини, Гетьманцев -то справжній коллаборант, на кого він працює??? Світла нема, інтернет  через раз, податкові блокують, а ШТАФИ ніхто не відмінив, Щось пора робити !!!

Відповісти
  • Станис
02.11.22 10:01

Гетманцев, покидок, шоб ти здох...

Відповісти
  • Галина
02.11.22 10:09

У бюджеті є гроші, а лікарняні листи оплачують лише за серпень


 


Відповісти
  • Інна
02.11.22 10:16

порівняно велике відшкодування ПДВ, майже 11 млрд!!! Цікаво хто посприяв???хто ж кришує процес?

Відповісти
  • Лара
02.11.22 10:46

А пан Г не хоче відмовитись від депутатського утримання, хоч би на час війни? І платити помічникам зі своєї кишені?

Відповісти
  • Allysik
02.11.22 11:21

Гетьманцева - геть !  

Відповісти
  • Євген
02.11.22 15:07

Allysik,Поставят другого такого же. Так как это КОМУ-ТО нужно!!! Как говориться не будем показывать пальцем..... Все все знают! Бизнесу нужно только посочувствовать, в период войны бороться с налоговиками и блокировками, треш. 

Відповісти
  • Любов
02.11.22 11:48

Шановні, ви так переймаєтесь Гетманцевим, а навіщо? Він "розумний пішка", який виконує накази..... Не туди дивитеся - панове бухгалтери, за часи незалежності треба вже зрозуміти, звідки все іде та хто винен. А ви все клянете "стрілочника", він такий як і ми - що накаже керівництво тей робимо..... Зробіть висновки...

Відповісти
  • Галина
02.11.22 17:57

Любов, згодна, Риба гніє з .....

Відповісти
  • Ірина
02.11.22 15:33

дуже цікава ситуація, я б навіть сказала дивна.  В Україні війна, багато підприємств не працюють або зменшили діяльність. А надходжень від ПДВ в порівнянні з минулим роком побільшало. Які ж ви с..а молодці. Скільки Гетьманцев отримав з цього? 

Відповісти
  • Ирина
02.11.22 16:03

В мене складаеться особисте враження, що проти нас воює вражеська армія на економічном фронті. На жаль...

Відповісти
  • Оксана
02.11.22 16:10

Это просто воровство!

Відповісти
  • Наталья
02.11.22 16:42

Классно отчитался о перевыполнении бюджетных поступлений! Неужели сверху большим людям непонятно, что это "перевыполнение" только за счет блокировки налоговых накладных???!!!!!  Або на рідній -  "За рахунок блокування ПН".   И ВЕЧНО ЭТО ДЛИТЬСЯ НЕ БУДЕТ!    Плательщиков не будет... И так работаем с натяжкой :(

Відповісти
  • Ольга
02.11.22 19:31

в таком случае зачем та блокировка? давайте в тупую уже ходите и отнимайте у бизнеса последнее. что там церемониться?

Відповісти
  • ІринаКиїв
02.11.22 23:53

і після цього  вони будуть писати,  що сталося все випадково,  бо не було визначено алтернативного  списку кодів? совісті немає, у нас єдина накладна за жовтень, на 7 шт товару,  вхідна податкова є, а нам блок,  за що???  це така  співпраця? це неподобство

Відповісти
  • Олена
04.11.22 20:16

Ах, ты ж сучонок

Відповісти
  • Александр
07.11.22 09:35

https://petition.president.gov.ua/petition/167520 -посилання на петицію про відміну блокировки податкових накладних.  Підписуйте, перекиньте друзям та знайомим- треба намагатися щось робити.

Відповісти