Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.03.23
4296 16 Друкувати

В Україні планують повернути довоєнні податки та перевірки бізнесу

Податкову систему України з 1 липня повернуть до того стану, як вона функціонувала до початку війни. Повернуться податкові перевірки та штрафи. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову фінансового комітету Верховної ради Данила Гетманцева під час телемарафону.

Як зазначив депутат від "Слуги народу", "в середньому на місяць збираємо податків 80 млрд гривень, а на війну ми витрачали 130 млрд гривень".

"Тобто решту ми збираємо за рахунок запозичень, облігацій. Наші партнери не дають грошей на безпеку та оборону, це ті гроші, які ми повинні збирати всередині країни", - сказав він.

Гетманцев повідомив, що конкретно пропонується скасування 2% податку з обороту, який ввели навесні минулого року та який є альтернативою загальній системі оподаткування.

"Ми вважаємо, що він відіграв свою роль і погоджуємося з МВФ, що його наразі треба відміняти з 1 липня", - сказав депутат з президентської фракції.

За його словами, крім цього, це відновлення документальних перевірок на тих територіях, де не йдуть бойові дії та відновлення покарань за невиконання податкових обов'язків на тих територіях, де не йдуть військові дії.

"Власне цим і приводиться система податкова до того стану, тих правил, які існували в мирний час до початку активної фази війни", - сказав Гетманцев.

Олександр Білоус.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Фунт
30.03.23 08:10

А говорят, что "дважды тебе не войти в одну и ту же реку" ....
Благодаря деятельности агента "Гетманцева" этот миф развеян - нардепы и  налоговая загонят вас в одну и ту же реку сколько захочет раз ещё там и заблокирует !

Відповісти
  • SHADOW
30.03.23 09:14

поиздержались "слуги"

Відповісти
  • горожанин
30.03.23 15:46

SHADOW,в у смислі -с-ки

Відповісти
  • Татьяна
30.03.23 09:16

І обставини теж довоєнні?  Відмініть блокування . Замучили і ще давай тепер мозгі будемо по повній Вам довбати.  

Відповісти
  • Елена
30.03.23 09:34

 Списка оккупированных территорий все равно нет, потому минфину надо начинать с самых крайних восточных областей Украины - там все нормально, и штрафы будут большие - там одни рисковые и одни должники и отчетов и штрафов. Давайте пусть с Мариуполя и начинают... У нас на востоке можно же нам жить, работать  и отчеты сдавать, пусть приезжают, списка то нет кто в опасных зонах...... Наши земли это Васильевская налоговая (Запорож.обл) - ждем...

Відповісти
  • Светлана
30.03.23 10:47

Елена,Мелитополь ОЧЕНЬ ждет ГНИ и лично борца Гетьманцева

Відповісти
  • Елена
30.03.23 13:15

Светлана, так нам еще и звонили с ГНИ, говорила исправить отчет и сдать МПЗ (дополнительную нагрузку по налогам), потому что нет списка оккупир. тер-рий, а єто еще + 200тіс к оплате!!! А у нас ракеты и мины на полях...
И это не считая, что ОНИ 4ГРУППУ (сельхоз) НЕ ОСВОБОДИЛИ от уплатыединого налога. Т.Е. ЗАМЛИ АГРАРИЕВ В МАРИУПОЛЕ ДОЛЖНЫ ПЛТАИТЬ ЕДИНЫЙ НАЛОГ -4ГРУППА и до сих пор это так!!!

Відповісти
  • Світлана
30.03.23 09:40

А навіщо тоді взагалі ці перевірки??????????? Якщо все блокують і так надаєш кіпу документів кожен раз, а ще аудит незалежний проходиш?????????  

Відповісти
  • Наталия
30.03.23 10:59

Де він той бізнес вже? Лишились одні аптеки, заправки, і харчова промисловість...

Відповісти
  • Бух
30.03.23 13:06

А що, в країні вже війна закінчилась? Доки він буде ту бурну діяльність імітувати? Дивлюся, нікого і не хвилює, що він висить на сайті "Миротворець"

Відповісти
  • Оксана
30.03.23 13:28

Люди без совести!

Відповісти
  • Тетяна
30.03.23 14:20

Перевіряти має той, хто платить! Тобто бізнес! Бо це наші гроші! А звітувати повинні вони, на що і куди наші кошти йдуть!!

Відповісти
  • Angry accountant
31.03.23 17:27

Тетяна, підтримую... А то одна про мільйони і шуби соболині мріє, інші 150млн.якось так легко поцупили, а перевіряти треба бізнес, який кипу звітів подає і кипу доків сканує для розблокування...і все одно "влітає на кошти", бо не розблокували, а тепер ще й перевірятимуть

Відповісти
  • Ирина
30.03.23 14:46

Він живе в альтернативному світі. Тих, кого не знищила війна, доб'є цей.............. 

Відповісти
  • Юрій
31.03.23 10:27

Повернути довоєнні податки та перевірки - тільки вже без Гетьманцева. Дореформувався до ручки. Хай хтось напише яка з усіх реформ, що робило це "недорозуміння" дала хоч якийсь ефект (результат). В чому є успіхи? За що не візьметься то все гірше і гірше. Позор такому голові комітету.

Відповісти
  • Кржешевська
05.04.23 14:47

какая прелесть!
действительно, а давайте заберем у бизнеса, который хоть как-то устоял во время войны, еще кусок и еще кусок, и еще!
он же еще стоит - бизнес?,
так почему бы с него не урвать побольше?!!!
меры не знаете ...

Відповісти