Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

Коментарі
  • СержУ
16.08.23 08:09

та до біса ці косметичні вправи (які в дечому ще більше погіршують умови для малих та середніх платників)... святе, що дає найбільший гешефт та знущання - ризиковість - вони не зачіплять НІКОЛИ...

Відповісти
  • Безнадія
16.08.23 12:12

Це просто черговий сатанинський лабіринт, який треба пройти задля реєстрації ПН. Мета запроданців  досягнута - тисячі підприємств припиняють чи вже припинили роботу,  бо то таблиці не приймають, то ПН не розблоковують.
Є привід фіскалам  бухнути у Відні за податки дурнів.

Відповісти
  • коньпедальный
16.08.23 14:48

Безнадія, так кто этот лабиринт строил, они  и строили эти самые с-сты

Відповісти
  • Татьяна
16.08.23 09:12

Для чого городити город? Верніть хоть правила жовтня 2022р.

Відповісти
  • Ирина
16.08.23 09:39

таке враження, що в мінфіні роблять збоченці

Відповісти
  • Александр
17.08.23 06:55

Ирина,
Они обычные наследники азарова, путлеровского агента. Был очередной приказ "папавнивать бздютжет". Вот и началось, предупреждают что скоро начнутся налёты на фирмы, ларьки магазины. Всё как обычно при всех папередних президеньтиках.
Никакие они не збочинци, прастые диверсанты.

Відповісти
  • Безнадія
16.08.23 12:14

Це ж хто з ЛГБТ  поставив дізлайк?

Відповісти
  • ***
16.08.23 09:47

«Нещодавно пабліками ширилася інформація про те, що в.о. голови ДПС разом із підлеглими поїхала до Австрії святкувати свій день народження, вказувався навіть конкретний ресторан і те, що в оплаті цього свята взяли участь українські та частково американські платники податків (Офіс технічної допомоги Департаменту казначейства США). Інформація набула широкого розголосу, а голова податкового комітету присвятив цій темі окремий допис у телеграмі, пригрозивши „протухлим ломам“, які „розганяють тупий фейк“, кримінальною відповідальністю», — зазначила депутатка.

Южаніна направила до очільниці ДПС Тетяни Кірієнко депутатське звернення щодо закордонних відряджень працівників ДПС у 2022 — 2023 роках. Зʼясувалось, що у 22 заходах за межами України брали участь 49 посадових осіб центрального апарату ДПС, були оформлені 92 закордонних відрядження до 10 країн. За цей період 29 працівників були за кордоном 1 раз, 8 осіб — 2 рази, 12 осіб — 3 та більше разів.

Відповісти
  • ///
16.08.23 14:19

***, Є дві України, але не західна та східна, а Україна роботяг та Монтекарло в Україні захребетників.

Відповісти
  • +
16.08.23 21:47

Перша - "Україна" (республіка), а друга "УКРАЇНА" ("корпорація").
Офіційно: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1427-12
Міжнародно: https://www.un.org/en/about-us/member-states/ukraine

Відповісти
  • Хах
16.08.23 12:47

***, за чиї кошти "банкет"?

Відповісти
  • коньпедальный
16.08.23 14:49

Хах, пусть и сядят в мантекарлах

Відповісти
  • Безнадія
16.08.23 16:16

коньпедальный,за безкарно вкрадені кошти з бюджету?

Відповісти
  • Антонина
16.08.23 09:59

Скільки в Україні падприємств, що сплачують 10 млн. ПДВ? Просто цікаво, чи є вони, чиї вони?

Відповісти
  • Катя
16.08.23 10:33

Кручу,верчу,обмануть хочу.Вставьте ще формулу: Ртрд:Ргбух/1/2  ,де Ртрд=Розмір трусів директора та Ргбух=Розмір грудей бухгалтера поділілити на 1/2. Скажіть вже прямо: "Заносьте гроші".А то умови додаткові.Сміх.

Відповісти
  • Алла
17.08.23 10:55

Катя, ага, аж читати бридко. Я вже навіть не пробую розібрати ці ... формули

Відповісти
  • Мария
16.08.23 10:47

Работать или не работать, вот в чем вопрос уже.
И мысли не в пользу первого

Відповісти
  • Наталия
16.08.23 12:06

Вже приплели сюда ПДФО...до ПДВ...треш(((давайте ще вчасну сплату компослуг діріка і буха!

Відповісти
  • ОЛ
21.08.23 12:56

Наталия, ще й до всього аналізи всіх працюючих на цукор - чи не засолодко живемо...

Відповісти
  • Світлана
16.08.23 12:07

Мабуть для працівників МІнфіну вже канабіс дозволили?

Відповісти
  • Юлія
16.08.23 12:38

Даже читать не хочется. Ебо-бо..

Відповісти
  • Наталія
16.08.23 12:40

10 млн. вони знущаються?????????????????

Відповісти
  • *
16.08.23 19:04

Наталія, ні, не знущаються. З деяких. Можна заплатити 10 млн, недоплатити 100 млн. А до строку загальної перевірки "щезнути", або мати чергову "позитивну історію". Здогадайтеся з трьох раз, хто в Україні має кошти користатися такими можливостями.

Відповісти
  • Алла
17.08.23 10:56

*, і я про це подумала

Відповісти
  • Светлана
18.08.23 10:03

Сейчас   большинство находится на п3 по безусловной регистрации ну и малыши до 500 000грн. с 10 млн грн с него слетит весь средний бизнес и будет шквал блокировок

Відповісти
  • Оксана
21.08.23 12:24

І це ж скільки зарплати отримали ці "генії" від податкової та мінфіну за такі недолугі формули та ілюзію роботи. Геть іх у шию з посад за саботаж та нанесення шкоди бюджету, економіці та іміджу нашої країни! Вважаю необхідним взагалі відмінити блокування ПН та РН !!! А податківців, як займаються оцим блокувальним рукоблуддям, направити на перевірки сумнівних ПН та РК та зробити жорсткішими покарання за порушення у сфері ПДВ, наприклад: закупили м'ясо та дрова, а продають комп'ютери та люстри, якщо немає розумного пояснення - хай відповідають за скрутки! А щоб виключити хабарицтво під час перевірки, всі матеріали кожної перевірки разом з первинними документами підприємства повинні в оцифрованому вигляді розміщатися на спеціальному сайті для податківців, прокурорів та ще якихось спец.служб (може не будуть вимагати хабар хоч від страху, що іх роботу теж хтось перевірятиме). 

Відповісти