Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


11.06.14
1297 10 Друкувати

При превышении торговой площади 20 кв.м. независимо от численности населенного пункта предприниматель обязан установить терминал

   Якщо торгівельна площа підприємства перевищує 20 кв.м., термінал встановлюється в обов’язковому порядку незалежно від кількості мешканців населеного пункту, у якому здійснюється торгівля, - наголошують у Головному управлінні Міндоходів у Волинській області.
   
   Два чинники - площа до 20 кв.м. і чисельність менше 25 тис.осіб- не пов’язані між собою, діють окремо один від одного. Тому суб’єктам підприємництва не варто їх пов’язувати при встановленні терміналу.
   
   Звільнення від обов’язкового приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) передбачено для підприємств торгівлі з торгівельною площею до 20 кв.м. (крім автозаправних станцій), а також для суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність у населених пунках із чисельністю населення менше ніж 25 тис.осіб.
   
   Довідково: дана норма передбачена Постановою КМУ від 29.09.10 року № 878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів».

Рубрика:
Теги:
Коментарі
  • Владимир
12.06.14 08:47

Как они пришли к такому выводу? Вот. что написано в Постановлении http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/878-2010-%D0%BF 2. Звільнити від обов'язкового приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари ... підприємства торгівлі з торговельною площею до 20 кв. метрів (крім автозаправних станцій), а також суб'єкти господарювання, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення менше ніж 25 тис. осіб. Пора собирать подписи за увольнение "консультантов" "Головного управління Міндоходів у Волинській області"?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • ****
12.06.14 10:24

Для Владимира - обычный беспредел налоговиков, читают нормы Закона как им выгодно! НО НИКТО из налоговиков не понес наказания, и дебильные штрафы по неменее фееричным актам не отменеют в админи порядке, только через суд (из практики)!!

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Ирина
12.06.14 13:31

Почему же тогда нет терминалов в спортлафе? Это и торговля и услуги.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Владимир
12.06.14 14:55

Для Ирины: Постановление касается только СГ, у которых есть РРО

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • lady
12.06.14 19:13

Полный юридический нонсенс! Если действует только норма до 20 кв м для кого условие до 25 тыс ?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • злой бух
13.06.14 08:08

У нас АЗС в сельской местности до 5 тыс. чел. Нужен ли терминал?

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Страж Дохода
13.06.14 11:10

если численность населения меньше 25 тыс. человек, то даже при площади больше 20 кв. м. не обязательно терминал.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Страж Дохода
13.06.14 11:12

если численность населения больше 25 тыс. человек, то только при площади до 20 кв. м. не обязательно терминал.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • злой бух
13.06.14 12:35

У нас как-то были проверяющие из ПравСпоживача и все ссылались на норму где "з торговельною площею до 20 кв. метрів (крім автозаправних станцій)". А я им говорю, что ведь АЗС в селе до 5 тыс. чел. и терминал не нужно... Тогда меня просто предупредили, а сейчас уже намекают.

Відповісти
    Оцінити
  • 0
  • 0
  • Оля
13.06.14 14:27

А как определиться сколько у тебя торговая площадь? Т.е. у меня в патенте записано оптовая торговля, место торговли- склад, есть РРО. Но расчеты я провожу в офисе, который меньше 20 м. Какую площадь в таком случае принимать за торговую?

Відповісти