Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.11.22
8406 13 Друкувати

Податкові обов'язки в умовах відключення електроенергії

Данило Гетманцев, голова податкового комітету, розповів про онлайн зустріч з керівництвом ДПС щодо роботи підприємств в умовах відключення електроенергії. 

Головний висновок — жоден підприємець не має постраждати внаслідок неможливості виконання своїх податкових зобов’язань у зв’язку з відключенням електроенергії. 

Це стосується і підприємств, торгівлі (незастосування РРО), і АЗС, і (можливих) прострочень реєстрації податкових накладних, і інших порушень, які насправді не є порушеннями.

Відповідне роз’яснення отримаємо якнайшвидше. 

"В будь-якому випадку робота підприємств має не зупинятися ні на хвилину через неможливість виконання податкових норм", - наголошує нардеп. 

За матеріалами Данило Гетманцев

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ольга
24.11.22 13:49

Долбодятел конченный!

Відповісти
  • Світлана
25.11.22 08:48

Ольга,дуже цікаво а де він живе в якій країні зараз ? Судя по писані на Мальдіівах чі в Іспанії 

Відповісти
  • Ольга
24.11.22 15:44

Масовані обстріли і нфраструктури і блекаути почалися 10 жовтня, сьогодні 24 листопада і ця людина розповідає про "якнайшвидше"

Відповісти
  • Володимир
24.11.22 17:11

Йолопукі якийся, а не міністр.

Відповісти
  • Елена
24.11.22 22:30

не поняль - нас похвалили или мы должны кровати закупать? Еси что - я бухгалтер, прошлангую в любом случае, но работники -  повара школ приходят в 5 утра и постоянные попадосы со светом. Нам кровати закупать, чи шо. И так пакуют ланч-боксы в авральном порядке, скоро сухпайки будем выдавать.

Відповісти
  • Елена
25.11.22 08:26

Ну да, а потом - докажите что у вас не было света и подтвердите через Торговую палату...

Відповісти
  • Ніна
25.11.22 09:08

Елена, 100%   в нашому місті одним електроенергію включили через 10 год після масового відключення 23.10..22, а у нас до цього часу немає (скоро 2 доби)  Як доводити відсутність електроенергії?

Відповісти
  • Олександр
25.11.22 09:03

На время войны отмените обязательную регистраци НН и верните книги КУРО - вклеил Z отчет и показал проверке!
Война в стране, а они все как выжать из бизнеса последние соки...
И вообще смысл регистрации накладных - воровства и контрабанды меньше не стало, бизнес на коленях...

Відповісти
  • Руда
25.11.22 14:35

Олександр, зачем вам куро?

Відповісти
  • Львица
25.11.22 11:52

Ну так и где его пропозиция? Пока в Украине массовые отключения эл.эн - сроки регистрации временно отключены... Или он думет, что в 15 дней все должны успеть зарегить? А если лимита нет пополняйте живыми деньгами?
Казнить нельзя помиловать

Відповісти
  • Катя
25.11.22 11:56

Володимир, він,слава Богу не міністр, а голова комітету ВР, але його це не спасає.Прибулець з іншої планети

Відповісти
  • Абзац
25.11.22 12:08

для чого було всі штрафи повертати? треба було залишати карантинний мораторій! Відновити реєстрацію податкових накладних, хто може - той і буде реєструвати коли буде можливість.

Відповісти
  • Таня
28.11.22 21:37

Хух, раз Гетманцев сказав, що не будуть, то можна видихнуть. Якщо що , буду посилатися на його Гетманцева в суді.
*Сарказм

Відповісти