Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.11.22
4197 16 Друкувати

ДПС буде чітко зазначати причини відмови у прийнятті таблиць платника

Данило Гетманцев, Голова податкового Комітету Ради, повідомив про зустріч з бухгалтерами багатьох підприємств та ДПС.

Обговорили найболючіші питання — реєстрацію та блокування податкових накладних/розрахунків коригування. 

Нагадали щодо необхідності подання платниками податків таблиць даних для безперебійної роботи та відсутності блокування ПН. 

За рекомендацією нардепа, в мотивувальній частині щодо неврахування таблиць даних податкова буде чітко зазначати підстави для відмови (за аналогією з віднесенням до ризикових). 

Також було надано відповідь на питання, яке цікавить багатьох платників, зокрема — на період дії воєнного стану зупинено перебіг строку для включення сум ПДВ до податкового кредиту на підставі отриманих та зареєстрованих в ЄРПН податкових накладних. 

За матеріалами Данило Гетманцев
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Вікторія
22.11.22 16:51

Подала 6 таблиц. Все коды на основании входящих налоговых, полное разъяснение и копии всех документов. Ответ по 4-м: нет разъяснения, по 2-м: коды не соответствуют приходу.

Відповісти
  • Оксана
22.11.22 17:02

Производители.Код  на входе и на выходе разный .Таблицу не приняли -по причине рисковых операций.На вопрос ,что вы имеете в виду-ответили у вас рисковый контрагент.1из 45.И все .блокируют нн и таблицы не принимают

Відповісти
  • ***
23.11.22 13:22

Прям как 37 год, член семьи врага народа.

Відповісти
  • Лариса
23.11.22 12:40

Оксана, стосовно ризикових контрагентів хочеться їм прокричали:"рєбята, ви не загрались? Ми ще маємо думати кого ви обізвали ризиковим? І де взагалі знайти реєстр ризикових?(а таке має бути?)"
Бізнес має тільки одне пропонувати: 
- ДПС має не карати, а адмініструвати і аналізувати, враховуючи презумпцію невинуватості, а не навпаки!!!
- посадові особи мають нести особисту відповідальність за неприйняття документів, а не писати  дурні формулювання чого не прийняли!!!

Відповісти
  • Галина
23.11.22 11:43

Оксана, скаргу бізнес-омбудсмену, читала що є сенс подати

Відповісти
  • Надежда
23.11.22 13:25

Не потейте зря, лучше выпейте минеральной воды.
Высновки бизнес-омбудсмена для ДПС как  прогноз погоды.

Відповісти
  • Львица
23.11.22 11:28

Оксана, еще до войні мі ездили на встречу с комиссией по блокировки в ГНИ - они нам на очной встрече ткнули пальцем кто из наших поставщиков  ризиковий 

Відповісти
  • Ирина
22.11.22 20:08

Я фермер - ФОП  3 гр з пдв ,так мне и сейчас четко написали - таблица не принята , в связи с " ненаданням СТАТИСТИЧНОЇ звітності"))). Мы о чем , друзі? Яка статистика у ФОПа? Я в сл. Пояснені  должна ликбез налоговой провести, чтобы они правильно отказывали ?

Відповісти
  • Галина
23.11.22 11:44

Ирина,скаргу бізнес-омбудсмену, читала що є сенс подати

Відповісти
  • Татьяна
23.11.22 09:30

Вихід один - узяти і відмінити це блокування бо ж.... так і буде.

Відповісти
  • Львица
23.11.22 11:30

Татьяна, вы предлагаете закрыть кормушку? им легче руку себе отрезать

Відповісти
  • Джулия
23.11.22 09:41

 Оксана, такая же ситуация(

Відповісти
  • Ірина
23.11.22 11:20

мне кажется они или совсем не читают или у них план по отказам таблиц. 

Відповісти
  • Львица
23.11.22 11:26

да-да.... так и поверили... Уже четко при четко пишут причину блокировки НН... Ждем четких причин дальше...

Відповісти
  • Роман
23.11.22 12:06

Замітили риторику? таблиці ми все одно приймати не будемо, просто тепер будемо писати чого)))) це звиздець. Чудових спеціалістів набрав пан президент із партії регіонів, прямо "дякую, дуже дякую"

Відповісти
  • Лариса
23.11.22 13:55

Роман, та чого пан президент набрав, якщо то ми наобирали? Пану президенту просто зручно мати такого "поганого" голову податкового комітету, інакше б відреагував на петиції, стосовно пана Данила. А так - Данило поганий-  а президент - найвеличніший і найсправедливіший)

Відповісти