Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.10.23
3940 27 Друкувати

МВФ радить українській владі посилити збирання податків

Міжнародна підтримка України зменшуватиметься, тому Україні потрібно розвивати власні внутрішні ресурси для самофінансування. 

Про це попередив голова місії МВФ Гевін Ґрей в інтерв'ю "NV Бізнес".

Він зазначив, що до кінця цього року влада України планує запустити так звану Національну стратегію доходів.

"Всі розуміють: з часом і поступово міжнародна підтримка України зменшуватиметься, тому Україні потрібно розвивати власні внутрішні ресурси для самофінансування. На це треба зважати, бо, зокрема, після закінчення війни зростатимуть потреби на фінансування соціальних видатків. Тому владі треба зосередитись на посилення спроможностей збирати доходи — як податкові, так і митні.", - сказав Гевін Ґрей.

Стосовно виконання Україною структурних маяків, він нагадав, що все ще чекає на вирішення законодавчим шляхом питання податкових перевірок бізнесу

Крім того, влада України має розробити концептуальну записку щодо програми пільгового кредитування, відомої як 5−7−9, де мало би бути викладено бачення поліпшення її моніторингу та недопущення негативних наслідків для фінансового сектору внаслідок її реалізації. Цей крок також чекає на виконання.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ольга
11.10.23 08:39

А може краще посилити контроль над витратами з бюджету, прослідкувати, куди насправді в кінцевому результаті упливають гроші платників податків. А посилення податкового тиску не допоможе наповнити бюджет, бо скільки не клади, все одно розкрадають.

Відповісти
  • горожанин
11.10.23 10:57

Ольга, так мвф  тоже хочет есть,вернее,жрать

Відповісти
  • Тата
11.10.23 09:09

А якщо ще й раду нашу зменшити десь 50-60% то ще більше можна зекомити 

Відповісти
  • Оксана
11.10.23 09:50

Колеги, доброго дня! нарешті є петиція де ми можемо показати  своє відношення до Гетьманцева
 https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11809?aname=published

Відповісти
  • Игорь
11.10.23 11:40

КАК ПОДПИСАТЬ ПЕТИЦИЮ

Відповісти
  • Оксана
11.10.23 12:14

Игорь, необходимо зарегистрироваться, подтвердить электронную почту. там есть все подсказки  

Відповісти
  • Ксенія
11.10.23 11:52

Очень хочется в оригинале увидить требования МВФ !!!! Все остальное ЛОЖЬ!!!!

Відповісти
  • требования?
11.10.23 21:30

рекомендації ;)

Відповісти
  • Светлана
11.10.23 15:28

Ксенія,Точно. Теж думаю, що це не правда. Самі вигадують.

Відповісти
  • Вячеслав
11.10.23 15:48

Светлана, Глава миссии МВФ не давал этого интервью?

Відповісти
  • Надія
11.10.23 12:24

Якби наша влада менше дерибанила той бюджет, то його би й хватало і контроль за справлянням податків посилювати не потрібно було б.

Відповісти
  • Вячеслав
11.10.23 13:10

Ага, рада виновата, влада, Гетьманцев. Умиляют комментаторы.

Відповісти
  • *
11.10.23 13:46

Стаття 75. Єдиним органом законодавчої влади в Україні є парламент - Верховна Рада України.

Відповісти
  • Вячеслав
11.10.23 15:01

*, уже давно нет

Відповісти
  • Тетяна
11.10.23 14:09

Вячеслав типа Вячеслав - вы кто? Точно из Украины?

Відповісти
  • Вячеслав
11.10.23 15:00

Тетяна, а без хамства (перехода на личности) ответить нечего.

Відповісти
  • бух
11.10.23 18:10

Провокатор? Для вас основной закон не писан? Перечитайте статью 68 десять раз перед сном для профилактики невежества.

Відповісти
  • Вячеслав
11.10.23 19:29

бух, перейти на личности, обозвать провокатором, поставить диагноз в невежестве и при этом махать ст.68 - браво, мы в верном направлении движемся. Забираю свои слова обратно. Виновата влада, рада и Гетьманцев.

Відповісти
  • "держава відповідає перед людиною"
11.10.23 20:01

– Неуверенность в себе и своих словах: дал, взял (потому и провокатор).
– Нету собственной позиции, которую готов отстаивать.
Умилили комментаторы? Может не стоило "наезжать"?
Да, виновата Рада. Её для этого избрали и уполномочили.

Відповісти
  • Вячеслав
11.10.23 20:12

"держава відповідає перед людиною", не сильно ли просто/примитивно/безответственно винить того, с кого взятки гладки? Только не надо про ещё более примитивное: изберём других. Это как раз, имитация демократии, и требуется. Поэтому умиляет.

Відповісти
  • бух
11.10.23 21:11

Для "обвинений" есть основания:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#n4465
Пункт 14, например.
Всё же расписано в основном законе. Вот только выполнять его никто не хочет. Вот где "имитация", а следом - и последствия.

Відповісти
  • данет
11.10.23 14:21

мвф никому ничего никогда не советует . сколько можно эту лапшу нам втюхивать. кстати в мвф и агрессор росия . т. е. мы украина берем взаймы у нашего врага.а газ по трубе в евро идет росийский т. е. мы опять спонсируем нашего врага.стан войны не приняли--в отличие от израиля. войну на территории рашки не ведем  в отличии от израиля а как можно победить не обстреливая территорию врага. слава генералу ссирскому и тем кто оборонял мой киев.

Відповісти
  • Хах
12.10.23 12:53

Зелебобік сказав, що один відомий дядько вкрав гроші не партнерів, а українців! Потім рада СТОЯЧИ АПЛОДУВАЛА цьому ворюзі.Після цього з нас будуть посилено здирати податки???Зніміть вже з нас труси і вдавіться нарешті!

Відповісти
  • Антонина
12.10.23 15:08

Хах, подождите, все к этому идет. Только подавятся вряд ли

Відповісти
  • Светлана
12.10.23 21:22

никого не смущает что кроме Рады и прочих есть еще и обнаглевший бизнес? как насчет "финта ушами" от Веревского? официальные минималки? почему приехав в Польшу или Германию нашим бизнесменам/вуменам не приходит в голову предлагать наемным сотрудникам официальную минималку и сотрудники тоже не рассматривают такой вариант? нечего на зеркало пенять коли рожа кривая, сами выбираем, сами молчим, терпим, соглашаемся, самим и дпоследствия хлебать

Відповісти
  • Дмитрий
13.10.23 10:24

Светлана,вы абсолютно правы. А еще есть и не обнаглевший бизнес. Что с ним делать, усиливать контроль уплаты ним налогов? Разве нужен новый закон или новые процедуры, чтобы какого-то Веревского ловить на доплатах в конвертах или все-таки существующих достаточно? И если достаточно - для чего и против кого новые механизмы разрабатывают? Такие прекрасные и продуманные механизмы, как, например, СЕАНДС, воздействуют именно на "обнаглевший" бизнес?)

Відповісти
  • Светлана
13.10.23 12:02

Дмитрий, какой-то Веревский(Кернел-18% агробизнеса, можно сказать "лицо страны") почти ограбил вкладчиков и государство на минимум 12 млрд. долл. и с ним судится много людей( надеюсь выиграют), про не обнаглевший бизнес согласна, но ведь собственники молчат/терпят/подстраиваются или все-таки все 30 лет борятся с взяточнками и прочей швалью при власти?  насколько помню петиции подписывают бухгалтеры, на протест выходят бухгалтеры и ФОПы, а собственник молчит в тряпочку. Или я ошиблась?

Відповісти