Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.06.23
15230 19 Друкувати

З 8 липня ДПС буде по-новому блокувати ПН/РК

Ми вже писали, що Кабміном прийнято чергові зміни до Постанови № 1165. 

За словами Голови Податкового комітету Данили Гетманцева, зміни спрямовані на зменшення відсотку зупиненних накладних та спрощення адміністративних процедур для платників, зокрема:

♦ Передбачено автоматичну реєстрацію ПН/РК у разі виведення платника податку з переліку ризикових за виконання певних умов, які передбачені Порядком зупинення;

♦ Передбачено автоматичну реєстрацію зупинених ПН/РК у разі прийняття рішення про врахування Таблиці платника за умови виконання певних умов. 

♦ Визначено механізм адміністративного оскарження рішень про внесення платника податку до переліку ризикових та неврахування Таблиці платника.

♦ Визначено, якщо платника внесено до переліку ризикових, то дія рішення щодо врахування Таблиці платника автоматично призупиняється, проте не скасовується, що позбавляє платника податку від необхідності повертатись до питання повторного врахування таблиці після виведення його з переліку ризикових;

♦ У рішенні про внесення платника податку до переліку ризикових додано інформацію щодо дати включення до переліку ризикових контрагента, операції з яким визначено як ризикові.

Постанову від 02 червня 2023 р. № 574  опубліковано в "Урядовому курʼєрі" 8 червня. Зміни запрацюють через 30 днів, тобто з 8 липня ДПС буде по-новому блокувати ПН/РК. 

У наступних матеріалах ми детально розповімо, що чекає платників у світі цих змін. 

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Светлана
08.06.23 11:41

Цікаво, чи зареєструються тепер автоматично ПН, що заблоковані в жовтні 2022р., якщо таблиці прийняті.

Відповісти
  • 777
09.06.23 12:04

Продовжуємо збір підписів під петицією на скасування пільг для бізнесу  під час військового стану. Стаття в 911 від 07/06, там є посилання, зразу відкривається петиція. ,https://petition.president.gov.ua/petition/194780?fbclid=IwAR0HMHnkbr1rq2digRlDVgmjgCq9ToFVwnb3TOnCShFFZ6gN2djpdEtQ9ac.  Зараз 7769 голосів, Хто буде 7777 - тому фортуна посміхнеться!  Долучайте до підписів всіх у кого є ключі до Медка чи ішших програм: директора, співробітників. Можно ФОП з ключем банку або здачі звітності.

Відповісти
  • Мария
09.06.23 11:35

Светлана, а интересно если уже в суд подан иск. Капец какой то. И не было признания рисковым, просто от ворот поворот дали на скаргу и доп.документы. А теперь что? кто сидел, ни делал ничего, таблицу приняли и все зарегят, а кто времени кучу потратил, нервов, сил - судитесь.... Ну капец. Зрада ЗДЕСЬ у налоговиков и минифина, а они все охотятся на ведьм. Сама система зрадная-призрадная....
 

Відповісти
  • Ирис
08.06.23 11:45

Совершенству нет предела......

Відповісти
  • Татьяна
08.06.23 12:24

А хто ці певні умови визначив?  І Як узнати ,що ці певні умови витримані?

Відповісти
  • Надежда
09.06.23 11:19

Татьяна, В Постанові від 02 червня 2023 р. № 574 конкретики немає, а тільки " внести зміни у в Постанову № 1165". Станом на зараз на сайті зміни не внесені.
Мабуть ще вигадують " певні умови".

Відповісти
  • Мария
08.06.23 13:02

Татьяна, вот прямо с языка сняли. Сказки, сказки без конца, а конец фантазирут налоговики

Відповісти
  • Наталья
08.06.23 13:16

"за умови виконання певних умов"- это что сочинение на вольную тему?  До каких же пор будет продолжаться это циничное издевательство над итак практически убитым бизнесом? Но самое главное по мнению господина Гетьманцева - это вернуть проверки , а то не всем на заграничные  виллы хватает.  

Відповісти
  • Елена
08.06.23 13:47

Гетманцев опять почуял беду и создал видимость работы.... 
Когда же БЭБ начнет работать? Гетманцев должен быть первый в их списке для проверки

Відповісти
  • Елена
08.06.23 13:48

Что толку в новых правилах, если старые не работали...

Відповісти
  • Євген
08.06.23 14:05

"за умови виконання певних умов"- мы лично знаем что это за условия!! Это 1000 долларов с одного предприятия в карман налоговикам, которые сидят в комиссии . У нас 7 предприятий и каждый месяц надо было приносить 7 тысяч долларов, чтоб просто разблокировали огромный поток заблоченных накладных. Вот как ЭТО работает!!! СВОЛОЧИ.

Відповісти
  • Вася
08.06.23 15:09

умови перелічені в постанові, в новині їх схоже не перелічували аби не копіпастити величезний текст звідти. Напевно вже в коментарі до постанови розкаже редакція

Відповісти
  • Angry accountant
09.06.23 00:59

А я, наприклад, хочу бачити реєстр ризикових, щоб знати і передбачати хоч щось. А то класно так: блоканули, виявляється ризиковий, тепер починається свистопляска.

Відповісти
  • Тамара
09.06.23 12:25

тепер хто подавав таблиці , можуть поставити в ризиковані і  дія рішення щодо врахування Таблиці платника автоматично призупиняється

Відповісти
  • Василь
09.06.23 14:57

вилами по воді

Відповісти
  • Юлія
09.06.23 21:58

Тому вирішили просто закритись. А те що 12 років працювали, жодного разу не було декларації з мінусом. податок на прибуток кожного року...Просто вже алергія на Гетьманцева. 

Відповісти