Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


17.03.23
3956 13 Друкувати

Таблиця даних та ризиковий контрагент

Автор: Казанова Марина, податковий експерт.

Податківці відмовили у врахуванні Таблиці даних через те, що ми співпрацюємо з ризиковими контрагентами. Що робити в цьому випадку?

Ризиковий контрагент як підстава для неврахування Таблиці

Дійсно, після останніх змін, унесених у Порядок № 1165*,

Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджений постановою КМУ від 11.12.2019 № 1165.

не врахувати Таблицю даних або скасувати вже враховану платнику можуть (не обов’язково що це станеться), якщо він має/мав операції з контрагентом, якого включили в число ризикових платників ПДВ

Хоча прямо така підстава й не прописана в Порядку № 1165, безпосередньо формами Рішень про неврахування Таблиці (додатки 6 та 7 до Порядку № 1165) встановлено, що не врахувати Таблицю даних (або скасувати вже враховану) платнику можуть, зокрема, якщо у податківців «наявна інформація, що свідчить про здійснення платником ризикових операцій». А таблиця, де податківці мають розшифрувати ризикові операції, має, зокрема, такі графи, як «Податковий номер платника податку, задіяного в ризиковій операції», «Дата включення платника податку, задіяного в ризиковій операції, до переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку».

Ексклюзивний матеріал для передплатників сайту
    Передплачуйте та читайте повністю:
  • новини, ексклюзивні статті, довідники
  • завантажуйте бланки
  • усе це без реклами
70
грн/
місяць
Вже сплатили? Увійти
Передплатники PRO-доступу отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • ***
17.03.23 09:00

Чем дальше в лес, тем толще партизаны.

Відповісти
  • Елена
17.03.23 09:55

НЕ НАДО НАС УЧИТЬ КАК ЗАПОЛНЯТЬ ТАБЛЦУ, НАУЧИТЕ ДПИ НЕ НАРУШАТЬ ПРАВА ПЛАТЕЛЬЩИКОВ!!!

Відповісти
  • Елена
17.03.23 09:59

Почему в этот дурдом мы все должны вникать?
Чья то больная фантазия породила  чудовище, которое видоизменяется, манипулирует, высасывая деньги, здоровье, время, а по сути нашу жизнь. Не имеет ни смысловой ценности. Тьма людей отдает свою энергию впустую, еще и выкармливая тех кто ее "улучшает, совершенствует, встречается и обсуждает с серьезными фейсами в комитетах, ассоциациях, борется за наши права(?)".
Ооо. Нет . Все эти зарабатывающие на на этой теме просто так от нее не откажутся. Их нужно или веслом отбивать или действительно ждать когда економика придет в термальную стадия, ждать смерти и возможного рождения.
Я незнаю.

Відповісти
  • Олена
20.03.23 12:26

Елена,Государство переложило собственные функции -обязанности контроля не дав никаких инструментов. Действительно. Причем, Вы правы, функции заради процесса,дивиденды от которого пожирает система.

Відповісти
  • Надежда
17.03.23 10:57

Елена, Обращается покупатель:" Выставьте счёт, плиз, после оплаты хотим забрать товар." Иногда в этот же день, как только по банк- клиенту прошла оплата. И что? Отказать , попросить/потребовать его регистрационные данные и  его согласие на доступ/просмотр его данных в кабинете ДПС? Пошлёт лесом и обратится к конкурентам.
Самым коррумпированным "партнером" всех плательщиков является сама ДПС, что неоднократно подтверждалось во время обысков!  ДПС - медаль, остальных расстрелять без суда и следствия!

Відповісти
  • Татьяна
17.03.23 10:03

Нас достають теж і усі таблиці відмінили через контрагента з яким робили ще березень-квітень 2021р. і що? Що його шукати і просити : зніми різковість....Маячня....  

Відповісти
  • Angry accountant
17.03.23 10:31

А де є той чорний список ризикових? Як його знайти? Чи це тільки інфо для ДПІ? 

Відповісти
  • Ольга
17.03.23 10:40

Почему я должна собирать все сплетни по стране  про моего контрагента рискованный или нет, почему должна отвечать за себя и за того парня, я хочу честно заплатить налоги и зарегистрировать никчемную бумажку

Відповісти
  • Ольга
17.03.23 10:41

Почему я должна собирать все сплетни по стране  про моего контрагента рискованный или нет, почему должна отвечать за себя и за того парня, я хочу честно заплатить налоги и зарегистрировать никчемную бумажку

Відповісти
  • Дмитро
17.03.23 12:51

А що робити, коли ризиковий покупець? Знімати зобов'язання, чи просити його зняти кредит?

Відповісти
  • Галина
17.03.23 13:11

А на який підставі знімати податковий кредит? Да ще і компенсующими зобов"язаннями, в ПКУ нема цього!

Відповісти
  • Людмила
17.03.23 13:22

Зачем мне знать,кто там у кого рызыковый* я оказала услугу и мне клиент заплатил Какие у меня риски*

Відповісти
  • Спантеличений бухгалтер
17.03.23 18:22

Кріпіться колеги-бухгалтера, нам ще з 1 серпня Електронні ТТН реєструвати. Цікаво вже хтось працює з Е-ТТН в тестовому режимі?

Відповісти