Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.12.22
4312 18 Друкувати

За реєстрацію ПН/РК за лютий - травень 15 липня штрафів не буде

Голова податкового комітету ВРУ Данило Гетманцев повідомляє, що на Комітеті було вирішено питання звільнення платників податку від відповідальності за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних у ЄРПН, дата складання яких припадає на період з лютого по травень 2022 року, за умови забезпечення їх реєстрації в термін не пізніше 15 липня 2022 року.

Звільнено від відповідальності за неподання або несвоєчасне подання річної фінансової звітності, уточнюючого розрахунку до річної податкової декларації з податку на прибуток підприємств, що подаються разом з податковою декларацією з податку на прибуток підприємств, відповідно до ПКУ, з обов’язковим виконанням такого обов’язку протягом 3 місяців після припинення або скасування воєнного стану в Україні.

Дані зміни застосовуються з 27 травня 2022 року.

За матеріалами Данило Гетманцев, Голова податкового комітету ВРУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ІринаКиїв
13.12.22 02:19

та невже? не вірю, невже здоровий  глузд  включили?  може  згадали,  що в країні  війна....

Відповісти
  • Тетяна
13.12.22 14:09

ІринаКиїв, я думаю, це пастка! Рішення комітету - це не законодавчі акти. ДПІ посилаєтьсяу своїй роботі на законодавство та ПКУ, рішення комітету не відносяться до законодавчих актів ДПІ підпорядковується Кабміну. Рішення якогось комітету - це пшик!  

Відповісти
  • Ірина
13.12.22 10:08

так це зрозуміло, реєстри не працювали, нащо повторювати? Що комусь рахували?

Відповісти
  • Полищук
13.12.22 11:19

Ірина. Так штрафують за 15.07, як невчасно.

Відповісти
  • Тетяна
13.12.22 11:17

Ірина, мені нарахували. 18 тис зняли штраф

Відповісти
  • Татьяна
13.12.22 10:17

Ірина,Мне пришел шраф 09.12.22
за регистрацию налоговой именно 15.07.22. Единственное не успели еще отписаться, юристы работают. 

Відповісти
  • Мария
13.12.22 10:11

Ірина,так, рахували

Відповісти
  • Елена
13.12.22 12:09

як бути з деклараціями по ПДВ за лютий-травень 2022 року, які були відправлені і прийнятті 20 липня 2022 року

Відповісти
  • Ольга
13.12.22 12:59

Що робити, якщо тільки прийшло рішення?

Відповісти
  • Наталья
13.12.22 15:00

Ольга, регистрируют той датой, которой направили на регистрацию, после решения комиссии о регистрации

Відповісти
  • Наталия
13.12.22 13:13

нам і ППР прислали . ми написали скарги. Сьогодніп прийшов лист що скарги залишили без задоволення і ППР залишити без змін. Уроди. 

Відповісти
  • Полищук
13.12.22 13:52

Наталия,так само( вчора прийшов лист, скарга без задоволення.

Відповісти
  • Ольга
13.12.22 13:16

Ми написали скаргу, прийшов лист залишити без задоволення і якраз прийшло рішення. Може попробувати також оскаржити ?  

Відповісти
  • Антонина
13.12.22 18:11

Ну вот что они опять написали? "Дані зміни застосовуються з 27 травня 2022 року."  Т.е. НН от 26.05, зарегистрированная 15.07 штрафуется? 
Мне кажется, там специальный отдел работает. Так "вычищает" законы, чтоб не было однозначного трактования

Відповісти
  • Галина
14.12.22 09:33

И нам ППР пришло, сейчас подаем скаргу

Відповісти
  • Алла
14.12.22 11:43

А ми вже заплатили за 15!!!

Відповісти
  • Алиса
14.12.22 16:09

А нам насчитали за июнь что регила в июле,а раньше не могла,делала предидущие месяцы,Нет слов просто,одни эмоции

Відповісти
  • Тетяна
14.12.22 19:04

і ми заплатили за 15 число. Цей штраф анулюється?

Відповісти